Het is nu.nl, de gebruikelijke machtshoeren met hun doorzichtige trucjes, ik kon de bronvermelding even niet vinden.quote:Op woensdag 8 maart 2023 10:26 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Die vraag zou je bij andere users hier op FOK! neer moeten leggen, niet bij mij.
Dat is waar, het is alleen geen journalistiek.quote:Lange tijd werd met de beschuldigende vinger naar Rusland gewezen
Ik begrijp niet helemaal waar je heen wil.quote:Op woensdag 8 maart 2023 10:30 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het is nu.nl, de gebruikelijke machtshoeren met hun doorzichtige trucjes, ik kon de bronvermelding even niet vinden.
[..]
Dat is waar, het is alleen geen journalistiek.
Waarom zou Rutte dat doen?quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:20 schreef Weltschmerz het volgende:
Zou Rutte Biden nog fel aangesproken hebben op de aanslag op de Europese energie infrastructuur?
Jij had een uiterst propagandistisch artikel gequote, ik las over de bronvermelding heen en ik wilde weten wie zoiets schrijft. Ik spreek je verder niet aan op dat artikel.quote:Op woensdag 8 maart 2023 10:32 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Ik begrijp niet helemaal waar je heen wil.
Dat vermoeden bestond helemaal niet. Dat was geen vermoeden, dat was stompzinnige propaganda die niemand bij zijn volle verstand geloofde. Dan krijg je van die formuleringen als 'er werd met de beschuldigende vinger naar Rusland gewezen', maar dat is geen journalistiek. Journalistiek is zeggen wie er met de beschuldigende vinger naar wie wees en waarom, en hoe stompzinnig dat was.quote:Ik zeg alleen dat het vermoeden hier dat Rusland niet de dader is langzamerhand steeds aannemelijker wordt.
'We' als in de meerderheid van de gehersenspoelde bevolking in Nederland klopt wel hoor.quote:Op woensdag 8 maart 2023 10:23 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Welke staatspropagandamedium durft te suggeren dat we dachten dat het Rusland was die zijn eigen pijplijn saboteerde?
Er zal binnenkort wel een intact Oekraiens paspoort worden gevonden daar op de zeebodem.quote:Op woensdag 8 maart 2023 10:45 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
'We' als in de meerderheid van de gehersenspoelde bevolking in Nederland klopt wel hoor.
Dat zegt vooral iets over het denkvermogen. Maar toen ik destijds het zeer onlogisch noemde was ik natuurlijk een fan van Poetin aldus velen hier op Fok.
Dat vermoeden bestond wel degelijk. Heb je dit topic überhaupt een beetje gevolgd de laatste tijd?quote:Op woensdag 8 maart 2023 10:41 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Jij had een uiterst propagandistisch artikel gequote, ik las over de bronvermelding heen en ik wilde weten wie zoiets schrijft. Ik spreek je verder niet aan op dat artikel.
[..]
Dat vermoeden bestond helemaal niet. Dat was geen vermoeden, dat was stompzinnige propaganda die niemand bij zijn volle verstand geloofde. Dan krijg je van die formuleringen als 'er werd met de beschuldigende vinger naar Rusland gewezen', maar dat is geen journalistiek. Journalistiek is zeggen wie er met de beschuldigende vinger naar wie wees en waarom, en hoe stompzinnig dat was.
Zoals het vermoeden dat Polen Nazi Duitsland aanviel ook bestond.quote:Op woensdag 8 maart 2023 11:27 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Dat vermoeden bestond wel degelijk. Heb je dit topic überhaupt een beetje gevolgd de laatste tijd?
Ehm nee niet zoals dat vermoeden.quote:Op woensdag 8 maart 2023 11:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Zoals het vermoeden dat Polen Nazi Duitsland aanviel ook bestond.
Omdat een Zelensky een marionet is die het Amerikaanse regime heeft aangesteld na de onterechte coup in 2014 natuurlijk.quote:
quote:Gasunie: ‘Belang in Nord Stream-pijplijn is waardeloos geworden’
Gasunie heeft ruim 200 miljoen euro afgeboekt op haar belang in de gaspijplijn Nord Stream. De leiding is in september gesaboteerd en wordt waarschijnlijk niet meer in gebruik genomen. Verder maakte de gastransporteur bekend dat topman Han Fennema in september terugtreedt.
Gasunie heeft een belang van 9 procent in Nord Stream. Het bedrijf verwacht geen inkomsten meer te ontvangen door de sabotage en doordat Europa in de toekomst waarschijnlijk geen Russisch gas meer wil gebruiken.
Het belang is in de loop van vorig jaar al voor honderden miljoenen euro's minder in de boeken komen te staan. Maar nu is besloten om de resterende waarde van 208 miljoen euro terug te schroeven naar nul. De afboekingen van vorig jaar en dit jaar samen kosten Gasunie ruim 0,5 miljard euro.
Ontploffingen bij gaspijplijn
Door de Nord Stream stroomde jarenlang veel gas van Rusland naar Duitsland. In het najaar van 2021 draaiden de Russen langzaamaan de kraan een beetje dicht. Toen Rusland Oekraïne iets meer dan een jaar geleden aanviel, ging de kraan nog verder dicht. Daar kwam bij dat er afgelopen september ontploffingen waren, waardoor de leidingen niet meer bruikbaar zijn.
Wie achter de sabotage zit, is nog niet vast komen te staan. Wel meldde de Amerikaanse krant The New York Times dat een pro-Oekraïense groep mogelijk achter de aanslag zit. Als reactie daarop waarschuwde Duitsland voorzichtig te zijn met te snelle conclusies, terwijl Rusland de berichtgeving afdoet als een vooropgezette poging om verwarring te zaaien.
Nieuwsdienst Reuters meldt op basis van anonieme bronnen dat Rusland van plan is de Nord Stream-leidingen in de mottenballen te leggen. Maar volgens het Kremlin wordt zo'n besluit alleen genomen in samenspraak met alle aandeelhouders.
Omzet en winst gestegen
Woensdag maakte Gasunie ook haar jaarcijfers bekend. Door de onrust op de gasmarkt was er extra vraag naar de transportcapaciteit die het bedrijf aanbiedt. De omzet steeg dan ook van 872 miljoen naar 2.258 miljoen euro. De winst steeg eveneens: van 311 miljoen naar 555 miljoen euro.
Topman Fennema maakte woensdag bekend per september terug te treden. Hij is dan bijna tien jaar de baas geweest. Wie zijn opvolger wordt, is nog niet duidelijk.
[url=https://www.nu.nl/economie/6254414/gasunie-belang-in-nord-stream-pijplijn-is-waardeloos-geworden.html[/url]
Nee je krijgt eerder het idee dat ze het liever in de doofpot willen stoppen. Makes you thinkquote:Op woensdag 8 maart 2023 14:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Wat de waarheid is weet ik ook niet, maar wat ik wel vanaf het begin al opvallend heb gevonden is de relatief milde reacties uit alle kampen. Niemand die echt viesmad is over deze sabotageactie. Rusland niet, EU niet, VS niet.
De EU-landen waren al aan het stoppen met Russisch gas, en de leidingen waren niet in gebruik en zouden overbodig worden.quote:Op woensdag 8 maart 2023 15:03 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Nee je krijgt eerder het idee dat ze het liever in de doofpot willen stoppen. Makes you think
misschien dat er nog wat geroepen wordt door partijtjes als de gasuniequote:Op woensdag 8 maart 2023 14:41 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Wat de waarheid is weet ik ook niet, maar wat ik wel vanaf het begin al opvallend heb gevonden is de relatief milde reacties uit alle kampen. Niemand die echt viesmad is over deze sabotageactie. Rusland niet, EU niet, VS niet.
ja eigenlijk niet zo'n big deal ditquote:Op woensdag 8 maart 2023 15:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
De EU-landen waren al aan het stoppen met Russisch gas, en de leidingen waren niet in gebruik en zouden overbodig worden.
Dus het maakt niet uit wie het gedaan heeft?quote:Op woensdag 8 maart 2023 15:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
De EU-landen waren al aan het stoppen met Russisch gas, en de leidingen waren niet in gebruik en zouden overbodig worden.
De EU, Amerika én Rusland spelen met zijn allen onder één hoedjequote:Op woensdag 8 maart 2023 15:03 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Nee je krijgt eerder het idee dat ze het liever in de doofpot willen stoppen. Makes you think
Deze sabotageactie was eigenlijk overbodig, wat in mijn ogen het scenario versterkt dat dit niet gedaan is door de grote jongens maar door een kleine onafhankelijke groep zoals nu gesuggereerd in het artikel.quote:Op woensdag 8 maart 2023 15:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
De EU-landen waren al aan het stoppen met Russisch gas, en de leidingen waren niet in gebruik en zouden overbodig worden.
greenpeace in samenwerking met poseidon lijkt mij dan de meest logische verklaringquote:Op woensdag 8 maart 2023 15:34 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Deze sabotageactie was eigenlijk overbodig, wat in mijn ogen het scenario versterkt dat dit niet gedaan is door de grote jongens maar door een kleine onafhankelijke groep zoals nu gesuggereerd in het artikel.
Dat schrijf ik niet.quote:Op woensdag 8 maart 2023 15:16 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dus het maakt niet uit wie het gedaan heeft?
Poseidon is ook nog eens een Zweedse producent van duikapparatuur... 🤯quote:Op woensdag 8 maart 2023 15:38 schreef aTypisch het volgende:
[..]
greenpeace in samenwerking met poseidon lijkt mij dan de meest logische verklaring
Volgens mij is de algehele consensus momenteel wel dat zo'n operatie veel te complex is voor een onafhankelijke groep.quote:Op woensdag 8 maart 2023 15:34 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Deze sabotageactie was eigenlijk overbodig, wat in mijn ogen het scenario versterkt dat dit niet gedaan is door de grote jongens maar door een kleine onafhankelijke groep zoals nu gesuggereerd in het artikel.
Er zal m.i. sowieso het nodige aan inlichtingendiensten aan vooraf zijn gegaanquote:Op woensdag 8 maart 2023 18:33 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Volgens mij is de algehele consensus momenteel wel dat zo'n operatie veel te complex is voor een onafhankelijke groep.
Daarnaast, dergelijke pijpleidingen worden vaak ook ingegraven in de zeebodem (weet niet of dat NS1 ook zo was!) en zo'n leiding even uitgraven is ook niet iets wat je 1-2-3 zomaar even doet met slechts een klein scheepje ter ondersteuning want daar heb je flinke machines voor nodig..quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:12 schreef AchJa het volgende:
Dus nu is het plotseling een groepje pro-Oekraieners geweest die een bootje hebben gehuurd, een duikbril hebben opgezet en met een lading explosieven een meter of 90 de diepte zijn ingedoken?
Sounds legit..._!
Hoe kom je daarbij?quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:17 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Daarnaast, dergelijke pijpleidingen worden vaak ook ingegraven in de zeebodem
Pro-Oekraïne is zo’n beetje de hele westerse wereld. Legio aan mogelijke daders dus.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:12 schreef AchJa het volgende:
Dus nu is het plotseling een groepje pro-Oekraieners geweest die een bootje hebben gehuurd, een duikbril hebben opgezet en met een lading explosieven een meter of 90 de diepte zijn ingedoken?
Sounds legit..._!
Dan blijft er niks achterhangen wat het eea op den duur zou kunnen beschadigen.quote:
Ja maar dat gebeurt dus niet, bedoel ik te zeggen.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:34 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dan blijft er niks achterhangen wat het eea op den duur zou kunnen beschadigen.![]()
Het moet echter wel kunnen natuurlijk. In rotsachtige of bergachtige zeebodem wordt het natuurlijk wel lastig.
Zoals ik al zei weet ik niet of dat bij NS1 ook het geval is.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:36 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Ja maar dat gebeurt dus niet, bedoel ik te zeggen.
Omdat het een veel te complexe operatie is.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:30 schreef Dusthor92 het volgende:
Pro-Oekraïne is zo’n beetje de hele westerse wereld. Legio aan mogelijke daders dus.
Waarom zou dit onwaarschijnlijk zijn?
Überhaupt niet.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:37 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Zoals ik al zei weet ik niet of dat bij NS1 ook het geval is.
Een te complexe operatie voor westerse (pro-Oekraïnse) mogendheden?quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:39 schreef AchJa het volgende:
[..]
Omdat het een veel te complexe operatie is.
Dat heeft met overspanning te maken. Een onderzeese pijpleiding wordt op de bodem afgezonken, niet ingegravenquote:Op woensdag 8 maart 2023 20:42 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Want?
Voor een deel iig wel:
https://www.nord-stream.c(...)stream-pipeline-291/
NS is ingegraven:quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:43 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Dat heeft met overspanning te maken. Een onderzeese pijpleiding wordt op de bodem afgezonken
https://www.hydro-interna(...)e-plough-put-to-workquote:The world’s biggest submarine pipeline plough, PL3, arrived on 8th February in the Baltic Sea on the deck of mother ship Far Samson. The subsea plough will be used to entrench the Nord Stream Pipeline in Swedish and Danish waters. Lowering of the pipeline below seabed level using PL3 ensures that the pipeline will remain stable in its position throughout its lifetime. Ploughing of the first pipeline is scheduled to be performed at several locations along the pipeline route between early February and mid-March, 2011.
Ja: waar het nodig is voor de overspanning, wordt een onderzeese pijpleiding ingegraven (gebaggerd). Daar waar dat niet nodig is, wordt hij gewoon afgezonken.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:45 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
NS is ingegraven:
[..]
https://www.hydro-interna(...)e-plough-put-to-work
Plaatjes van zulke ploegen:
https://www.google.com/se(...)imgrc=a1KCtFtapusVVM
Ik heb het over het laatste nieuws:quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:42 schreef Dusthor92 het volgende:
Een te complexe operatie voor westerse (pro-Oekraïnse) mogendheden?
quote:Duitse media: ‘Zes personen saboteerden gaspijpleidingen Nord Stream, schip gehuurd door Oekraïners’
Duitse rechercheurs hebben het schip geïdentificeerd dat naar verluidt werd gebruikt bij de sabotage van de Nord Stream gaspijpleidingen in de Baltische Zee, in september vorig jaar. Dat melden de omroepen ARD, SWR en de krant Die Zeit. Het zou gaan om een jacht dat werd gehuurd door een bedrijf in Polen dat blijkbaar eigendom is van twee Oekraïners.
Volgens de speurders werd de geheime operatie uitgevoerd door een team van zes personen. Het zou gaan om vijf mannen en een vrouw. De groep bestond uit een kapitein, twee duikers, twee duikassistenten en een arts. Ze zouden de explosieven naar de plaats delict hebben vervoerd en daarna geïnstalleerd op de pijpleidingen. De nationaliteit van de daders is blijkbaar onduidelijk. De aanslagplegers gebruikten professioneel vervalste paspoorten, die onder meer zouden zijn gebruikt om het jacht te huren.
Rusland?quote:Welke mogelijke dader(s) heeft dan wel de technologie om dit te doen?
Mijn eerste automaat.quote:Op woensdag 8 maart 2023 18:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Poseidon is ook nog eens een Zweedse producent van duikapparatuur... 🤯
Ik bedoelde te zeggen: een Pro-Oekraïnse groep kan zo’n beetje vanuit heel het Westen komen, want iedereen hier is Pro-Oekraïns. Dus mensen, materieel, intelligence.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:50 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik heb het over het laatste nieuws:
[..]
[..]
Rusland?
Joh. Nu moeten we nog uit zien te vinden waar NS1 dan precies ingegraven was en waar niet. Mijn link van hierboven zegt: the subsea plough will be used to entrench the Nord Stream Pipeline in Swedish and Danish watersquote:Op woensdag 8 maart 2023 20:49 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Ja: waar het nodig is voor de overspanning, wordt een onderzeese pijpleiding ingegraven (gebaggerd). Daar waar dat niet nodig is, wordt hij gewoon afgezonken.
Hoe groot is die boot? Zou om een jacht gaan maar die heb je in vele maten.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:12 schreef AchJa het volgende:
Dus nu is het plotseling een groepje pro-Oekraieners geweest die een bootje hebben gehuurd, een duikbril hebben opgezet en met een lading explosieven een meter of 90 de diepte zijn ingedoken?
Sounds legit..._!
Dan moet je zorgen dat honderden, zo niet duizenden mensen hun mond houden. Dit verhaal krijgt zo wel een hoog gemtrails gehalte.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:53 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Ik bedoelde te zeggen: een Pro-Oekraïnse groep kan zo’n beetje vanuit heel het Westen komen, want iedereen hier is Pro-Oekraïns. Dus mensen, materieel, intelligence.
Dat dit laatste, gezien de complexiteit van de operatie, een Russische oorsprong heeft, lijkt mij júist onwaarschijnlijk.
Ja, dat hoeft dus niet te betekenen dat de hele pijpleiding in die zee onder de zeebodem zit. Dat is waar je op aan stuurt.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:53 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Joh. Nu moeten we nog uit zien te vinden waar NS1 dan precies ingegraven was en waar niet. Mijn link van hierboven zegt: the subsea plough will be used to entrench the Nord Stream Pipeline in Swedish and Danish waters
Daar krijg je inderdaad buikpijn van. Zo lachwekkend.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:12 schreef AchJa het volgende:
Dus nu is het plotseling een groepje pro-Oekraieners geweest die een bootje hebben gehuurd, een duikbril hebben opgezet en met een lading explosieven een meter of 90 de diepte zijn ingedoken?
Sounds legit..._!
Duikers blijven meestal dagen tot weken 'onder druk' en dan is een decompressiekamtertje wat op een jacht past niet bepaald van toepassen. Daarom zijn er voor duikers over het algemeen ook complete schepen om ze te ondersteunen.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:54 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Hoe groot is die boot? Zou om een jacht gaan maar die heb je in vele maten.
En zouden die duikers geen decompressiekamer willen hebben in geval van nood?
Uit wat ik net zei maak jij op dat ik bedoel dat het héle westen bij deze operatie betrokken was!?quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:55 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dan moet je zorgen dat honderden, zo niet duizenden mensen hun mond houden. Dit verhaal krijgt zo wel een hoog gemtrails gehalte.
Onzin. Je kan als ervaren duiker met het grootste gemak 100 meter diep duiken zonder een decompressiekamer te hoeven gebruiken.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:57 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Duikers blijven meestal dagen tot weken 'onder druk' en dan is een decompressiekamtertje wat op een jacht past niet bepaald van toepassen. Daarom zijn er voor duikers over het algemeen ook complete schepen om ze te ondersteunen.
Neen. ik probeer uit te vinden waar het ding ingegraven is en waar niet.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:55 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Ja, dat hoeft dus niet te betekenen dat de hele pijpleiding in die zee onder de zeebodem zit. Dat is waar je op aan stuurt.
Ik werk als constructeur in de bouw. Dus ja. En na mijn afstuderen heb ik nog een paar jaar in de offshore-industrie gewerkt zelfs. Jij ook?quote:Weet je überhaupt wat overspanning van een pijpleiding is?
Ik weet niet wie er achter zit. Het zal in iedergeval een organisatie(land) zijn die de technologie bezit om dit uit te kunnen voeren.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:58 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Onzin. Je kan als ervaren duiker met het grootste gemak 100 meter diep duiken zonder een decompressiekamer te hoeven gebruiken.
Het vergt wel de juiste planning, ervaring en middelen.
En hoelang kun je dan op zo'n diepte werken denk je? Want als je dit met twee duikers wil doen wordt allemaal wel wat lastig als je telkens op en neer naar boven moet, inclusief decompressiestops. :dquote:Op woensdag 8 maart 2023 20:58 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Onzin. Je kan als ervaren duiker met het grootste gemak 100 meter diep duiken zonder een decompressiekamer te hoeven gebruiken.
Het vergt wel de juiste planning, ervaring en middelen.
Waarom doe je dan eerst alsof er een heel baggerteam aan mee gedaan zou moeten hebben om die pijpleiding op te graven, alvorens hem op te blazen?quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:00 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Neen. ik probeer uit te vinden waar het ding ingegraven is en waar niet.
[..]
Ik werk als constructeur in de bouw. Dus ja. En na mijn afstuderen heb ik nog een paar jaar in de offshore-industrie gewerkt zelfs. Jij ook?
Ik zou dit even moeten dubbelchecken bij mijn oom (die semi-prof duikt), maar volgens mij kun je met 6 grote zuurstofflessen (4 op de rug, 2 op de buik) naar een diepte van 100 meter en daar max 45 minuten verblijven. Natuurlijk wel afhankelijk van je adem/hartsnelheid.quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:03 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En hoelang kun je dan op zo'n diepte werken denk je? Want als je dit met twee duikers wil doen wordt allemaal wel wat lastig als je telkens op en neer naar boven moet, inclusief decompressiestops. :d
Ja dat is waar. Daar ging ik wel uit de scheefquote:Op woensdag 8 maart 2023 21:13 schreef Hyperdude het volgende:
100 meter kan wel, maar niet "met het grootste gemak". Vergt redelijk wat speciale ervaring, kennis en apparatuur.
Op die diepte (zo'n 70 tot 90 meter) is dat voor ervaren duikers niet nodig. Die diepte betekent meestal wel dat 'de duikers' niet langer dan een minuut of 15 op die diepte kunnen blijven. Zou dat genoeg tijd zijn voor zo'n operatie?quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:54 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Hoe groot is die boot? Zou om een jacht gaan maar die heb je in vele maten.
En zouden die duikers geen decompressiekamer willen hebben in geval van nood?
Weet jij waar die 15 minuten mee gemoeid is?quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:23 schreef Montagui het volgende:
[..]
Op die diepte (zo'n 70 tot 90 meter) is dat voor ervaren duikers niet nodig. Die diepte betekent meestal wel dat 'de duikers' niet langer dan een minuut of 15 op die diepte kunnen blijven. Zou dat genoeg tijd zijn voor zo'n operatie?
Voor de gemiddelde Fok!ker klinkt dat als een tam vrijgezellenfeestje.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:12 schreef AchJa het volgende:
Dus nu is het plotseling een groepje pro-Oekraieners geweest die een bootje hebben gehuurd, een duikbril hebben opgezet en met een lading explosieven een meter of 90 de diepte zijn ingedoken?
Sounds legit..._!
Alles; dat zij er vanaf het begin achter zaten zijnde het plan en de uitvoering.quote:Op woensdag 8 maart 2023 07:23 schreef weetjewel5 het volgende:
[ twitter ]
Wat heeft de VS te verbergen?
Redelijke kans dat de gemiddelde Navy Seal daar de beschikking over heeft.quote:Op woensdag 8 maart 2023 20:58 schreef Dusthor92 het volgende:
[..]
Onzin. Je kan als ervaren duiker met het grootste gemak 100 meter diep duiken zonder een decompressiekamer te hoeven gebruiken.
Het vergt wel de juiste planning, ervaring en middelen.
Een expert zegt dat duikers ongeveer 5 tot 10 minuten de tijd hebben maar dat is voor geoefdende duikers te doen. Wel moet er een decompressiekamer zijn als ze snel naar boven komen, anders zijn ze een paar uur onderweg. (vanaf 2:20)quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:23 schreef Montagui het volgende:
[..]
Op die diepte (zo'n 70 tot 90 meter) is dat voor ervaren duikers niet nodig. Die diepte betekent meestal wel dat 'de duikers' niet langer dan een minuut of 15 op die diepte kunnen blijven. Zou dat genoeg tijd zijn voor zo'n operatie?
Daar zal die Seymour Hersh wel mee aankomen ofzo...quote:Op woensdag 8 maart 2023 21:56 schreef Tengano het volgende:
Redelijke kans dat de gemiddelde Navy Seal daar de beschikking over heeft.
Initiatief komt iig bij de VS vandaan. Uitvoering kan bij de Navy Seals of de SAS hebben gelegen. Maar natuurlijk ontkent iedereen dat.quote:Op woensdag 8 maart 2023 23:33 schreef AchJa het volgende:
Daar zal die Seymour Hersh wel mee aankomen ofzo...![]()
VS, een pro Oekraiense groepering, zes man op een boot... Het verhaal wordt steeds beter...
Om nog maar te zwijgen van het feit dat ze ongezien een berg explosieven in een jacht in Rostock hebben weten te laden. Die Duitsers hebben zeker massaal zitten slapenquote:Op woensdag 8 maart 2023 20:12 schreef AchJa het volgende:
Dus nu is het plotseling een groepje pro-Oekraieners geweest die een bootje hebben gehuurd, een duikbril hebben opgezet en met een lading explosieven een meter of 90 de diepte zijn ingedoken?
Sounds legit..._!
In tegendeel. Die doen nu net alsof er wordt beweert dat een Oekraïense lokale kaartclub deze operatie met een duikbril en een paar zwemflippers heeft uitgevoerd.quote:Op donderdag 9 maart 2023 00:51 schreef VEM2012 het volgende:
Zouden de mensen die je hier weggelachen hebben vanwege de suggestie dat het de VS kan zijn geweest zich inmiddels in een donker hoekje aan het schamen zijn?
Wat jij AchJa? Ik denk aan dieptebommen die niet op waterduk maar op afstand zijn bediend. 50 meter ernaast is ook raak namelijk door de schokgolf en dieptebommen kunnen vrij eenvoudig worden afgeworpen vanaf een kleine boot.quote:Op woensdag 8 maart 2023 23:33 schreef AchJa het volgende:
[..]
Daar zal die Seymour Hersh wel mee aankomen ofzo...![]()
VS, een pro Oekraiense groepering, zes man op een boot... Het verhaal wordt steeds beter...
Het verhaal wordt vooral steeds logischer.quote:Op woensdag 8 maart 2023 23:33 schreef AchJa het volgende:
VS, een pro Oekraiense groepering, zes man op een boot... Het verhaal wordt steeds beter...
Waar kan ik lezen dat het de VS is?quote:Op donderdag 9 maart 2023 00:51 schreef VEM2012 het volgende:
Zouden de mensen die je hier weggelachen hebben vanwege de suggestie dat het de VS kan zijn geweest zich inmiddels in een donker hoekje aan het schamen zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |