quote:
quote:
Ben je in een mep buiquote:
Eigenlijk niet.quote:
Ook nietquote:
Moeilijk mens...quote:
Dat is beterquote:
Je wordt er toe gedreven hequote:
Het is maar een emoticon, ik ben niet gewelddadig.quote:
Dat weet ik toch,quote:Op donderdag 23 februari 2023 17:37 schreef Fogel het volgende:
[..]
Het is maar een emoticon, ik ben niet gewelddadig.
--> VERquote:
Redbull is alles weer een stapje voorquote:
--> RED?quote:Op donderdag 23 februari 2023 17:44 schreef PLY het volgende:
[..]
Redbull is alles weer een stapje voor
quote:
Op naar WK3quote:Op donderdag 23 februari 2023 17:46 schreef PLY het volgende:
[..]
Gewoon de beste, niks Mercedes niks Ferrari
Hij kan dat iddquote:Op donderdag 23 februari 2023 17:47 schreef PLY het volgende:
[..]
Sowieso, max word in een Fiat panda nog kampioen
+tquote:Op donderdag 23 februari 2023 17:47 schreef PLY het volgende:
[..]
Sowieso, max word in een Fiat panda nog kampioen
@Haags ben jij dat?quote:
Jou zou ik natuurlijk nooit (hoeven te) verbeteren. Maar @PLY begint al wat ouder te worden en hij heeft af en toe wat hulp nodig.quote:
Ik ben inderdaad een taaltalentquote:Op donderdag 23 februari 2023 17:58 schreef devzero het volgende:
[..]
Jou zou ik natuurlijk nooit (hoeven te verbeteren). Maar @:ply begint al wat ouder te worden en hij heeft af en toe wat hulp nodig
Nooit, want salades is geen maaltijd dat is water met een smaakjequote:
Ligt eraan wat voor een salade vind ik.quote:Op donderdag 23 februari 2023 18:04 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Nooit, want salades is geen maaltijd dat is water met een smaakje
quote:Op donderdag 23 februari 2023 18:04 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Nooit, want salades is geen maaltijd dat is water met een smaakje
Een salade die uitsluitend bestaat uit vlees is geen saladequote:Op donderdag 23 februari 2023 18:07 schreef -Shii- het volgende:
[..]
Ligt eraan wat voor een salade vind ik.
Of koude pastaquote:Op donderdag 23 februari 2023 18:09 schreef Loveable het volgende:
Vooral met warm weer is een salade wel lekker
Dat is ook nog wel lekker jaquote:
Daarnaast doe je wel meer in een salade dan alleen sla, dus het idee dat een salade geen maaltijd is, is net zo'n onzin als de gemiddelde post van @Haags in de tel topics.quote:Zitten er voedingsstoffen in sla?
Sla is een erg gezonde groente die veel water en maar weinig calorieën bevat. Hierdoor is sla geschikt om er lekker veel van te eten.
Het aantal voedingsstoffen verschilt per sla-soort.
In bijvoorbeeld 100 gram ijsbergsla zitten 14 kilocalorieën, 0,2 gram vet, 2,9 gram koolhydraten, 1,3 gram vezels en 1,4 gram eiwitten.
Een bord met ijsbergsla bevat zo’n 2% van de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid ijzer, 6% vitamine C, 4% vitamine A en 2% calcium. Daarnaast bevat het onder meer natrium, kalium en magnesium.
Doe ik ook wel vaker om mee te nemen naar werk als lunch.quote:Op donderdag 23 februari 2023 18:13 schreef aloa het volgende:
[..]
[..]
In de zomer altijd een grote pan met koude pasta voor een aantal dagen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |