Denk dat men een beetje klaar is met de generieke nummers die ze steeds sturenquote:Op zondag 5 maart 2023 13:39 schreef Cee het volgende:
[..]
Ga je dit voor ESF ook zeggen (please no) want dat moet ik nog maar zien hoor. Zo goed doet Zweden het ook weer niet bij de televotes de laatste jaren.
Hoe kun je nou niet houden van groene Hulkarmen en cha cha cha op een beat die overgaat van rock naar Italodancequote:
Best een goede wekker nu je het zegtquote:Op maandag 6 maart 2023 09:28 schreef Evenstar het volgende:
![]()
![]()
![]()
Ik werd vanmorgen wakker met dit nummer in mijn kop
Tsja, Tsja, Tsja, smaken verschillen nou eenmaal hè.quote:Op maandag 6 maart 2023 09:28 schreef Evenstar het volgende:
![]()
![]()
![]()
Ik werd vanmorgen wakker met dit nummer in mijn kop
Ik hoop hetquote:Op zondag 5 maart 2023 14:02 schreef Moira het volgende:
[..]
Denk dat men een beetje klaar is met de generieke nummers die ze steeds sturen
Ik wil die moshpit met polonaise in amsterdam!!quote:Op maandag 6 maart 2023 18:23 schreef Cee het volgende:
Ik zie op z'n warnermusic.fi-pagina nog steeds de datum waarop EiC plaatsvindt al elders geboekt staan trouwens.Begrijpelijk hoor, als ie gewoon nog even in eigen land blijft touren want daar moet hij het na ESF voornamelijk van hebben, maar toch.
Käärijä 100%quote:Op maandag 6 maart 2023 19:23 schreef Lamballert het volgende:
Nu ga ik iets even in de groep gooien; wie vinden jullie beter? Blind Channel of Käärijä?
Als ESF inzending honderd procent Käärijä want Blind Channel vond ik 'wel tof' maar dit echt awesome. Door het totaalpakket van het verrassende lied dat door de tweede helft ook degenen aanspreekt die van wat minder hard houden, de gave act, het ultieme catchy van het chachacha dat iedereen kan meezingen en zeker ook door zijn grappige persoonlijkheid, hoge energie en charisma.quote:Op maandag 6 maart 2023 19:23 schreef Lamballert het volgende:
Nu ga ik iets even in de groep gooien; wie vinden jullie beter? Blind Channel of Käärijä?
Als band en muzikaal gezien sterker? Blind Channel.quote:Op maandag 6 maart 2023 19:23 schreef Lamballert het volgende:
Nu ga ik iets even in de groep gooien; wie vinden jullie beter? Blind Channel of Käärijä?
Qua tekst maakt het niet echt veel verschil eigenlijk. Dat van Blind Channel was ook niet megagecompliceerd.quote:Op maandag 6 maart 2023 19:23 schreef Lamballert het volgende:
Nu ga ik iets even in de groep gooien; wie vinden jullie beter? Blind Channel of Käärijä?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |