in bb geen ekte mannen?quote:Op maandag 27 februari 2023 22:16 schreef Ptr67 het volgende:
[..]
Dank u Monique
had het niet alleen over dit programma, maar eerder over reality programma's in het algemeen.
Maar apprecieer uw opinie
als Bart nou ballen heeft zou die er zo wel wat van moeten zeggen dan tegen chiara als ze der gal gal spuwen, dat Lot der excuus wilde aanbieden en dat zij weigerde en dat ze dan niet moet vuil kletsen nuquote:Op maandag 27 februari 2023 22:12 schreef engine het volgende:
Hahahahahaha lotje wil naar buiten met Chiara maar die heeft geen zin
Schmienkop lolquote:Op maandag 27 februari 2023 22:16 schreef Monique___ het volgende:
[..]
is haar al door jason, bart, schmienkkop gezegd
Zo werd ze door ali genoemd.. vond ze niet grappig...quote:Op maandag 27 februari 2023 22:18 schreef Ptr67 het volgende:
[..]
Schmienkop loldie kende ik nog niet
Wijze woordenquote:
Waarom moet dat dan gelijk? Je mag het toch even laten bezinken, en later praten. Nu zit je in een bepaalde emotie. Wie dan ook gelijk heeft, ik snap dat wel.quote:Op maandag 27 februari 2023 22:18 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
als Bart nou ballen heeft zou die er zo wel wat van moeten zeggen dan tegen chiara als ze der gal gal spuwen, dat Lot der excuus wilde aanbieden en dat zij weigerde en dat ze dan niet moet vuil kletsen nu
helemal gaat hij niks doenquote:Op maandag 27 februari 2023 22:19 schreef Ptr67 het volgende:
Nu gaat MA weer in het gat kruipen van zijn geliefde... walgelijk... waar was je daarjuist ?
Die drie dames alle driequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |