quote:
Op NOS kijken.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:17 schreef Dagoduck het volgende:
Wegschakelen bij interview. #WerkenbijdeNOS
Zoveel zin in de Strade.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:17 schreef Mansjester het volgende:
Die aanzet van Mathieu is zo ongelofelijk krachtig,net als in Strade en de Ronde
Stop hiermee.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:18 schreef Szura het volgende:
Sukkels die op de NOS kijken doen het toch echt zelf
2003 stop de tijd.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:18 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Wat deed Beloki toen, behalve revalideren?
Was dat toen Armstrong door het gras ging en Beloki vies hard viel?quote:Op zondag 5 februari 2023 16:18 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Wat deed Beloki toen, behalve revalideren?
Puur voor mijn leedvermaak, wat ging er dit keer weer mis bij NOS?quote:Op zondag 5 februari 2023 16:18 schreef Szura het volgende:
Sukkels die op de NOS kijken doen het toch echt zelf
Prima.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:20 schreef Mani89 het volgende:
Spannend was het toch niet echt verder? Na 2 ronden weet je dat je naar een optocht kijkt die in een sprint gaat worden beslist.
Men houd van overdrijven.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:20 schreef Mani89 het volgende:
Spannend was het toch niet echt verder? Na 2 ronden weet je dat je naar een optocht kijkt die in een sprint gaat worden beslist.
Tempo ging steeds omlaag. Dat was enige minpunt.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:20 schreef Mani89 het volgende:
Spannend was het toch niet echt verder? Na 2 ronden weet je dat je naar een optocht kijkt die in een sprint gaat worden beslist.
Die schakelden naar Dione bij het interview met Mathieuquote:Op zondag 5 februari 2023 16:20 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Puur voor mijn leedvermaak, wat ging er dit keer weer mis bij NOS?
quote:Op zondag 5 februari 2023 16:21 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die schakelden naar Dione bij het interview met Mathieu
Dit heet een wk. Enige landen die er toe doen zijn België en Nederlandquote:Op zondag 5 februari 2023 16:20 schreef Mani89 het volgende:
Spannend was het toch niet echt verder? Na 2 ronden weet je dat je naar een optocht kijkt die in een sprint gaat worden beslist.
Hij heeft ook niet of nauwelijks geprobeerd aan te vallen, Van der Poel heeft dat meermaals gedaan. Ik denk ook geen superdag.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:16 schreef Felagund het volgende:
[..]
Inderdaad, hij leek zelfs langzamer te rijden en was toen compleet verrast door de aanval van Mathieu.
Bang voor de balken allicht?quote:Op zondag 5 februari 2023 16:21 schreef wimderon het volgende:
[..]
Hij heeft ook niet of nauwelijks geprobeerd aan te vallen, Van der Poel heeft dat meermaals gedaan. Ik denk ook geen superdag.
Eurosport > Sporza > Nosquote:Op zondag 5 februari 2023 16:20 schreef Marcoss het volgende:
Bij het veldrijden is de NOS qua commentaar sowieso beter dan Sporza, zeker met vriend Ruben erbij
Hij werd net niet uitgelachen door Sven en Richard.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:23 schreef Hyaenidae het volgende:
Waar ik toch wel het hardste om LOL'de was toen die Karl net voor start eiste om over te schakelen naar die 'mooie beelden van Van Aert met VDP' terwijl het Van Kessel betrof
Hij heeft idd nog niet half de conditie van die hij tijdens de tour had.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:23 schreef Toby56 het volgende:
Gelukkig voor Wout vindt zijn baas het allemaal niet zo erg. Veldrijden is een hobby.
Darts... Engeland en Boxtel.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Dit heet een wk. Enige landen die er toe doen zijn België en NederlandLekker internationale sport
Jammer dat we de studiobeelden toen niet te zien kregen.quote:Op zondag 5 februari 2023 16:24 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hij werd net niet uitgelachen door Sven en Richard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |