Eerst overleggen in de snakepit met haar minionsquote:Op maandag 27 februari 2023 22:12 schreef -river- het volgende:
Charlotte wil er met chiara over praten maar de slang wil niet.
zou dit ook niet willen...quote:Op maandag 27 februari 2023 22:12 schreef -river- het volgende:
Charlotte wil er met chiara over praten maar de slang wil niet.
Robke kon er toch ook wat van , bart , mimi ook... stream liegt nietquote:Op maandag 27 februari 2023 22:13 schreef Ptr67 het volgende:
Zodadelijk gaan de tongen toch weer los in beide kamers... slangen over elkaar hé
Snap ook niet waarom vrouwen zo elkaar te lijf gaan. Zie je bij mannen toch veel minder hé of berust ik mij op het feit dat die zoiets hebben " ja laat maar gozer, chill "
Maar lotteke gaat 't geen 2 keer vragen hè want ze heeft niets verkeerds gedaan. Er wordt van een muis een olifant gemaakt voila!!quote:Op maandag 27 februari 2023 22:12 schreef -river- het volgende:
Charlotte wil er met chiara over praten maar de slang wil niet.
zou ook geen zin in hebbenquote:Op maandag 27 februari 2023 22:13 schreef Joyce-43 het volgende:
kijk en dat siert Lot diewilt praten met Chiara over wat er gebeurd is en excuses aanbieden maar Mevr heeft der geezn zin in morgen maar, maar wel zo in bed de grootste bek hebben en roddelen over Charlotte nou hoe nep kan je wezen dan
Waarom excuses aanbieden als het je bedoeling was ? Tenzij om niet slecht naar de kijkers over te komen ?quote:Op maandag 27 februari 2023 22:13 schreef Joyce-43 het volgende:
kijk en dat siert Lot diewilt praten met Chiara over wat er gebeurd is en excuses aanbieden maar Mevr heeft der geezn zin in morgen maar, maar wel zo in bed de grootste bek hebben en roddelen over Charlotte nou hoe nep kan je wezen dan
nee anders kan ze nu even niet vuil lullen meer over der en der aandacht krijgenquote:Op maandag 27 februari 2023 22:12 schreef engine het volgende:
Hahahahahaha lotje wil naar buiten met Chiara maar die heeft geen zin
is haar al door jason, bart, schmienkkop gezegdquote:Op maandag 27 februari 2023 22:15 schreef Ptr67 het volgende:
[..]
Waarom excuses aanbieden als het je bedoeling was ? Tenzij om niet slecht naar de kijkers over te komen ?
Versta me niet verkeerd hé... ze zijn beiden slecht
Dank u Moniquequote:Op maandag 27 februari 2023 22:14 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Robke kon er toch ook wat van , bart , mimi ook... stream liegt niet
in bb geen ekte mannen?quote:Op maandag 27 februari 2023 22:16 schreef Ptr67 het volgende:
[..]
Dank u Monique
had het niet alleen over dit programma, maar eerder over reality programma's in het algemeen.
Maar apprecieer uw opinie
als Bart nou ballen heeft zou die er zo wel wat van moeten zeggen dan tegen chiara als ze der gal gal spuwen, dat Lot der excuus wilde aanbieden en dat zij weigerde en dat ze dan niet moet vuil kletsen nuquote:Op maandag 27 februari 2023 22:12 schreef engine het volgende:
Hahahahahaha lotje wil naar buiten met Chiara maar die heeft geen zin
Schmienkop lolquote:Op maandag 27 februari 2023 22:16 schreef Monique___ het volgende:
[..]
is haar al door jason, bart, schmienkkop gezegd
Zo werd ze door ali genoemd.. vond ze niet grappig...quote:Op maandag 27 februari 2023 22:18 schreef Ptr67 het volgende:
[..]
Schmienkop loldie kende ik nog niet
Wijze woordenquote:
Waarom moet dat dan gelijk? Je mag het toch even laten bezinken, en later praten. Nu zit je in een bepaalde emotie. Wie dan ook gelijk heeft, ik snap dat wel.quote:Op maandag 27 februari 2023 22:18 schreef Joyce-43 het volgende:
[..]
als Bart nou ballen heeft zou die er zo wel wat van moeten zeggen dan tegen chiara als ze der gal gal spuwen, dat Lot der excuus wilde aanbieden en dat zij weigerde en dat ze dan niet moet vuil kletsen nu
helemal gaat hij niks doenquote:Op maandag 27 februari 2023 22:19 schreef Ptr67 het volgende:
Nu gaat MA weer in het gat kruipen van zijn geliefde... walgelijk... waar was je daarjuist ?
Die drie dames alle driequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |