Geweldig! Had van mij wel langer gemogenquote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:22 schreef koffieleuk het volgende:
Vangad av en stormvind met meer gospel
Zou Mona Lisa zonder glimlachquote:
Ik had gelezen na deze ronde, want dan zijn alle nummers al gepresenteerd. Hmm. Even checken straksquote:Op zaterdag 25 februari 2023 21:12 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik zag net nog iemand op twitter zeggen na andra chansen volgende week. Maar het is dus meteen vannacht?
Ja Melfest denk ik wel, ESF weet ik nog niet zelf. Zie andere landen die hoog staan in de odds als Tsjechie, Noorwegen, Finland eigenlijk wel nog hoger eindigen als daar alles goed gaat.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 22:03 schreef Moira het volgende:
Omg ik hoor net op de radio dat er tijdens Loreen een demonstrant d’r act kwam verneuken?![]()
Maar het gelukkig wel opnieuw mocht doen.
Hoe was Loreen? Gaat ze Melfest winnen?
quote:Op zaterdag 25 februari 2023 20:51 schreef Momo het volgende:
Debieltje op het podium
-edit nee niet Loreen
Goeie promo voor Loreenquote:Op zaterdag 25 februari 2023 22:03 schreef Moira het volgende:
Omg ik hoor net op de radio dat er tijdens Loreen een demonstrant d’r act kwam verneuken?![]()
Maar het gelukkig wel opnieuw mocht doen.
Hoe was Loreen? Gaat ze Melfest winnen?
Helemaal mee eens. Bijvoorbeeld de nummers van Frankrijk en Noorwegen vind ik toch echt kwalitatief beter.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 22:22 schreef Em31 het volgende:
Het nummer zo compleet is toch wel wat zwakjes, daardoor ga je nog wel twijfelen over een eventuele songfestivalwinst (maarja op dit moment: wie anders?). Alles daaromheen is wel top natuurlijk. Dat eind als dat scherm hoger hangt en het licht erin knalt is echt fantastisch.
Het mist iets, maar toch zou ze kunnen winnen.
Ja ook mee eens. Geweldig optreden, maar bij dat nummer denk ik iedere keer dat ik er wat groots volgt op die dramatische opbouw, maar dat komt dan niet echt.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 22:22 schreef Em31 het volgende:
Het nummer zo compleet is toch wel wat zwakjes, daardoor ga je nog wel twijfelen over een eventuele songfestivalwinst (maarja op dit moment: wie anders?). Alles daaromheen is wel top natuurlijk. Dat eind als dat scherm hoger hangt en het licht erin knalt is echt fantastisch.
Het mist iets, maar toch zou ze kunnen winnen.
Denk sowieso dat Loreen en Marcus & Martinus de nummer 1 en 2 zullen zijn. Zou wat zijn als ze toch voor iemand anders dan Loreen gaan die Zweden. Maar dat verwacht ik eigenlijk niet.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 23:17 schreef molloot200 het volgende:
Eerste YouTubeviews:
Loreen, Marcus & Martinus en Tone Sekelius staan nu alledrie op 5,1K views
Maria Sur daar íets achter met 4,7K views
Verder heeft ze waarschijnlijk niet eens de moeite genomen andere nummers te beluisteren.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 23:20 schreef grazz het volgende:
ESF-kenner Patty Brard weet het zeker: Loreen gaat dit jaar het ESF winnen.
Ja ik vind het nummer zelf niet per se winnend eigenlijk. Wel gewoon kek en hip maar het is steeds een beetje hetzelfde. Maar de act is echt weer Zweeds genotquote:Op zaterdag 25 februari 2023 22:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja Melfest denk ik wel, ESF weet ik nog niet zelf. Zie andere landen die hoog staan in de odds als Tsjechie, Noorwegen, Finland eigenlijk wel nog hoger eindigen als daar alles goed gaat.
Ja Loreen is 3 stappen vooruit op de rest qua staging. Maar andere landen kunnen ook stappen gaan maken in de tussentijd en we weten ook veel nummers nog niet. Vraag mij ook een beetje af of het wel een televote top3 is in Liverpool nu.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 23:23 schreef Moira het volgende:
[..]
Ja ik vind het nummer zelf niet per se winnend eigenlijk. Wel gewoon kek en hip maar het is steeds een beetje hetzelfde. Maar de act is echt weer Zweeds genot
Ok, dit gaat Melfest natuurlijk met 2 vingers in de neus winnen maar als ik kijk naar het ESF:quote:
Ik zou Finland en Tsjechië nog niet uitsluiten van de top 3quote:Op zaterdag 25 februari 2023 23:29 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ok, dit gaat Melfest natuurlijk met 2 vingers in de neus winnen maar als ik kijk naar het ESF:
- Ik vind haar bij vlagen schor en schreeuwerig klinken, en in sommige stukken klinkt het echt als enkel gemompel. Dat schorre komt misschien doordat ze 2 keer in korte tijd moest.
- Het lied zelf is top 10/top 5 materiaal, al mis ik de echte climax in het lied, wat het beter had gemaakt
- Ik denk dat een hoop mensen thuis denken: Euphoria was toch een paar tandjes beter en unieker, en het feit dat ze dan al een keer gewonnen heeft zal ook niet meehelpen. Ik denk dat mensen het dan toch eerder aan een ander gunnen, al moet ik zeggen dat ik behalve Frankrijk en misschien Noorwegen nog geen echte andere kanshebbers heb gehoord.
Oh Finland heeft Cha Cha Cha gekozen, ja die schrijf ik ook wel op als kanshebberquote:Op zaterdag 25 februari 2023 23:30 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik zou Finland en Tsjechië nog niet uitsluiten van de top 3
En Käärijä gaat niet eens de semi doorkomen natuurlijkquote:Op zaterdag 25 februari 2023 23:20 schreef grazz het volgende:
ESF-kenner Patty Brard weet het zeker: Loreen gaat dit jaar het ESF winnen.
De view count is nog niet echt aan het updaten, bij nieuwe video's zeggen de likes vaak meerquote:Op zaterdag 25 februari 2023 23:17 schreef molloot200 het volgende:
Eerste YouTubeviews:
Loreen, Marcus & Martinus en Tone Sekelius staan nu alledrie op 5,1K views
Maria Sur daar íets achter met 4,7K views
Net even gecheckt maar dat is ook wel goed jaquote:Op zondag 26 februari 2023 00:10 schreef Veravision het volgende:
Ik kan alleen maar zeggen: hup Smash!![]()
Wat een heerlijk nummer. Ik houd dr van van dit soort rock.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |