Nouja het is de beste speler van de topamateurs, dus logisch dat hij wat meer aandacht krijgt dan de rest bij zo'n wedstrijd toch?quote:Op dinsdag 4 april 2023 10:41 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wat is eigenlijk de hype rond die Vince Gino Dekker?
Welke hype?quote:Op dinsdag 4 april 2023 10:41 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wat is eigenlijk de hype rond die Vince Gino Dekker?
Forummisbruiker @Coco doet maar gewoon leuk mee met ons.quote:Op dinsdag 4 april 2023 09:42 schreef onlogisch het volgende:
Vanavond juichen we voor Spakenburg (sorry @:Coco )
Is het niet ook een beetje een enfant terrible?quote:Op dinsdag 4 april 2023 10:43 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja het is de beste speler van de topamateurs, dus logisch dat hij wat meer aandacht krijgt dan de rest bij zo'n wedstrijd toch?
Als je Vince Gino heet, ongetwijfeld.quote:Op dinsdag 4 april 2023 10:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Is het niet ook een beetje een enfant terrible?
Oud-jeugdspeler van Ajax rond de tijden dat Van de Beek/Nouri etc ook faam maakten in de opleiding. Zoals @Caland zegt, een amateurvedette. En sowieso een excentriek figuur buiten het veld.quote:Op dinsdag 4 april 2023 10:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Is het niet ook een beetje een enfant terrible?
Crewbashquote:Op dinsdag 4 april 2023 10:45 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Forummisbruiker @:Coco doet maar gewoon leuk mee met ons.
Hup Spakenburg.
Dit wordt gewoon 0-6 ofzo.quote:Op dinsdag 4 april 2023 13:37 schreef Jor_Dii het volgende:
Hopen op spektakel vanavond, zou leuk zijn als het niet al binnen een half uur beslist is.
Die sluit zich volledig aan bij de mening van De Messias.quote:Op dinsdag 4 april 2023 16:15 schreef Coco het volgende:
Wat fijn dat mijn grote Feyenoord vriend @:Dombohetolifantje1 meejuicht voor PSV.
Als je schilderijen van mensen van adel bekijkt hebben die allemaal een gelaat zoals de trainer van Spakenburgquote:
Denk je dat of hoop je dat?quote:Op dinsdag 4 april 2023 16:41 schreef Scrummie het volgende:
De tweede helft kan vanavond schriftelijk afgedaan worden.
Bedankt voor dit college.quote:Op dinsdag 4 april 2023 16:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je schilderijen van mensen van adel bekijkt hebben die allemaal een gelaat zoals de trainer van Spakenburg
Fun fact: binnen de adel was inteelt eerder regel dan uitzondering
Trefwoorden: Habsburgse kin
Voor meer leuke feitjes kunnen jullie altijd @:ggmm of @:zipportal een DM sturen
[ afbeelding ]
nou nou nouquote:Op dinsdag 4 april 2023 16:48 schreef Cupfighter het volgende:
Hup Spakenburg, De Jong en of Simons mogen ook uit ook de wedstrijdjes geschopt worden, hebben ze een reden om te janken
Ergens wel natuurlijk, maar al moet PSV maar flink door het vuur voor de overwinning, dat zou al leuke tv opleveren.quote:
Ik sta er een beetje dubbel in. Als je dan die dubbel kan pakken geeft het natuurlijk wel extra glans dat je eventueel Ajax in de halve en PSV in de finale verslaat.quote:Op dinsdag 4 april 2023 16:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat denk ik.
Ik hoop dat Spakenburg wint.
Ik zou het gewoon wel leuk vinden voor die spelers en trainer dat ze dan toch naar de Kuip mogen, dat roepen ze al vanaf de eerste ronde ongeveer.quote:Op dinsdag 4 april 2023 16:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik sta er een beetje dubbel in. Als je dan die dubbel kan pakken geeft het natuurlijk wel extra glans dat je eventueel Ajax in de halve en PSV in de finale verslaat.
Maagoed, de kans dat PSV verliest is zo ongeveer niet bestaand.
Ik denk dat de KNVB ze sowieso wel uitnodigt voor de finale.quote:Op dinsdag 4 april 2023 17:00 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik zou het gewoon wel leuk vinden voor die spelers en trainer dat ze dan toch naar de Kuip mogen, dat roepen ze al vanaf de eerste ronde ongeveer.
quote:Op dinsdag 4 april 2023 17:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Peesjevee zal wel winnen, 2-4 ofzo, maar we juichen natuurlijk allemaal voor Spakenburg.
quote:Op dinsdag 4 april 2023 17:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Peesjevee zal wel winnen, 2-4 ofzo, maar we juichen natuurlijk allemaal voor Spakenburg.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |