Juist.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:07 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het enige wat je kunt doen is inderdaad mensen bewust maken.
Maar als jij denkt dat er niks aan gedaan kan en zal worden, dan hoef je dus ook niet bang te zijn voor 'woke-heid' van een partij, dan ben jij hier helemaal tegen windmolens aan het vechten (wat het sowieso is, mensen die zoals jij brullen kunnen nooit ook maar 1 specifiek standpunt oid van PvdA en/of GL aanwijzen, het is puur onderbuik).
Succes er mee om dat uit te leggen aan de laagopgeleide autochtonen, vooral wanneer zij degenen zijn die ruim plaats moeten maken voor nieuwe laag opgeleide allochtonen. Gaat helemaal goed komen, daarmee bloeit links weer op.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:00 schreef -XOR- het volgende:
[..]
De meerderheid van de lagergeschoolde werkenden heeft inderdaad een autochtone achtergrond, maar als je een kaartenbak met alle autochtone Nederlanders en een met alle (niet-westerse) allochtone Nederlanders zou maken dan is de kans dat je uit de bak van de niet-westerse allochtonen iemand uit die lagere arbeidersklasse pakt een stuk groter dan wanneer je een kaart uit de autochtonenbak pakt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
Ik denk inderdaad dat veel racisme voortkomt uit onwetendheid en niet omdat mensen bewust racistisch zijn. Zoals het feit dat mensen onbewust mensen met een buitenlandse naam niet uitnodigen voor een sollicitatie, het blijkt dat diezelfde mensen een buitenlander best willen aannemen als ze wel na anoniem solliciteren een gesprek voeren.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Juist.
Dus jij denkt dat een racist geen racist meer zal zijn door hem 'bewust te maken' van het feit dat racisme nogal dom is?
Een smal groepje van zogenaamde "arbeiders". Terwijl de PvdA in zijn gloriejaren enkel zo groot kon worden door veel groepen met elkaar te verbinden.quote:
Het kan natuurlijk ook dat de PvdA de scherpere randjes er bij het hyperwoke-deel van groenlinks vanaf haalt natuurlijk.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:08 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Juist.
Dus jij denkt dat een racist geen racist meer zal zijn door hem 'bewust te maken' van het feit dat racisme nogal dom is?
quote:Op maandag 6 februari 2023 20:11 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Succes er mee om dat uit te leggen aan de laagopgeleide autochtonen, vooral wanneer zij degenen zijn die ruim plaats moeten maken voor nieuwe laag opgeleide allochtonen. Gaat helemaal goed komen, daarmee bloeit links weer op.Dat moet helemaal niet, net zoals de laagopgeleide allochtonen niet verdrongen moeten worden door nieuwe influx. Beide groepen hebben een gemeenschappelijk belang.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
quote:Op maandag 6 februari 2023 20:11 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Succes er mee om dat uit te leggen aan de laagopgeleide autochtonen, vooral wanneer zij degenen zijn die ruim plaats moeten maken voor nieuwe laag opgeleide allochtonen. Gaat helemaal goed komen, daarmee bloeit links weer op.Wat een onzin, dit onderscheid tussen verschillende Nederlanders. PvdA komt inderdaad voor iedereen met een lager inkomen op, gelukkig wel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Misschien is er geen gevoel dat groter geluk geeft dan dat men voor andere mensen iets kan betekenen (Dietrich Bonhoeffer )
Sowieso, de radicalere Groenlinksers zijn doorgaans al naar de PvdD en Bij1 gegaan. Wat over is dat is het bestuurlijke deel.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:11 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Het kan natuurlijk ook dat de PvdA de scherpere randjes er bij het hyperwoke-deel van groenlinks vanaf haalt natuurlijk.
Dat doen ze ook alleen wil jij het niet horen.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:13 schreef EttovanBelgie het volgende:
Moet PvdA/GL vooral gaan doen...
In een tijd waarin Jan Modaal aan alle kanten al kaalgeplukt wordt, arbeidsmarktflexibilisering vrolijk doordendert, onderwijs en zorg duurder worden terwijl de kwaliteit afneemt...
... gaan lopen preken over kolonialisme, klimaat en gender.
DAAR zit Jan Modaal echt op te wachten. Nog daargelaten dat het van een stuitend dedain spreekt om er maar a priori van uit te gaan dat al die Jan Modalen racistische, homofobe en haatdragende individuen zijn en schijt hebben aan het milieu.
Wil de PvdA overleven?
Focus je op datgene wat DAADWERKELIJK tot ongelijkheid leidt: de perverse macht van het bedrijfsleven, de desastreuze decentralisering van kerntaken van iedere overheid, de privatisering van NUTSvoorzieningen.
Voer DAAR campagne op.
Ach, serieus?quote:Op maandag 6 februari 2023 20:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat doen ze ook alleen wil jij het niet horen.
Klopt, en die beweging zal alleen maar versterken bij een fusie.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Sowieso, de radicalere Groenlinksers zijn doorgaans al naar de PvdD en Bij1 gegaan. Wat over is dat is het bestuurlijke deel.
Ik ben geen communist, maar op de lange termijn heeft het kapitalisme ook geen toekomst hoor.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nou, vertel... hoe gaat het communisme in Nederland heropleven?
Klimaat: klopt, maar dat past ook bij de PvdA van oudsher. Gelukkig zien ze dit als essentieel, alle partijen die dat niet doen zijn ook gewoon niet serieus te nemen.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:13 schreef EttovanBelgie het volgende:
... gaan lopen preken over kolonialisme, klimaat en gender.
Laten we alvast starten met het voorgenomen standpunt dat deze fusie het gaat 'weigeren' in debat te gaan met wat men 'extreem-rechts' noemt. Welke definitie hanteert deze fusie voor 'extreem-rechts'?quote:Op maandag 6 februari 2023 20:16 schreef Hanca het volgende:
[..]
Klimaat: klopt, maar dat past ook bij de PvdA van oudsher. Gelukkig zien ze dit als essentieel, alle partijen die dat niet doen zijn ook gewoon niet serieus te nemen.
De andere dingen: noem 1 concreet standpunt of 1 concrete motie die je zo erg vindt... zo niet: geef dan toe dat je tegen windmolens vecht.
https://www.pvda.nl/verkiezingsprogramma-2021/quote:Op maandag 6 februari 2023 20:16 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ach, serieus?
Vertel eens wanneer GroenLinks en/of de PvdA zaken als vaste banen tot speerpunten van hun campagnes hebben gemaakt? Terugkeer naar het ziekenfonds? Terugdraaien decentralisatie?
quote:Ons plan voor een eerlijker en fatsoenlijker Nederland
Onze standpunten:
Werk, werk, werk. Daar staat de PvdA voor. Daarom verhogen we het minimumloon naar ¤14 per uur, en komt er een werkgarantie voor iedereen die zijn of haar baan verliest door de coronacrisis. We verhogen de maandelijkse AOW-uitkering. Gelijke beloning voor vrouwen en mannen wordt wettelijk vastgelegd. Bij ziekte of tegenslag krijgen ook jongeren en zzp'ers recht op bescherming.
Goede, liefdevolle zorg moet beschikbaar en betaalbaar zijn voor iedereen. Daarom schaffen we het eigen risico af, en verlagen we de maandelijkse zorgpremie. Zorgverzekeraars mogen geen winst meer uitkeren aan aandeelhouders. We schaffen de BTW op groente en fruit af, en belonen de medewerkers in de zorg met meer salaris.
Iedereen heeft recht op een fijn en betaalbaar huis. Daarom komt er een minister voor Wonen, die 100.000 nieuwe, betaalbare woningen per jaar gaat bouwen. We schaffen de verhuurdersheffing af, en introduceren een 'Prins Bernhard'-belasting voor pandjesbazen en beleggers. Er komen ook stevige boetes voor huisjesmelkers die te hoge huren vragen.
Nee de PvdA doet niets meer. Ik denk dat de achterban van GL een stuk trouwer is.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:11 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Het kan natuurlijk ook dat de PvdA de scherpere randjes er bij het hyperwoke-deel van groenlinks vanaf haalt natuurlijk.
Dit gaat totaal niet over het terugdraaien van de flexibilisering op de arbeidsmarkt.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:18 schreef -XOR- het volgende:
[..]
https://www.pvda.nl/verkiezingsprogramma-2021/
[..]
GroenLinks kaart deze punten ook regelmatig aan, zie het regelmatig voorbij komen op Twitter en Instagram.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:14 schreef Hanca het volgende:
[..]
Wat een onzin, dit onderscheid tussen verschillende Nederlanders. PvdA komt inderdaad voor iedereen met een lager inkomen op, gelukkig wel.
Dat klopt. Nogmaals, succes om dat aan beide groepen wijs te maken.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:13 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Dat moet helemaal niet, net zoals de laagopgeleide allochtonen niet verdrongen moeten worden door nieuwe influx. Beide groepen hebben een gemeenschappelijk belang.
Alles wat bijvoorbeeld klimaatverandering ontkent hoef je niet mee te praten. Of alles wat bijvoorbeeld de Koran wil verbieden of andere zeer ongrondwettelijke discriminatie wil uitvoeren. Hoef je idd niet mee in gesprek.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Laten we alvast starten met het voorgenomen standpunt dat deze fusie het gaat 'weigeren' in debat te gaan met wat men 'extreem-rechts' noemt. Welke definitie hanteert deze fusie voor 'extreem-rechts'?
... werkelijk...quote:Op maandag 6 februari 2023 20:20 schreef Hanca het volgende:
[..]
Alles wat bijvoorbeeld klimaatverandering ontkent hoef je niet mee te praten. Of alles wat bijvoorbeeld de Koran wil verbieden of andere zeer ongrondwettelijke discriminatie wil uitvoeren. Hoef je idd niet mee in gesprek.
https://www.pvda.nl/nieuws/stop-flexwerk-tegen-dumpprijzen/quote:Op maandag 6 februari 2023 20:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dit gaat totaal niet over het terugdraaien van de flexibilisering op de arbeidsmarkt.
Het trieste is, dat Jan modaal daar op volle kracht tegen heeft gestemd.quote:Op maandag 6 februari 2023 20:13 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wil de PvdA overleven?
Focus je op datgene wat DAADWERKELIJK tot ongelijkheid leidt: de perverse macht van het bedrijfsleven, de desastreuze decentralisering van kerntaken van iedere overheid, de privatisering van NUTSvoorzieningen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |