Ja is nieuw. En als ze iets vreemds denken te zien, moet je al je boodschappen herscannen.quote:Op maandag 20 maart 2023 13:20 schreef Pisces29 het volgende:
Vandaag 11 producten bij de Appie voor de herscan. Wtf. Is dit al langer zo?
Goeie zaak. Zegt genoeg.quote:Op maandag 20 maart 2023 14:19 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja is nieuw. En als ze iets vreemds denken te zien, moet je al je boodschappen herscannen.
Er wordt ongelooflijk veel gejat via die zelfscan. Begrijp niet dat het goedkoper voor de AH is dan gewoon de ouderwetse kassa's.quote:
Ja ook al 2 keer gehad. Nou prima hoor. Stomme is wel dat als ik veel boodschappen heb draag ik een rugtas en een gewone tas. Dan scannen ze nooit de dingen in mijn rugtasquote:Op maandag 20 maart 2023 13:20 schreef Pisces29 het volgende:
Vandaag 11 producten bij de Appie voor de herscan. Wtf. Is dit al langer zo?
Ik laat het meeste bezorgen maar bij zelf boodschappen doen verdeel ik dan voortaan alles over minstens 2 tassen. Kreeg het nu niet fatsoenlijk meer in m’n ene tas terug.quote:
Heb je die rugzak ook naast de andere tas staan?quote:Op maandag 20 maart 2023 14:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja ook al 2 keer gehad. Nou prima hoor. Stomme is wel dat als ik veel boodschappen heb draag ik een rugtas en een gewone tas. Dan scannen ze nooit de dingen in mijn rugtas
Die zit meestal al op mijn rug met de wat zwaardere itemsquote:Op maandag 20 maart 2023 14:39 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Heb je die rugzak ook naast de andere tas staan?
Dat vermoedde ik al.quote:Op maandag 20 maart 2023 14:44 schreef Soury het volgende:
[..]
Die zit meestal al op mijn rug met de wat zwaardere items
Die melding komt pas als je wil afrekenen. Dan heb ik de zooi al in tassen gepakt. Dikke winterjas rugzak al om ik voel me zelf niet geroepen om dat aan te bieden, als het vragen heb ik daar geen probleem mee.quote:Op maandag 20 maart 2023 16:09 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat vermoedde ik al.Ik zou dat weer een beetje aso vinden omdat ze er dan niet bij kunnen.
Als je leest dat er een herscan komt, zou ik de rugzak afdoen.quote:Op maandag 20 maart 2023 16:13 schreef Soury het volgende:
[..]
Die melding komt pas als je wil afrekenen. Dan heb ik de zooi al in tassen gepakt. Dikke winterjas rugzak al om ik voel me zelf niet geroepen om dat aan te bieden, als het vragen heb ik daar geen probleem mee.
Ja je hebt wel gelijk maar meestal ben ik niet in de beste mood in de supermarkt plus is het gewicht wat verdeeld en alles ligt weer overhoop maar jaquote:Op maandag 20 maart 2023 16:14 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als je leest dat er een herscan komt, zou ik de rugzak afdoen.
Ik kwam wel eens uit een andere winkel en presenteerde dan ook duidelijk de tassen in een volle kar.
Maar ik ben dan ook van de etiket. @:dkup
Ja.quote:Op maandag 20 maart 2023 16:24 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja je hebt wel gelijk maar meestal ben ik niet in de beste mood in de supermarkt plus is het gewicht wat verdeeld en alles ligt weer overhoop maar jaB.v. bij Dirk moet ik (geen scan) vaak al mijn tassen laten zien maar die zijn dan nog niet gepakt. Nogmaals ik vind het prima.
Dat vervelende AH-personeel wat gaat controleren en je op fouten probeert te betrappen.quote:Op maandag 20 maart 2023 16:14 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Als je leest dat er een herscan komt, zou ik de rugzak afdoen.
Ik kwam wel eens uit een andere winkel en presenteerde dan ook duidelijk de tassen in een volle kar.
Maar ik ben dan ook van de etiket. @:dkup
Ja vervelend wel. Maar blijkbaar is het nodig.quote:Op maandag 20 maart 2023 14:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik laat het meeste bezorgen maar bij zelf boodschappen doen verdeel ik dan voortaan alles over minstens 2 tassen. Kreeg het nu niet fatsoenlijk meer in m’n ene tas terug.11 dingen eruit trekken is echt niet leuk meer.
Je reageerd hier dat het om de "grote supermarkten" gaat met een "miljarden winst" maar je vergeet dat de meeste van die winkels franchises zijn.quote:Op donderdag 2 maart 2023 22:18 schreef noobie123 het volgende:
[..]
Ik vind het alleen grappig dat men hier graag de kleine dief gestraft ziet worden, en de aandeelhouders en beleid van de grote supermarkten die de prijzen extra omhoog gooien, compleet negeren terwijl dat letterlijk diefstal is in de miljarden. Of beter gezegd chantage. Een mens moet immers eten om te overleven dus men heeft niet veel keus.
je vergeet nu gemakshalve even hoe het werkt, ja producten worden duurder, daardoor moet iedere medewerker in die lijn beter gecompenseerd worden voor de stijgende kosten wat de kosten natuurlijk alleen maar hoger maakt, als de grondstoffen 10% duurder worden betekend dit niet dat het eindproduct ook 10% hoger zal zijn...quote:Op donderdag 2 maart 2023 22:11 schreef noobie123 het volgende:
[..]
De echte diefstal is van de AH zelf, die de prijzen kunstmatig omhoog gooit. Sommige producten zijn wel 50% tot 100% duurder geworden. Letterlijk het dubbele! Dat er een energie crisis is, dat begrijp ik prima. Maar als de natuurlijke inflatie 15% is, dan moeten ze er geen 50-100% inflatie van maken.
En het bewijs? Simpel. AH en alle grote voedsel bedrijven maken record winsten. Waarom zou dat zo zijn? Het is niet zo dat mensen opeens extra veel gaan kopen omdat alles duurder is geworden.
Nee, de record winsten zijn omdat ze de prijzen extra omhoog hebben gegooid. En wij, als trouwe klant zijn de dupe.
Maar zolang de aandeelhouders maar nog rijker worden, en er miljarden gestolen wordt van de bevolking, dat is allemaal prima. Maar als iemand iets pikt van 10 euro, dan moet die persoon gepakt worden en de gevangenis in! /s
[..]
Nee voorheen pikte ik nooit iets. Maar nu met die kunstmatig hoge inflatie is het ieder voor zich. Ik heb er geen goed gevoel bij, maar ook geen slecht gevoel bij. Het enige wat wel goed voelt, is mijn buik nadat ik heerlijk vlees elke dag eet.
Amenquote:Op woensdag 22 maart 2023 14:26 schreef Sharuun01 het volgende:
[..]
je vergeet nu gemakshalve even hoe het werkt, ja producten worden duurder, daardoor moet iedere medewerker in die lijn beter gecompenseerd worden voor de stijgende kosten wat de kosten natuurlijk alleen maar hoger maakt, als de grondstoffen 10% duurder worden betekend dit niet dat het eindproduct ook 10% hoger zal zijn...
Daarbij is dat stukje vlees geen recht maar een luxe, er zijn meerder dingen die je kan eten om je buikje vol te krijgen die een stuk minder kosten dan dat stukje vlees dat je niet kan betalen.
Daarbij wordt je niet verplicht om bij duure winkels te gaan shoppen, je kiest hier zelf voor, kijk waar je kan besparen zoals veel mensen doen waardoor je toch dat stukje vlees kan kopen, dan wel van mindere kwaliteit of minder vaak per week...
En ja er zijn zeker mensen die geen cent te makken hebben maar daar hebben we voedselbanken voor, diefstal is een keuze die je maakt, en in sommige gevallen kan ik snappen dat mensen hiervoor gaan maar in de meeste begrijp ik het niet.
we zulllen dit jaar vast wel horen dat AH weer 600 miljoen triljoen biljoen winst heeft gemaaktquote:Op woensdag 22 maart 2023 14:26 schreef Sharuun01 het volgende:
[..]
je vergeet nu gemakshalve even hoe het werkt, ja producten worden duurder, daardoor moet iedere medewerker in die lijn beter gecompenseerd worden voor de stijgende kosten wat de kosten natuurlijk alleen maar hoger maakt, als de grondstoffen 10% duurder worden betekend dit niet dat het eindproduct ook 10% hoger zal zijn...
Daarbij is dat stukje vlees geen recht maar een luxe, er zijn meerder dingen die je kan eten om je buikje vol te krijgen die een stuk minder kosten dan dat stukje vlees dat je niet kan betalen.
Daarbij wordt je niet verplicht om bij duure winkels te gaan shoppen, je kiest hier zelf voor, kijk waar je kan besparen zoals veel mensen doen waardoor je toch dat stukje vlees kan kopen, dan wel van mindere kwaliteit of minder vaak per week...
En ja er zijn zeker mensen die geen cent te makken hebben maar daar hebben we voedselbanken voor, diefstal is een keuze die je maakt, en in sommige gevallen kan ik snappen dat mensen hiervoor gaan maar in de meeste begrijp ik het niet.
Helemaal mee eensquote:Op woensdag 22 maart 2023 17:34 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
we zulllen dit jaar vast wel horen dat AH weer 600 miljoen triljoen biljoen winst heeft gemaakt
De kosten voor AH en andere supermarkten zijn nauwelijk gestegen
Die hebben allemaal inkoopcontracten op elk product of productgroep voor jaren
de consument wordt gewoon voor de gek gehouden
Ik scan soms en dan blijkt hij het niet gepakt te hebben. Tja. Ik sta niet obsessief te controleren want ik pak het ook meteen in, lijstje in de hand, karretje voorruit, etc.quote:Op woensdag 22 maart 2023 22:00 schreef Soury het volgende:
Ik ben wel eens betrapt. Ik had 2 voor 1 potjes rode kool gepakt. Ik had dat potje 2 keer gescand. Ik kreeg controle en het klopte niet. Bleek dat er ook potjes bieten op die plank stonden. Ik had dus per ongeluk een potje bieten gepakt ipv 2 rode koolEn die bietjes stonden er niet op
Ik scan nu alles stuk voor stuk
Ik denk ook wel dat ze dat weten/snappen maar je staat wel voor lulquote:Op woensdag 22 maart 2023 22:12 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik scan soms en dan blijkt hij het niet gepakt te hebben. Tja. Ik sta niet obsessief te controleren want ik pak het ook meteen in, lijstje in de hand, karretje voorruit, etc.
Ik had eens m’n laatste artikel (wattenstaafjes a 35 cent) niet gescand. Tas verder vol met dure shampoo, olijfolie, schoonmaakmiddel etc.
Het is niet alsof we allemaal bewust een poging doen om iets mee te nemen.
Je staat niet voor lul, jij schaamt je misschien een beetje.quote:Op woensdag 22 maart 2023 22:15 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik denk ook wel dat ze dat weten/snappen maar je staat wel voor lul
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |