dan eerder de golden yellowquote:Op woensdag 15 februari 2023 11:09 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Wat vinden we van balsam green? Vind ik ook wel leuk
Uitdijen doen @Haags en @dud0rquote:Op woensdag 15 februari 2023 10:55 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Je agglomeratiseert maar een eind heen
Is McLaren wel nog oranje?quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:12 schreef Recce het volgende:
Hmm, alle F1-auto's van die seizoen zijn bijna helemaal zwart.
Daarom.quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:18 schreef Recce het volgende:
[..]
Veel van dat zwart is ongeverfde carbonfiber. Scheelt toch weer 2 kilo.
Poes van Recce, hou je waffeltje.quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:19 schreef Recce het volgende:
Kan iemand mijn kat even vertellen dat ze haar waffeltje moet houden?
Ik ben wel eens met een grote bus vol pitspoezen op zondagochtend kwekvroeg naar Spa-Francorchamps gereden, een van de hoogtepunten van mijn leventje.quote:
Dank! Tot nu toe werkt het!quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:20 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Poes van Recce, hou je waffeltje.
Leuke naam wel, Waffeltje.quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:19 schreef Recce het volgende:
Kan iemand mijn kat even vertellen dat ze haar waffeltje moet houden?
Had je diepe gesprekken tijdens de reis?quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:20 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik ben wel eens met een grote bus vol pitspoezen op zondagochtend kwekvroeg naar Spa-Francorchamps gereden, een van de hoogtepunten van mijn leventje.
Qua hoogtepunten is jouw leventje net een soort speldenkussen. Allemaal hoogtepunten.quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:20 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik ben wel eens met een grote bus vol pitspoezen op zondagochtend kwekvroeg naar Spa-Francorchamps gereden, een van de hoogtepunten van mijn leventje.
Het waren net echte meisjesmensen, alleen wat slanker en giecheliger dan de gemiddelde huisvrouw.quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:22 schreef Recce het volgende:
[..]
Had je diepe gesprekken tijdens de reis?
Dat klinkt enorm vermoeiend.quote:Op woensdag 15 februari 2023 11:24 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het waren net echte meisjesmensen, alleen wat slanker en giecheliger dan de gemiddelde huisvrouw.
Ongemakkelijk vooral, moest iets van 20.000 keer door de bus heen roepen "Joeh er zit een man hier, kunnen jullie daar een beetje rekening mee houden anders heeft de chauffeur straks ruitenwissers aan de binnenkant nodig, dankjulliewel"quote:
Lindor balletjesquote:Op woensdag 15 februari 2023 11:32 schreef Crack_ het volgende:
Tony chocolonely paaseitjesthis life is a blessing
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |