Lekker uitslagje ook zonder enige twijfelquote:Op zondag 12 februari 2023 02:35 schreef hole1988 het volgende:
Totaal
Marco 45,53%
Lazza 16,64%
Mr.Rain 14,43%
Ultimo 12,25%
Tananai 11,15%
Televote
Marco 32,31%
Lazza 18,28%
Mr.Rain 17,87%
Ultimo 20,39%
Tananai 11,15%
Lekker selfies maken.quote:Op zondag 12 februari 2023 02:40 schreef NailQueen het volgende:
Nog even een eervolle mention voor de leukste opa van Italie: Gianni Morandi!
Nu al vast vraag voorbereiden of Marco graag Pizza Hawaii eetquote:Op zondag 12 februari 2023 02:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Jaaaa
En eerst DORMI DORMI DORMIIHIIIII
Itali is bijna nooit bij EIC maar ik hoop op een uitzondering dit keer en ik weet dat Rene er ALLES aan zal doen, dat heeft ie al gezegd.quote:Op zondag 12 februari 2023 02:45 schreef Momo het volgende:
[..]
Nu al vast vraag voorbereiden of Marco graag Pizza Hawaii eet
Wanneer was de laatste keer dat Italie er bij was?quote:Op zondag 12 februari 2023 02:49 schreef Greys het volgende:
[..]
Itali is bijna nooit bij EIC maar ik hoop op een uitzondering dit keer en ik weet dat Rene er ALLES aan zal doen, dat heeft ie al gezegd.
Gabbani volgens mij?quote:Op zondag 12 februari 2023 02:52 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Wanneer was de laatste keer dat Italie er bij was?
Amenquote:
Ik neem aan dat er weer allerlei mensen met uptempo inzendingen ge-robbed waren?quote:Op zondag 12 februari 2023 10:09 schreef Em31 het volgende:
Hopelijk leest hij niet de reacties van de fans onder de tweet/Instagram want jeetje
Dormiii Dormiiquote:Op zondag 12 februari 2023 10:42 schreef H_T het volgende:
Op de laatste avond toch nog in slaap gevallen op de bank
Hij moet z’n plek inderdaad afstaan aan Lazzaquote:Op zondag 12 februari 2023 10:38 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik neem aan dat er weer allerlei mensen met uptempo inzendingen ge-robbed waren?
Het wordt steeds erger met reacties elk jaar op de socials onder alle bekendmakingen van Eurovision. Er is altijd in elke voorronde wel een slayqueen ROBBED enzo.quote:Op zondag 12 februari 2023 10:09 schreef Em31 het volgende:
Hopelijk leest hij niet de reacties van de fans onder de tweet/Instagram want jeetje
En toen ik wakker werd was de show NOG STEEDS bezig. Rond 2:45 was datquote:
Terechte kritiek ook wel. Wie denkt die arrogante Marco Mengoni wel niet dat die isquote:Op zondag 12 februari 2023 10:45 schreef Em31 het volgende:
[..]
Hij moet z’n plek inderdaad afstaan aan Lazza
Ohja, de insta reacties bij alle inzendingen lezen is altijd wel vermaak.quote:Op zondag 12 februari 2023 10:09 schreef Em31 het volgende:
Hopelijk leest hij niet de reacties van de fans onder de tweet/Instagram want jeetje
Eigenlijk is het niet normaal meer, de haat die er nu bij komt kijken gaat echt te ver. Maarja wat doe je er nog aan als het zo massaal is.quote:Op zondag 12 februari 2023 10:53 schreef Greys het volgende:
[..]
Het wordt steeds erger met reacties elk jaar op de socials onder alle bekendmakingen van Eurovision. Er is altijd in elke voorronde wel een slayqueen ROBBED enzo.En ze zeggen het ook allemaal op zo'n klotetoon.
Misschien niet zo'n ramp deze keerquote:Op zondag 12 februari 2023 12:50 schreef Momo het volgende:
Hij moet nog wel 40 seconden van het nummer afhalen
Als in een heel ander lied?quote:
Ik word er ook niet goed van, elk jaar hetzelfde gezeik. En altijd in dit stadium: omg slechtste jaar ooit, weet niet of ik ga kijken blabla. En dat “I know right, baby, bestie, ngl, queen, are u kidding me?!!”quote:Op zondag 12 februari 2023 10:53 schreef Greys het volgende:
[..]
Het wordt steeds erger met reacties elk jaar op de socials onder alle bekendmakingen van Eurovision. Er is altijd in elke voorronde wel een slayqueen ROBBED enzo.En ze zeggen het ook allemaal op zo'n klotetoon.
Dit is de video waar het over zou gaanquote:Op zondag 12 februari 2023 14:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Als in een heel ander lied?
Waag het niet.
Edit: in de reacties staan diverse mensen die het zagen en zeggen dat ie dat helemaal niet zei. Pfieuw.
Wat ik er (na drie keer luisteren) uit haal is dat hij nu nog in Sanremo zit, vanaf morgen gaat hij denken aan Eurovision, maar vandaag denkt hij nog aan het winnen van Sanremo.quote:Op zondag 12 februari 2023 14:35 schreef Funhouse het volgende:
[..]
Dit is de video waar het over zou gaan
[ twitter ]
Ik spreek zelf geen Italiaans dus geen idee of wat er in de tweet staat klopt, maar de geruchten komen dus wel ergens vandaan
Maar ik hoor dat wat ze 'vertalen' in die tweettekst helemaal niet terug in dat stukje interview of ben ik nou gek? Hij noemt het woord lied niet eens volgens mij, de titel Due Vite die ze in de vertaling hebben staan hoor ik volgens mij ook niet en ook niks over een 'song that wins the selection'.quote:Op zondag 12 februari 2023 14:35 schreef Funhouse het volgende:
[..]
Dit is de video waar het over zou gaan
[ twitter ]
Ik spreek zelf geen Italiaans dus geen idee of wat er in de tweet staat klopt, maar de geruchten komen dus wel ergens vandaan
Oh ik had je reactie gemist maar ik hoor dat alles dus ook helemaal niet erin terug met m'n 330 dagen Duolingo Italiaans.quote:Op zondag 12 februari 2023 15:06 schreef Cee het volgende:
[..]
Wat ik er (na drie keer luisteren) uit haal is dat hij nu nog in Sanremo zit, vanaf morgen gaat hij denken aan Eurovision, maar vandaag denkt hij nog aan het winnen van Sanremo.
Ik haal er niets uit over het aanpassen of veranderen van het nummer. Maar ik kan misschien de helft nog gemist hebben.
Ow ow, maar dit is al VEUL beter dan dat leerquote:Op zondag 12 februari 2023 19:16 schreef Greys het volgende:
Er was kennelijk ook nog een Zondag Sanremo Special oid - goeie genade ze weten niet van ophouden daar - en daar deed ie Due Vite in een koraalrood/roze pak. Daar kwamen we trouwens achter door Matt z'n reactievideo die deze (lovende, bijna huilende) versie beoordeelde net en we dachten HEEJ MAAR DAT ZIJN GEEN LEREN PIJPEN.
Het det me echt wat. Vanaf de eerste keer dat we het hoorden. Zo vanuit z'n tenen, met urgentie of hoe noem je dat. Hele ziel en zaligheid erin.quote:Op zondag 12 februari 2023 19:42 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ow ow, maar dit is al VEUL beter dan dat leer
Geluisterd en ik voel hier wel winners vibes hoor. Het klopt gewoon allemaal. Hij heeft de uitstraling en de gunfactor. En dat Italiaans![]()
Ik vind z’n stem nog steeds niet altijd even aangenaam (het begin is wel jammie), maar ik denk niet dat dat een probleem zal zijn.
Verder precies wat Matt zegt en met die camera connectie ben ik het ook eens.
Echt weldit.
Had zelf ook al een beetje amateuristisch zitten knipprutsen en vooral in het begin kon er inderdaad een stukje eigenlijk heel makkelijk uit en stukje tegen het eind en dan ben je er al bijna, maar deze uit de tweet van 3.07 is nog steeds iets te lang toch. Dus er zal iets meer uit moeten. En dat laatste stukje ergens krimpen is een minder makkie als de tekst enigszins aansluitend moet blijven kloppen ook enzo.quote:Op zondag 12 februari 2023 19:43 schreef Nashipeer het volgende:
Klinkt nog steeds prima zo (gekort tot 3:07 minuten)
[ twitter ]
Wat Matt ook zegt: het is authentiek en door hoe hij het brengt vol je het echt. Maar toch niet too much drama.quote:Op zondag 12 februari 2023 20:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Het det me echt wat. Vanaf de eerste keer dat we het hoorden. Zo vanuit z'n tenen, met urgentie of hoe noem je dat. Hele ziel en zaligheid erin.
Waar ik eerst dacht 'zal wel niet winnen' omdat veel mensen het hier mwah vonden, ga ik er steeds meer in geloven dat het 't echt razend goed kan gaan doen op het ESF.
Niks in de hoekquote:Op zondag 12 februari 2023 21:31 schreef summer52 het volgende:
Ik ben gek op Italiaanse liedjes (Eros Ramazzotti) ook al versta ik er geen hol van, en dit is ook echt een mooi liedje. Marco zingt het ook heel gepassioneerd maar zijn stem? Ik weet niet hoe ik het moet uitleggen maar het irriteert mij, het klinkt soms niet lekker misschien omdat hij te gepassioneerd zingt?
Ja ik weet het, ik ga snel weer in de hoek.
Pff gelukkig ik dacht echt dat ik de enige was. En nogmaals ik vind het een heel goed liedje en met de uitstraling en stem van Marco is niets mis. Maar ik vind het soms bij de uithalen wat "kinderlijk" klinken. Ja jeetje ik weet niet hoe ik het moet uitleggen. Stom is dat.quote:Op zondag 12 februari 2023 21:36 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Niks in de hoek![]()
Ik heb hetzelfde, bij die performance van de ‘afterparty’ heb ik ‘t wat minder.
Het zijn de bepaalde (hogere) noten die ik niet lekker (een beetje geiterig) vind klinken.
Ik snap helemaal wat je bedoelt, ik heb er al meer over gehoord hoor. Het is lastig uit te leggen, maar ik heb het vooral met de hogere noten.quote:Op zondag 12 februari 2023 21:54 schreef summer52 het volgende:
[..]
Pff gelukkig ik dacht echt dat ik de enige was. En nogmaals ik vind het een heel goed liedje en met de uitstraling en stem van Marco is niets mis. Maar ik vind het soms bij de uithalen wat "kinderlijk" klinken. Ja jeetje ik weet niet hoe ik het moet uitleggen. Stom is dat.
Hahaha ja dat is voor mij ook de enige reden dat ik liever heb dat het tweede zou worden dan eerste.quote:Op zondag 12 februari 2023 22:34 schreef Thrts het volgende:
Hoop dat het niet wint, puur omdat Rai dan weer moet organiseren....
Ik weet niet of daar zonder de kinderen op het ESF echt veel was van overgebleven.quote:Op zondag 12 februari 2023 22:45 schreef grazz het volgende:
Goed, maar niet bijzonder. Tussen de rest klinkt het als een verademing. Heb liever deze ballade dan die van Estland. Dit doet wat meer met mij. Persoonlijk zag ik lliever Mr. Rain winnen.
Die projecteer je op de LEDs Greysjequote:Op zondag 12 februari 2023 22:55 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik weet niet of daar zonder de kinderen op het ESF echt veel was van overgebleven.
Da's toch nders. IETSIE.quote:Op maandag 13 februari 2023 00:31 schreef grazz het volgende:
[..]
Die projecteer je op de LEDs Greysje
Dit lijkt me ook niet genoeg om overall te winnen, maar keurig 4e of 5e te wordenquote:Op zondag 12 februari 2023 22:34 schreef Thrts het volgende:
Hoop dat het niet wint, puur omdat Rai dan weer moet organiseren....
Dan verbetert ie zijn prestatie van 2013quote:Op maandag 13 februari 2023 09:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dit lijkt me ook niet genoeg om overall te winnen, maar keurig 4e of 5e te worden
Italianen zijn het niet snel vergeten denk ikquote:De zanger Blanco wordt onderzocht door het parket van Imperia op beschuldiging van schade als gevolg van de ongeplande gebeurtenis tijdens de eerste avond van het Sanremo-festival toen hij de "rozentuin" op het podium van het Ariston-theater schopte
Ook niet op shirts zo te zien, al klaag ik daar dan weer niet over.quote:Op donderdag 16 februari 2023 13:08 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
[..]
Italianen zijn het niet snel vergeten denk ik
En Blanco heeft het ook al niet op stoelen
[ twitter ]
Heel goed.quote:Op donderdag 16 februari 2023 13:08 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
[..]
Italianen zijn het niet snel vergeten denk ik
En Blanco heeft het ook al niet op stoelen
[ twitter ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |