Ow?quote:
Nee dit is deel 2.quote:
je speelt deze game niet voor de npc's Die zijn wat van karton, maar je speelt het voor de sfeer. En die is enorm goed.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 09:02 schreef streamjohan het volgende:
Is het wat deze game? Las dat alle npc's etc gewoon wazige figuren zonder emotie en allemaal hetzelfde zijn.
Ja, papaquote:Op vrijdag 10 februari 2023 09:00 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Nee dit is deel 2.
Ik had de LaPo.
Ah nu ik het ook.
Horen toch flink bij de immersion imho. Net filmpje gekeken en zien er uit als PS2 materiaal.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 09:05 schreef Bensel het volgende:
[..]
je speelt deze game niet voor de npc's Die zijn wat van karton, maar je speelt het voor de sfeer. En die is enorm goed.
Gisteren net die 'quest' voor een professor afgerond waardoor ik straks ook die Expelliamus kan gaan leren.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 06:41 schreef Scharrel-hagelslag het volgende:
[..]
Pff ik kan nog niet vliegen haha...zo irritant...kan nog niet sloten openen...kan nog niet vliegen... kan nog niet enzzzz... net expiliamus ofzo geleerd en door forbidden forest aan het gaan
Ik heb de eerste 45 min met open mond zitten spelenquote:Op vrijdag 10 februari 2023 09:05 schreef Bensel het volgende:
[..]
je speelt deze game niet voor de npc's Die zijn wat van karton, maar je speelt het voor de sfeer. En die is enorm goed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ga m'n weekend opdelen in vrijdag Forza Horizon 5 dag, zaterdag Hogwarts dag en zondag ragnarok
The tiniest cough can be deadlier than the fiercest dragon
wellicht filmgrain en motion blur uitzettenquote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:28 schreef Forbry het volgende:
Nou, ik kon het niet laten om de game in ieder geval al te proberen. Op Steam gekocht en 1,5 uur gespeeld met het idee het geld nog terug te kunnen vragen. Vooral ook omdat ik wilde weten of mijn inmiddels toch wat verouderde hardware het spel nog wel goed genoeg (inclusief behoorlijke graphics) zou aankunnen.Dat lijkt gelukkig wel het geval.
Ik weet nog niet of ik de game ga houden om vanaf nu al verder te spelen, maar ik ga dit spel zeker leuk vinden, daar is geen twijfel (meer) over.
Toch twee algehele puntjes van kritiek:
1) Hoewel het spel er op zich fantastisch uitziet en dan vooral wat onwijs mooie details betreft, vind ik dat er een best irritante/jammerlijke algehele waas over de graphics hangt. Ik zag dit ook al wel een beetje op de filmpjes die ik heb bekeken, maar nu viel het nog meer op. Ter info: ik heb de benchmark gedaan en alles staat nu op "high". Valt hier iets aan te doen?
2) Ik vind het lopen best wel traag en "zwaar" aanvoelen. Sprinten gaat voor veel situaties dan weer te snel. Ben ik de enige die dit vind of...? Valt daar nog iets aan te doen?
Die twee had ik meteen al uitgezet, dat doe ik bijna altijdquote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:30 schreef Bensel het volgende:
[..]
wellicht filmgrain en motion blur uitzetten
quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:20 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Ik heb de eerste 45 min met open mond zitten spelenDie heb ik ook nog/al mee kunnen pikken en was idd prachtig! (Vraagt om een VR-versieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ga m'n weekend opdelen in vrijdag Forza Horizon 5 dag, zaterdag Hogwarts dag en zondag ragnarok).
Tails tell tales
quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:20 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Ik heb de eerste 45 min met open mond zitten spelenIk bij dat stuk continue wauw zitten roepenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ga m'n weekend opdelen in vrijdag Forza Horizon 5 dag, zaterdag Hogwarts dag en zondag ragnarok
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Ik speel op de PC, maar dit neem ik iig mee, dank je wel!quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:41 schreef StateOfMind het volgende:
Dat gaat standaard uit idd.
Qua controls heb ik, op de PS5 althans, de volgende settings voor een soepelere beweging:
Camera sensitivity 1,5
Aiming sensitivity 1
Camera acceleration 0
Aiming acceleration 0
Follow camera soeed 0
Eventueel camera-relative targeting uitzetten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is dan ¤12,50quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:48 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ik speel op de PC, maar dit neem ik iig mee, dank je wel!
Dat ligt er maar net aan hoe hard je rijdtquote:Op vrijdag 10 februari 2023 11:28 schreef Mazikeen het volgende:
Het is omdat de mediamarkt een half uur rijden is, want anders
Game-changer dit. Speelt veel lekkerder.quote:Op vrijdag 10 februari 2023 10:41 schreef StateOfMind het volgende:
Dat gaat standaard uit idd.
Qua controls heb ik, op de PS5 althans, de volgende settings voor een soepelere beweging:
Camera sensitivity 1,5
Aiming sensitivity 1
Camera acceleration 0
Aiming acceleration 0
Follow camera soeed 0
Eventueel camera-relative targeting uitzetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |