Klinkt als mijn hont. Moet je even wat geld tegenaan gooien en een trainer maar ik snap wel dat een hont na 9 jaren weg doen makkelijker is.quote:Op maandag 27 februari 2023 09:11 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Je hebt toen zeker niet meegelezen?
DaVinci was altijd al een hond met problemen en vertrouwens issues, ging moeilijk met veranderingen om etc.
Ze hebben het geprobeerd maar het ging niet samen, hond en baby, dus toen hebben ze een nieuw thuis voor hem gezocht.
Nee, dát is lekker zelfstandig.quote:Op zondag 26 februari 2023 16:02 schreef sherezade het volgende:
[..]
Gewoon datgene doen wat ze voorheen ook deed, oliebollen verkopen opde kermis bij pap en mam.
Het enige wat haar in de bekendheid houdt zijn die cryptische berichten van haar steeds om op een wanhopige manier in de belangstelling te blijven.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:29 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nee, dát is lekker zelfstandig.![]()
Anyway: ik snap als een Mo eenmaal zodanig geproefd heeft van het showbizz wereldje, nadat ze jaren met/voor Jr. gewerkt heeft, ze niet meer terug naar die vroegere baantjes gaat.
Ze heeft bekendheid gekregen door hem, dat schud je niet ineens van je af.
Rachel en Isa hebben dat ook al jaren niet door. Monique mag ook wel in dat rijtje.quote:Op maandag 27 februari 2023 19:25 schreef sherezade het volgende:
[..]
Het enige wat haar in de bekendheid houdt zijn die cryptische berichten van haar steeds om op een wanhopige manier in de belangstelling te blijven.
Mensen zijn alleen geïnteresseerd in de sleaze en dirt verhalen van haar en wachten weer tot een volgende keer dat ze weer door Andre bezeikt wordt.
Mensen zitten echt niet op die meuk te wachten van haar, dat moet ze na 10 jaar toch inmiddels wel door hebben.
Isa haar boeken, spreekevenementen, films , musical ,podcasts whatever zijn behoorlijk populair.quote:Op dinsdag 28 februari 2023 02:22 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Rachel en Isa hebben dat ook al jaren niet door. Monique mag ook wel in dat rijtje.
Maar dat is haar werk, dit is de marketingmethode op de socials. Ik vind het ook een nonduscussie. Men mag haar niet en alles wordt er maar bij gesleept. Linksom of rechtsom, ze kan het toch nooit goed doen.quote:Op maandag 27 februari 2023 19:25 schreef sherezade het volgende:
[..]
Het enige wat haar in de bekendheid houdt zijn die cryptische berichten van haar steeds om op een wanhopige manier in de belangstelling te blijven.
Nou het is maar wat je werk noemt, dat ze lekker in de anonimiteit verdwijnt.quote:Op dinsdag 28 februari 2023 08:16 schreef Andromache het volgende:
[..]
Maar dat is haar werk, dit is de marketingmethode op de socials. Ik vind het ook een nonduscussie. Men mag haar niet en alles wordt er maar bij gesleept. Linksom of rechtsom, ze kan het toch nooit goed doen.
Welkom in 2023. Ik snap er ook geen bal van met mijn baan met cao en kantine, maar iedereen haalt de neus op voor werk in de zorg en onderwijs want ze willen influenzzzzzen.quote:Op dinsdag 28 februari 2023 08:48 schreef sherezade het volgende:
[..]
Nou het is maar wat je werk noemt.
Grappig, oudste dochter Hazes lijkt enorm op Roxeanne.quote:OUDSTE KINDEREN ANDRÉ HAZES MOGELIJK OOK BETROKKEN BIJ ERFENIS-ZAAK
Het conflict tussen Rachel Hazes en Roxeanne Hazes over de erfenis van wijlen André Hazes Senior is nog niet opgelost; mogelijk volgt er nog een bodemprocedure.
Ook is er een kans dat de oudste kinderen van de zanger – Nathalie en Melvin – zich nog gaan melden bij de rechtbank. Zij hebben mogelijk ook nog recht op een deel van het geld, meldt De Telegraaf.
ERFENIS ANDRÉ HAZES
“Twee dagen na de crematie van André, in oktober 2004, werden Nathalie en Melvin uitgenodigd door een man die zichzelf toen betitelde als ’executeur testamentair’. Die vertelde hun dat Rachel zo snel mogelijk door wilde met haar leven en hun daarom een ’goed voorstel’ deed om tussen hen de zaken meteen goed te regelen”, zo vertelde een bron uit de omgeving van een van de oudste twee kinderen aan Privé.
“Nathalie en Melvin zijn akkoord gegaan met hun kindsdeel, hun legitieme portie zoals die was vastgelegd. Maar daarover was toen ook al discussie”, onthult de bron. “Er werd verondersteld dat Andrés villa, die uiteindelijk is getaxeerd op 800.000 euro, maar 400.000 euro waard zou zijn.”
“Daarop hebben ze toen ja gezegd, maar nu horen we heel andere bedragen dan waarmee zij destijds hebben ingestemd.” Volgens de insider is de rechtszaak wel een reden dat de oudste kinderen hun erfenis ook in twijfel trekken. “Ik vermoed dat zij dat nu wel willen laten uitzoeken. Daar hebben we het tenminste wel over gehad”, verklaart de bron. Of Nathalie en Melvin daadwerkelijk Rachel Hazes om opheldering gaan vragen, is niet bekend.
quote:De Nederlandse media smullen van het juridische gerollebol tussen Rachel Hazes en haar dochter Roxeanne. Rachel zou geen erfgename zijn van onze volksheld André en miljoenen euro’s ten onrechte aan zichzelf hebben uitgekeerd.
Maar: het vonnis van 23 februari is glashelder. Bij deze een uitleg conform de ‘juridische waarheid’. Alvast een tipje van de sluier: Rachel heeft zich werkelijk keurig gedragen.
Gemeenschap van goederen
Rachel en André Hazes waren gehuwd in gemeenschap van goederen. Dat betekent dat de helft van al het vermogen dat er bij het overlijden van André in 2004 was, sowieso toekomt aan Rachel. Dus: de nalatenschap van André betreft slechts 50 procent van het huwelijksvermogen.
Het testament
André was sluw: als er bij zijn overlijden er een echtscheiding liep tussen hem en Rachel, zou Rachel zijn deel niet erven. De rechter stelt voorlopig vast dat er destijds inderdaad een echtscheidingsprocedure liep bij de rechtbank. Zo heeft Rachel dus géén direct recht op grond van het erfrecht op de andere 50 procent van het huwelijksvermogen.
De verdeling
In mei 2005 zijn alle partijen aan tafel gegaan. De kinderen hadden een bewindvoerder, er was een executeur testamentair en Rachel had een top-accountantskantoor – PriceWaterCoopers. Op dat moment is er tussen moeder en kinderen afgesproken dat 50 procent van de huwelijksgemeenschap van André Hazes ook werd toebedeeld aan Rachel. Daarvoor is een simpele reden: de kinderen waren nog veel te jong om directeur te worden van de twee bv’s; dit werd Rachel. De kinderen hebben een onbekend bedrag gekregen wegens overbedeling van Rachel.
Waarom dan toch een spoedeisende rechtszaak?
Roxeanne Hazes is het kort geding begonnen. Ze vordert: (a) Rachel mag zich geen erfgenaam noemen, (b) Rachel mag geen overeenkomsten aangaan met betrekking tot de intellectueel eigendomsrechten van André Hazes, (c) Rachel moet een persverklaring opstellen en (d) Rachel moet kopieën geven van diverse papieren.
De rechter oordeelt dat het in zijn visie helemaal niet duidelijk is of Rachel zich wel of niet een erfgenaam mag noemen. De rechter vindt ook dat de vorderingen a, b en c geen spoedeisend belang hebben en dat er eventueel in een bodemzaak een nieuw debat moet plaatsvinden.
Wat denkt Roxeanne waarschijnlijk?
Zij is van mening dat haar moeder Rachel niet rechthebbende is op de intellectuele eigendomsrechten van André Hazes. Dus: rechthebbende op zijn muziek, afbeeldingen, commerciële merchandise etc. Want: deze zouden niet worden benoemd in de akte van verdeling. Rachel zegt dat PWC deze gewoon gewaardeerd heeft.
Wat krijgt Roxeanne toegewezen?
Het vonnis is kraakhelder: Rachel moet de bankafschriften van de twee bv’s over de periode 2004 tot en met 13 mei 2005 aan Roxeanne geven en ook het rapport van de aandelenwaardering van PWC. Maar dat is dan ook alles.
Dus?
In allerlei praatprogramma’s is Rachel weggezet als een geldbelust monster, die haar kinderen besteelt. Dit beeld is echt flauwekul. Onzin. Maar wat is er dan wel aan de hand? Gissen doet missen: misschien achterdocht? Achterdocht en geld vormen een mix die vaak de slechtste dingen in een mens losmaakt, zo wellicht ook bij Roxeanne.
Oscar van Oorschot is advocaat bij DBE Advocaten in Leeuwarden.
Volgens zijn grootste fan Monique had hij niet gesnoven… nou ja hij zag er weer als van oud uit.quote:Op zaterdag 11 maart 2023 00:07 schreef praadje het volgende:
Andries heeft zijn moeder een aai over haar bil gegeven bij HzH. En hij heeft echt geen ruzie met zijn moeder en ook niet gehad.
Tuurlijk Dre
ik vind het wel grappig en sportief, zo had ze ook moeten reageren op Coldeweijer. Gewoon een broodje kroket laten bezorgen en klaar. Had veel tijd en geld gescheeld.quote:Op zaterdag 11 maart 2023 07:36 schreef quirina het volgende:
Wel opmerkelijk dat Rachel kroketten uitdeelde aan de crew donderdag.En dat voor iemand bij de rechter zat te mauwen dat ze gecremeerde kreket genoemd werd…
Ik kan de knipoog juist best waarderenquote:Op zaterdag 11 maart 2023 07:36 schreef quirina het volgende:
Wel opmerkelijk dat Rachel kroketten uitdeelde aan de crew donderdag.En dat voor iemand bij de rechter zat te mauwen dat ze gecremeerde kreket genoemd werd…
Bilquote:Op zaterdag 11 maart 2023 00:07 schreef praadje het volgende:
Andries heeft zijn moeder een aai over haar bil gegeven bij HzH. En hij heeft echt geen ruzie met zijn moeder en ook niet gehad.
Tuurlijk Dre
Whut...quote:Op zaterdag 11 maart 2023 00:07 schreef praadje het volgende:
Andries heeft zijn moeder een aai over haar bil bol gegeven bij HzH. En hij heeft echt geen ruzie met zijn moeder en ook niet gehad.
Tuurlijk Dre
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |