Deze heb ik ook nogquote:Op zondag 26 februari 2023 20:49 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
'83-'84 was dat voor mij. Daarna ging ik naar de LTS en daar zag ik ze niet meer.
Die kwamen daarna en eind jaren '80 kwam de gameboyquote:Op zondag 26 februari 2023 20:52 schreef Soury het volgende:
[..]
Deze heb ik ook nog [ link | afbeelding ]
Ja dit was een atari en de eerste kleuren game. De meeste spelletjes doen het niet meer maar wel de belangrijkste. KLAX met een geil dames stemmetjequote:Op zondag 26 februari 2023 21:01 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Die kwamen daarna en eind jaren '80 kwam de gameboy
Ja zeker doen !!quote:Op zondag 26 februari 2023 21:08 schreef D. het volgende:
Mochten er nog liefhebbers zijn, we mogen volgende week weer!:
D. in 40+ / Het grote 'Fok! Formule 1-manager 40+ subleague' topic #18
Nee misschien een spelletje spelenquote:
Dat kan ook, zelf was ik ook even met andere dingen bezig.quote:
Daar mag ik niet komen.quote:Op zondag 26 februari 2023 23:02 schreef Soury het volgende:
Ik breek mijn hoofd al weer op de volgende opdracht in ONZ
Oh neequote:
Ik las alles wel hoor op mijn mobiel toen ik een ban had.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. overal
Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
Bedankt voor het melden hierquote:
Oh dat is wat andersquote:
Je hoeft je niet te verontschuldigen hoorquote:Op zondag 26 februari 2023 23:29 schreef chufi het volgende:
[..]
Of gewoon soms ff niet (dat ik wat anders kijk/lees)
Hoe was de zuurkool?quote:Op zondag 26 februari 2023 23:31 schreef Soury het volgende:
[..]
Je hoeft je niet te verontschuldigen hoor
Lekker ik heb weer wat trek eigenlijk maar ik negeer het maarquote:
Morgen toch gewoon weer .. doe ik ook meestalquote:Op zondag 26 februari 2023 23:40 schreef Soury het volgende:
[..]
Lekker ik heb weer wat trek eigenlijk maar ik negeer het maar
Maandag ga ik mijn vleesloze week weer in wat ik meestal niet red.quote:Op zondag 26 februari 2023 23:41 schreef chufi het volgende:
[..]
Morgen toch gewoon weer .. doe ik ook meestal
Oh ... Ok morgen ben ik iig niet vegetarisch ... misschien later weer deze week of het weekend ..quote:Op zondag 26 februari 2023 23:47 schreef Soury het volgende:
[..]
Maandag ga ik mijn vleesloze week weer in wat ik meestal niet red.
Dus maandag ga je het dus eigenlijk weer proberen.quote:Op zondag 26 februari 2023 23:47 schreef Soury het volgende:
[..]
Maandag ga ik mijn vleesloze week weer in wat ik meestal niet red.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |