Ik kreeg 600 terug, daarom snap ik niet dat ik met gehalveerd verbruik nog steeds meer kwijt benquote:Op donderdag 2 maart 2023 10:07 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik heb nu een termijnbedrag van 158. Maar als ik zie wat het verbruik nu is dan zit ik met het prijsplafond rond de 200 terwijl dit de duurste maanden zijn vanwege het hoge gasverbruik. Alleen geen zin om het aan te passen, was vorig jaar toch wel een beetje huilen toen ik nog even 600 euro moest bijleggen bij de eindafrekening
Gewoon om je te kutten waarschijnlijk. Gok dat als straks mensen de eerste jaarafrekeningen gaan krijgen met het prijsplafond er in verwerkt dat het tig keer misgaat en we weer het volgende schandaal hebbenquote:Op donderdag 2 maart 2023 10:17 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik kreeg 600 terug, daarom snap ik niet dat ik met gehalveerd verbruik nog steeds meer kwijt ben
Wat nou weer!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mag de overheid weer bijspringen.quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:20 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Gewoon om je te kutten waarschijnlijk. Gok dat als straks mensen de eerste jaarafrekeningen gaan krijgen met het prijsplafond er in verwerkt dat het tig keer misgaat en we weer het volgende schandaal hebben
quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:21 schreef Recce het volgende:
[..]
Wat nou weer!
Ja wel een beetje laat nu heaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Dan hoop ik dat het dan wel wat warmer weer is, met dit weer vernagel jequote:Op donderdag 2 maart 2023 10:23 schreef kwiwi het volgende:
Weekje vrij genomen in maart, kan ik mooi het nieuwe terras gaan aanleggen in de tuin
Die zijn weer overbelast waardoor het jaren duurt om recht te trekken met dan over 5 jaar een rapport wat er allemaal is misgegaanquote:Op donderdag 2 maart 2023 10:24 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Mag de overheid weer bijspringen.
Goede kleding en handschoenenquote:Op donderdag 2 maart 2023 10:24 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat het dan wel wat warmer weer is, met dit weer vernagel je
Je kan veel zeggen van de Nederlandse overheid, maar ze zijn wel meesters in administratie en daarmee banen creërenquote:Op donderdag 2 maart 2023 10:25 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die zijn weer overbelast waardoor het jaren duurt om recht te trekken met dan over 5 jaar een rapport wat er allemaal is misgegaan
Rutte kan dan niet direct reageren op het rapport waarin staat dat hij als eindverantwoordelijke weer helemaal niets heeft gedaan om het te fiksen. Moeilijk, moeilijk allemaal, we hebben het er later wel over. Die gaat weer ruttelen.quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:25 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Die zijn weer overbelast waardoor het jaren duurt om recht te trekken met dan over 5 jaar een rapport wat er allemaal is misgegaan
Huuuuh!! Flink uit de buurt blijven van die blagen dus. Heeft er al iemand jeuk hier?quote:Het aantal mensen met schurft groeit weer. De piek is op z'n hoogst sinds begin december. Momenteel hebben 42 op de 100.000 mensen last van de huidziekte, meldt onderzoeksinstituut Nivel. Er zijn opvallend veel besmettingen onder kinderen tussen de nul tot vier jaar in Overijssel.
Wordt nog drie keer herkozen want ja, wie anders.quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:28 schreef Recce het volgende:
[..]
Rutte kan dan niet direct reageren op het rapport waarin staat dat hij als eindverantwoordelijke weer helemaal niets heeft gedaan om het te fiksen. Moeilijk, moeilijk allemaal, we hebben het er later wel over. Die gaat weer ruttelen.
Het ene overijssel is het andere niet hea. Zal wel in de bible belt zijn en zoquote:Op donderdag 2 maart 2023 10:30 schreef Recce het volgende:
[..]
Huuuuh!! Flink uit de buurt blijven van die blagen dus. Heeft er al iemand jeuk hier?
Straks hebben die wappies nog gelijk met hun gekerm over een dictatuur. Gewoon een vrijwillige dictatuur dit.quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:30 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Wordt nog drie keer herkozen want ja, wie anders.
Was eerst onder studenten dus ik weet niet wat die hebben uitgevroten.quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:30 schreef Recce het volgende:
[..]
Huuuuh!! Flink uit de buurt blijven van die blagen dus. Heeft er al iemand jeuk hier?
Hmm, ja, Rijssen of zo.quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:31 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Het ene overijssel is het andere niet hea. Zal wel in de bible belt zijn en zo
Nou iedereen die daar een kwart seconde over nadenkt weet het welquote:Op donderdag 2 maart 2023 10:31 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Was eerst onder studenten dus ik weet niet wat die hebben uitgevroten.
quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:31 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Was eerst onder studenten dus ik weet niet wat die hebben uitgevroten.
quote:Volgens Hooiveld is die toename te verklaren door een uitbraak in Overijssel. Mogelijk heeft een jong kind schurft opgelopen en de ziekte verspreid op een peuterspeelzaal. Ook zien we meer registraties van schurft bij volwassenen in die provincie.
Konijn, poos niet gezienquote:Op donderdag 2 maart 2023 10:24 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat het dan wel wat warmer weer is, met dit weer vernagel je
Wil het niet weten.quote:Op donderdag 2 maart 2023 10:32 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou iedereen die daar een kwart seconde over nadenkt weet het wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |