Stihl is gewoon goed spul. Ik moet eerlijk zijn, ik ken de reclame niet. Maar het is de top in de hoveniersspul en als het geen rare reclame is met gekkigheid dan keur ik het gewoon goed. Heb je misschien een linkje of zo want iets an natuurlijk wel irritant zijn.quote:Op woensdag 7 juni 2023 12:07 schreef TommyL0204 het volgende:
En zo social deal met hun getetter en geschreeuw. Echt, hef jezelf op
Klopt hoor, prima spul!quote:Op woensdag 7 juni 2023 18:25 schreef JohnWickPic het volgende:
[..]
Stihl is gewoon goed spul. Ik moet eerlijk zijn, ik ken de reclame niet. Maar het is de top in de hoveniersspul en als het geen rare reclame is met gekkigheid dan keur ik het gewoon goed. Heb je misschien een linkje of zo want iets an natuurlijk wel irritant zijn.
Daar heb je wel een punt.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 11:16 schreef Eightyone het volgende:
Dat kind van Prijsvrij roept onderhand agressie bij me op.
Ja die niet de navelstring wil doorknippen en daarna ineens dat taxiding van het dak haalt omdat ie schijnbaar uitgeput is...quote:Op vrijdag 9 juni 2023 09:17 schreef tong80 het volgende:
Toyota, de puffende taxichauffeur bij de bevalling.
Vooral ook met die standaard dwdd-vent.quote:Op vrijdag 9 juni 2023 11:25 schreef ReplaR het volgende:
Deze nix18 reclame, alsof het hele volk een iq van 80 heeft:
[ afbeelding ]
Die reclame maakt mij misselijk.quote:Op vrijdag 23 juni 2023 12:26 schreef Maharski het volgende:
Waar is de zoooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn???
Lenor fris!
Voor de likes.quote:
Ik zag de NIX18 reclame toen ik bij mn ouders was en zij de TV aan hadden.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |