Gooi de curd niet zinloos wegquote:Op zondag 19 februari 2023 12:26 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Maar in jouw ogen dus heftig lekker.
Ik ben echt van zins de hele pot in de kliko te missen. Of aan @:Clubsoda aan te bieden.
Oeps…. Eigenaar nog kunnen achterhalen?quote:Op zondag 19 februari 2023 12:23 schreef Blues het volgende:
[..]
Ooit kwam Xena met een koikarpertje thuis
Ik had de mijne als pretentieuze culturele snob gekwalificeerd als ik zijn profiel al te zien had gekregenquote:Op zondag 19 februari 2023 12:17 schreef Vanyel het volgende:
[..]
God ja ik had de mijne ook subiet naar de kant geveegd als ze me niet zinderend sexay tegen een hek had gekwakt op dat vieze zweterige saaie shitfeest.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou precies dat. Gádverdamme echt. En dan ook iets van mijn vermaak vinden omdat het allemaal niet goed genoeg wasquote:Op zondag 19 februari 2023 12:37 schreef yinu het volgende:
[..]
Ik had de mijne als pretentieuze culturele snob gekwalificeerd als ik zijn profiel al te zien had gekregen![]()
quote:Wij hebben echt verbazingwekkend weinig gemeenschappelijke interesses. En ook qua uiterlijk en leeftijdscategorie viel hij niet echt binnen mijn ‘criteria’Mja mijne was wel echt een hottie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
Je potje staat klaar.quote:
quote:Op zondag 19 februari 2023 12:42 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Je potje staat klaar.
Mag je helemaal alleen uitlikken
Kom je m zelf halen? Op je holletje ofzo?
quote:Op zondag 19 februari 2023 12:45 schreef Vanyel het volgende:
Checkvraag. Heeft @:clubsoda s duutse ook die ervaring met vermoeiende mannen?
In mijn ervaring tref dat vaak m.n. bepaalde types vrouwen met een bepaald type vrouw.
Drukke di wo. Maandag en donderdag voor 3 wel.quote:Op zondag 19 februari 2023 12:46 schreef Clubsoda het volgende:
[..]Prima, maar vandaag ben ik lui. Dinsdag of woensdag ofzo?
Of de leeftijd/ levensfasequote:Op zondag 19 februari 2023 12:47 schreef Clubsoda het volgende:
[..]Ik ben denk ik een mindere hottie dan Jul
Zijn precies de dagen dat ik werkquote:Op zondag 19 februari 2023 12:49 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Drukke di wo. Maandag en donderdag voor 3 wel.
Wij zijn inderdaad niet meer zo feesterig. En mijn drie sprieten komen niet in de buurt van Jul's coiffure neequote:Op zondag 19 februari 2023 12:49 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Of de leeftijd/ levensfase
Wij dartelden samen feestje na feestje af.
En het haar hč. Dat doet iets met mensen.
De buren 2 tuinen verderop. Die hadden een blauwe maandag een vijver (tje) maar zij zijn maar een paar maanden per jaar in NL, dus dat was voor hen ook van korte duur.quote:Op zondag 19 februari 2023 12:36 schreef Cat-astrophe het volgende:
Oeps…. Eigenaar nog kunnen achterhalen?
Toen ik de tuin nog niet goed gecatproofed had kwam een buurman me ook melden dat poes zijn vijver erg boeiend vond
Zal ik het nu in de olijf zetten?quote:Op zondag 19 februari 2023 12:49 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Zijn precies de dagen dat ik werkJe mag het ook in je tuin zetten
![]()
Prima, dan gluur ik wel terugquote:Op zondag 19 februari 2023 13:04 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Zal ik het nu in de olijf zetten?
Di ben ik wel in de ochtend nog ff thuis met kind en wo is Jul er, dus dan begluurt iemand je wel nog even
quote:Op zondag 19 februari 2023 12:41 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Nou precies dat. Gádverdamme echt. En dan ook iets van mijn vermaak vinden omdat het allemaal niet goed genoeg was
[..]
Mja mijne was wel echt een hottie.Mijne vind ik ook zeker heel aantrekkelijk maar niet echt mijn ‘type’. Voorzover daar sprake van is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Van die mannen. Echt. Hoezo is die vraag ooit een goed idee. Of überhaupt gepast.![]()
quote:Op zondag 19 februari 2023 13:12 schreef Lonaa het volgende:
Wel 8902e op het leaderboard. Van de krappe 30 duizend in mijn categorie.
Men heeft nog ruim 24 uur om scores in te leveren dus zal nog wel wat zakken.quote:Op zondag 19 februari 2023 13:14 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]Wat goed zeg! Die plek heb je
, kapot zijn heelt weer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |