Volgens mij dat hij legaal dienstplichtige mag inzetten bij een oorlog. Maar dat deed hij toch al.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 00:36 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Iemand een idee wat voor verschil het maakt bij het officieel verklaren van oorlog?
Mogelijkheden wat betreft mobiliseren. Ook het beschieten van wapenleveranties werd tegengehouden door het ontbreken van een oorlogsverklaring werd hier pas gesteld, maar het fijne weet ik daar niet van.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 00:36 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Iemand een idee wat voor verschil het maakt bij het officieel verklaren van oorlog?
Een hoop Nazi bullshit en wellicht officiele oorlogsverklaring. Dan kan hij wat makkelijker kannonenvlees naar het front sturen.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 00:34 schreef Recce het volgende:
Ik heb echt geen idee wat er te verwachten valt. Hopelijk is het een saaie toespraak zoals zoveel eerdere toespraken van Poetin.
Hou toch op met het verdachtmaken van je gesprekspartner of van mij.quote:Op maandag 20 februari 2023 23:41 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Overigens zie je hier op fok dat het vooral een bepaald type user is dat aanhaalt dat Poetin heel westers dacht en veel voor Rusland betekent heeft. Dat zijn meestal de idioten.
[..]
Lijkt me duidelijk dat Navalny een scapegoat is die bij de gratie van Poetin nog leeft en lekker tweetjes mag versturen.quote:Op maandag 20 februari 2023 23:24 schreef luxerobots het volgende: [..] [..] Ah, je begon met roepen dat Navalny gecontroleerde oppositie is. En nu stel je vooral vragen.
Als er berichten op twitter verschijnen, typt Navalny die niet zelf. Die worden via een advocaat of familielid doorgegeven.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 00:53 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Lijkt me duidelijk dat Navalny een scapegoat is die bij de gratie van Poetin nog leeft en lekker tweetjes mag versturen.
Als hij enigszins een dreiging zou zijn was die al dood.
Absoluut geen alternatief.
Zal geen isoleercel zijn als er familie of advocaten bij mogen.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 01:01 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Als er berichten op twitter verschijnen, typt Navalny die niet zelf. Die worden via een advocaat of familielid doorgegeven.
Navalny zelf wordt het leven maximaal zuur gemaakt, in een betonnen isoleercel.
Het schijnt dat Navalny iedere keer voor kleine overtredingen (als hij praat of als zijn kleding niet netjes genoeg zit), de isoleercel ingestuurd wordt. Hij zit daar dus steeds voor periodes.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 01:05 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Zal geen isoleercel zijn als er familie of advocaten bij mogen.
Ik vind het wel apart wat er nog allemaal van hem naar buiten mag komen.
Aan de andere kant hebben wij, en vele anderen, het nog steeds over Navalny.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 01:07 schreef Discombobulate het volgende:
Navalny is ook echt totaal obsoleet en niet interessant meer. Wat was dat een ongelofelijk domme actie om terug maar Moskou te vliegen zeg. Die man is gewoon niets meer.
Wel vreemd dan, dat blauwe vinkje op Twitter.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 01:01 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Als er berichten op twitter verschijnen, typt Navalny die niet zelf. Die worden via een advocaat of familielid doorgegeven.
Navalny zelf wordt het leven maximaal zuur gemaakt, in een betonnen isoleercel.
Ik vrees dat dit elk moment zomaar kan gebeuren. Via een snelle coup die voorbij is voordat het leger kan reageren. Als het leger al bereid is zich tegen Rusland te verzetten. Wie gaat de Russen dan nog verdrijven?quote:Op dinsdag 21 februari 2023 01:13 schreef capricia het volgende:
In 2030 pas?
Weer meer van hetzelfde. Rusland wil ze allemaal inlijven. Goedschiks dan wel kwaadschiks.
Und bist du nicht willig, so brauch ich Gewalt.
[ twitter ]
Op de schoenen van Hugo na.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 00:13 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Die aangekondigde speeches van Poetin zijn een beetje als de coronapersco's van Rutte en De Jonge: met een boel bombarie aangekondigd en dan zat je vol spanning met chips en cola zero voor de buis maar dan viel het uiteindelijk qua spektakel toch altijd behoorlijk tegen.
YES!quote:Op dinsdag 21 februari 2023 02:08 schreef capricia het volgende:
En hier het is.. de boze propagandisten.Die koppen...
Nu Solovyev nog 'Oy'.
Dat heet Nasji dacht ik.quote:Op dinsdag 21 februari 2023 00:14 schreef TLC het volgende:
Is er ook een soort putlerjugend in Rusland ?
Al die speeches die met veel poeha werden aangekondigd waren uiteindelijk een storm in een glas water. Wat gebazel over nazi’s en het satanische westen, NOEKS en niemand maakt ons wat.quote:Op maandag 20 februari 2023 23:54 schreef Confetti het volgende:
Die speech geeft hij toch jaarlijks aan dat 'parlement'? Ligt niet voor de hand dat hij juist op een gewoon moment iets bijzonders gaat aankondigen.
Wordt gewoon weer het standaard riedeltje dat we van hem gewend zijn. Grote beslissingen zie je van mijlenver aankomen en die geruchten zijn er niet.
Dit ja. Met zijn serieuze kopquote:Op dinsdag 21 februari 2023 02:05 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Op de schoenen van Hugo na.
En de eerste natuurlijk waarin aangekondigd werd dat alles binnen een uur dicht moest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |