soms pakt een financieel risico niet helemaal goed uitquote:Op zondag 26 februari 2023 18:42 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als dat je dan in ieder geval bekerwinst of een 2e/3e plek op zou leveren kan je het nog verantwoorden, maar nu gaan ze gewoon lekker de play offs in. Erg mooi.
Een aanzienlijke kans dus?quote:Op zondag 26 februari 2023 18:27 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nou krijg ik vooral de kriebels zodra Gurney weer over een 'aanzienlijke kans' gaat ouwehoeren, maar als het elkaar allemaal niet veel ontloopt dan is de kans toch net zo groot dat we daar een punt of meer kunnen pakken dan dat we daar verliezen? Of begrijp ik je verkeerd?
Tja, de cijfers de laatste 20 jaar zijn zo intens droevig daar dat de terughoudendheid wel begrijpelijk is lijkt me.quote:Op zondag 26 februari 2023 17:57 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat vind ik echt onzin. Slot won met AZ ook in de ArenA, dan moet dat met ons ook gewoon kunnen. Een gelijkspel zou al enorm waardevol zijn want dan kan je ook nog een andere wedstrijd gelijkspelen.
mond houdenquote:Op zondag 26 februari 2023 19:07 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Tja, de cijfers de laatste 20 jaar zijn zo intens droevig daar dat de terughoudendheid wel begrijpelijk is lijkt me.
Laat Slot de boel maar op scherp zetten en de supporters verder hun mond houden over die wedstrijd. Want zelfs middelmatige clubs als Vitesse of Willem II hebben daar een beter record inmiddels.
O, dat vind ik dit seizoen eigenlijk wel. Het ontloopt elkaar inderdaad niet veel, maar ik heb van allebei de nodige potjes gezien en over het algemeen maakt Feyenoord een betere indruk bij mij, wat zich ook wel uit in dat wij een voorsprong van drie punten op de ranglijst hebben ondanks ons veel zwaardere programma. Dat terwijl wij al een maand of twee een hoop belangrijke spelers (zoals Bijlow, Szymanski en Trauner) moeten missen, in tegenstelling tot Ajax. We spelen niet eens op volle sterkte.quote:Op zondag 26 februari 2023 18:25 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind niet dat wij een betere ploeg hebben en nu Ajax weer resultaten behaald zie ik ook nog niet waarom wij een aanzienlijke kans hebben daar punten te halen. Het ontloopt elkaar allemaal niet veel tussen ons hoor.
Tja als Martinez en Antony ongestraft iedereen neer mogen beuken dan wordt het wel lastig ja.quote:Op zondag 26 februari 2023 18:30 schreef fetX het volgende:
[..]
Die nieuwe trainer doet het bij ons tegen Ajax toch ook niet geweldig? Twee keer verlies en 1x gelijkspel in het afgelopen anderhalve jaar.
Ik zeg niet dat het onmogelijk is daar een resultaat te halen. Ik zeg dat het niet gek is om er ernstig rekening mee te houden dat het niet gaat lukken.
Het wanbeleid van ajax is de rest van de competitei niet verantwoordelijk voorquote:Op zondag 26 februari 2023 21:01 schreef CR7 het volgende:
[..]
Tja als Martinez en Antony ongestraft iedereen neer mogen beuken dan wordt het wel lastig ja.rnaast had Ajax vorig jaar wel een aanzienlijk beter elftal dan dit jaar.
Kicken man, jammer dat er een man of 20 voor ons trapten in het ‘we gaan jullie in het uitvak brengen’ en vervolgens het stadion uitgetrapt werdenquote:Op zondag 26 februari 2023 21:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, was fantastisch die oude liedjes weer te horen.
Nu ook weer sjaals en wat vlaggen terug ipv al die zwarte jasjes.quote:Op zondag 26 februari 2023 21:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, was fantastisch die oude liedjes weer te horen.
11 goals, dat haal je niet meer in dus je zal het van de punten moeten hebben.quote:Op zondag 26 februari 2023 22:35 schreef Haringkop het volgende:
Mooi die irritante van Slot na afloop, het doelsaldo van Ajax is niet eens zoveel beter, maar dan moet je wel dit soort wedstrijden gebruiken om in te lopen.
Jij dacht ook dat we PSV even gingen oprollen.quote:Op zondag 26 februari 2023 18:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is wel een beetje een self fulfilling prophecy zo. In tegenstelling tot in andere jaren vind ik ons gewoon een betere ploeg hebben dan Ajax en zoals @:hhh38 zegt is een gelijkspel al een goed resultaat, ik denk dat de kans wel aanzienlijk is dat we dat gaan behalen eigenlijk. Misschien mag je dat zelfs van de ploeg verwachten.
Slot is een winnaar, en scherp op de details.quote:Op zondag 26 februari 2023 22:35 schreef Haringkop het volgende:
Mooi die irritante van Slot na afloop, het doelsaldo van Ajax is niet eens zoveel beter, maar dan moet je wel dit soort wedstrijden gebruiken om in te lopen.
Leuk verhaal maar Feyenoord wint gewoon nooit van Ajax, als je ooit een kans had was het wel de thuiswedstrijd dit seizoen en die werd ook gemist.quote:Op zondag 26 februari 2023 21:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
O, dat vind ik dit seizoen eigenlijk wel. Het ontloopt elkaar inderdaad niet veel, maar ik heb van allebei de nodige potjes gezien en over het algemeen maakt Feyenoord een betere indruk bij mij, wat zich ook wel uit in dat wij een voorsprong van drie punten op de ranglijst hebben ondanks ons veel zwaardere programma. Dat terwijl wij al een maand of twee een hoop belangrijke spelers (zoals Bijlow, Szymanski en Trauner) moeten missen, in tegenstelling tot Ajax. We spelen niet eens op volle sterkte.
Dat verschil zit hem wel redelijk in hoe de spelers de instructies van de trainers oppakken dit seizoen denk ik. Had Bergwijn bijvoorbeeld onder Slot gespeeld, dan was hij normaal wel beter geweest dan onze buitenspelers, maar in zijn huidige vorm kan je dat moeilijk zeggen.
Als we daar een volledig fitte ploeg kunnen sturen, en dus niet te zware benen hebben van Shakhtar, dan geloof ik wel dat we daar de controle kunnen pakken. Maar eerst nog wel winnen van Groningen en Volendam natuurlijk. Zeker met het dubbele programma moet je die niet onderschatten, NEC in de beker viel ook enorm tegen.
Er worden mij woorden in de mond gelegd die niet waar zijn.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:22 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Jij dacht ook dat we PSV even gingen oprollen.
Maar je blijft wel de grootste positivo van dit topicquote:Op maandag 27 februari 2023 13:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Er worden mij woorden in de mond gelegd die niet waar zijn.
Zelfs dat vind ik dit seizoen reuze meevallen eigenlijk.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:59 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Maar je blijft wel de grootste positivo van dit topic.
Krijgen we die ellende ook weer.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:03 schreef Caland het volgende:
Deze week ook voorselectie Oranje toch?
Verwacht Geertgod er sowieso bij
Gaat gewoon 0-0 worden.quote:Op maandag 27 februari 2023 13:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Leuk verhaal maar Feyenoord wint gewoon nooit van Ajax, als je ooit een kans had was het wel de thuiswedstrijd dit seizoen en die werd ook gemist.
Vind dat het nog lang geduurd heeft met Geertruida al heeft hij wel flink wat concurrentie op zijn positie(s).quote:Op maandag 27 februari 2023 14:03 schreef Caland het volgende:
Deze week ook voorselectie Oranje toch?
Verwacht Geertgod er sowieso bij
Teze is wel meerdere keren opgeroepen toch? Dat had ook best Geertruida kunnen zijn. Hij was vorig seizoen in de 2e seizoenshelft al heel goedquote:Op maandag 27 februari 2023 14:24 schreef fetX het volgende:
[..]
Vind dat het nog lang geduurd heeft met Geertruida al heeft hij wel flink wat concurrentie op zijn positie(s).
Announce WiefferGodGenot. @koemanquote:Op maandag 27 februari 2023 14:03 schreef Caland het volgende:
Deze week ook voorselectie Oranje toch?
Verwacht Geertgod er sowieso bij
Hoe langer de overwinning uitblijft hoe groter de kans is dat die overwinning er wel gaat komenquote:Op maandag 27 februari 2023 13:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Leuk verhaal maar Feyenoord wint gewoon nooit van Ajax, als je ooit een kans had was het wel de thuiswedstrijd dit seizoen en die werd ook gemist.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |