WTFquote:
Scapino.quote:Op zondag 23 april 2023 11:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wat voor schoenen heeft Hassan aan? Alle andere Nike mensen lopen op die oranje/roze vaporfly's en Hassan loopt op witte schoenen?
was vanwege een drinkpostquote:
Zit al de hele wedstrijd een paar meter achter de eerste groep (blijft Hassan natuurlijk) en liep nu even op achterstand voor het drinken.quote:
Dat is geen water.quote:Op zondag 23 april 2023 11:16 schreef wdn het volgende:
[..]
was vanwege een drinkpost
Ze is erg aardig en deelt water
Ja dat deed ze op de 10 km ook volgens mij ja om vervolgens vol te sprintenquote:Op zondag 23 april 2023 11:16 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Zit al de hele wedstrijd een paar meter achter de eerste groep (blijft Hassan natuurlijk) en liep nu even op achterstand voor het drinken.
Ze doet dat zelfs op een 1500mquote:Op zondag 23 april 2023 11:17 schreef StephanL het volgende:
[..]
Ja dat deed ze op de 10 km ook volgens mij ja om vervolgens vol te sprinten
geen idee maar het zijn zeker geen wienerschitzelfsquote:
Stukje ramadan.quote:Op zondag 23 april 2023 11:18 schreef wdn het volgende:
op de BBC zijn ze wel heel erg veel met Sifan bezig zeg
Ik geloof dat Nike ook een wit model maakt van de Vaporfly 3.quote:Op zondag 23 april 2023 11:05 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wat voor schoenen heeft Hassan aan? Alle andere Nike mensen lopen op die oranje/roze vaporfly's en Hassan loopt op witte schoenen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |