Ouders waren nogal muziekliefhebbers van de hippietijd maar niet zo'n heldere lichtenquote:Op vrijdag 3 maart 2023 20:53 schreef vaarsuvius het volgende:
Hoe kun je nu McKenzie van je voornaam heten?
quote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:00 schreef chufi het volgende:
Wat zijn die commentators zo denigrerend negatief ... ik vind dat niet kunnen
Vergeleken bij Jordan Stolz is iedereen een krabbelaarquote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:00 schreef Dale__Cooper het volgende:
Het ziet er bij sommigen echt niet uit.
Ik heb spijt dat ik Nederlands commentaar luister.. sxhakel zo wegquote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:01 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
[..]
Vergeleken bij Jordan Stoltz is iedereen een krabbelaar
Die grap gaan we nog jaren horen ja.quote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:01 schreef Zorro het volgende:
Wie komt er Na Hyun Lee?
Zo, heb ik dat ook gehad.
Watte?quote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:05 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ afbeelding ]
Snelste rondjes op laagland.
plaatje doet het nietquote:Op vrijdag 3 maart 2023 21:05 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ afbeelding ]
Snelste rondjes op laagland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop