Prima trainer, maar niet voor Ajax.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 01:57 schreef Its_Muppet het volgende:
Ik weet niet of hij interesse heeft, maar ik zou Ron Jans graag eens bij Ajax zien.
Een TD en een voetbalman binnen de rvc, dat roept men al maanden.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 06:39 schreef manny het volgende:
Nee. Dat is geen succes geworden.
Ik vrees wel dat er meer moet gebeuren dan alleen de trainer vervangen. Posities binnen de club weer serieus en goed bezetten bijvoorbeeld, en toch een goede aankoop doen voor op het veld.
Ja dat is duidelijk al beklonken en zal Frons wel zijn.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 06:46 schreef manny het volgende:
Ik krijg trouwens de indruk, nu ik lees wat vd Sar gisteren zei in zijn "interview" dat ze al met iemand bezig zijn voor de trainerspositie.
Als ik eerlijk ben is dat, samen met dat gegoochel met de opstelling, steeds mijn grootste ergernis geweest. Die ontzettend lage lat en rare uitspraken achteraf.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 06:44 schreef Bugno3 het volgende:
Wel jammer dat ik de goedpraterij van Alfredje na deze wanvertoning niet heb kunnen toetsen aan mijn impressies.
Ik kan me eigenlijk weinig echt grote kansen herinneren, behalve die bal op de paal van Klaassen?quote:Op vrijdag 27 januari 2023 00:53 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zie de xG hierboven. Toch wel enorm veel kansen gehad hoor.
Stukje "prima"quote:Op vrijdag 27 januari 2023 06:48 schreef manny het volgende:
[..]
Als ik eerlijk ben is dat, samen met dat gegoochel met de opstelling, steeds mijn grootste ergernis geweest. Die ontzettend lage lat en rare uitspraken achteraf.
Voor het spel wijs ik toch ook voor een groot deel naar de spelers. Niet tegen Napoli enzo, achteraf heb je Bassey enzo daar laten verzuipen, die gozer kan helemaal niet voetballen op dat niveau. Maar tegen Emmen, Volendam, NEC enzo, daar laten de spelers het ook enorm liggen. Alfred of niet.
En het consequent verlagen van de lat. Middelmatigheid troef. “Goed getraind” was blijkbaar de standaardquote:Op vrijdag 27 januari 2023 06:44 schreef Bugno3 het volgende:
Wel jammer dat ik de goedpraterij van Alfredje na deze wanvertoning niet heb kunnen toetsen aan mijn impressies.
De spelers moesten hem eind oktober/begin november al niet meer. Dat ze daar dan als kleine kinderen mee omgaan door opzichtig te gaan verzaken is wat je kunt verwachten van voetballers en hun mentale ontwikkeling. Sar had dit natuurlijk toen moeten inzien en Schreuder op straat moeten gooien. Maar goed, dat weet heel Fok! maar is voor een miljoenendirectie blijkbaar te moeilijk.quote:Op vrijdag 27 januari 2023 06:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En het consequent verlagen van de lat. Middelmatigheid troef. “Goed getraind” was blijkbaar de standaard![]()
Maar vooral het feit dat spelers niet beter worden onder deze trainer mag je hem zwaar aanrekenen.
Het heeft er alle schijn van dat dit bericht is geschreven door ChatGPTquote:'Ik schaam me en voel me verantwoordelijk voor het ontslag van de trainer', aldus Tadic. 'Alle spelers moeten dat voelen, want wij hebben het laten afweten in het veld. Voor de zoveelste keer dit seizoen niet winnen, dat kan en mag niet bij Ajax gebeuren. Dan wordt er automatisch naar de trainer gekeken, zo werkt het in het voetbal, maar ik vind dat wij allemaal in de spiegel moeten kijken als spelers. Kom op zeg, weer niet winnen in de Eredivisie, thuis tegen FC Volendam. Wie de trainer ook is, al zouden we geen trainer hebben, dan nog moet je die wedstrijd gewoon winnen.'
Tadic kwam na afloop van de wedstrijd in de kleedkamer en trof daar Edwin van der Sar. De algemeen directeur gaf de spelersgroep te kennen dat Ajax per direct verder zou gaan zonder Alfred Schreuder. Niet veel later kwam de ontslagen trainer binnen om afscheid te nemen. 'Hij sprak de groep toe en deed dat op een hele waardige manier. Hij bedankte ons voor de samenwerking, wenste ons veel succes en zei nog dat we er alles aan moeten doen om kampioen te worden. Wij waren als spelers stil, maar voelen ons natuurlijk schuldig. Dat zijn we ook, want wij hebben het te vaak laten afweten.'
Veel gesprekken
In de afgelopen periode leverde dat veel gesprekken op. 'In allerlei formaties hebben we om de tafel gezeten. Korte gesprekken, lange gesprekken, noem maar op. Maar vervolgens gaat het erom dat we op het veld leveren. En die vastberadenheid misten we in de ploeg. Met een nieuwe trainer kan dat terugkomen, maar we hebben nog wel met dezelfde selectie te maken. We zijn dertien spelers verloren, en niet alleen spelers op het veld, maar ook karakters. Spelers die opstaan, hun verantwoordelijkheid pakken. Niet alleen als het lekker loopt, maar ook bij tegenslag. Juist bij tegenslag.'
Wat voor trainer nu moet komen bij Ajax? Tadic heeft er nog niet over nagedacht. 'Het eerste wat ik zou kunnen zeggen is een sterke persoonlijkheid, maar we houden dezelfde spelersgroep. We spelen shit. Ajax staat vijfde, dat mag nooit gebeuren. We moeten het als spelers eens gaan oppakken. Geen vingers wijzen naar elkaar, maar naar jezelf kijken en alles doen om de ommekeer bij Ajax teweeg te brengen.'
quote:Op vrijdag 27 januari 2023 07:32 schreef ThijsTH het volgende:
6 wedstrijden op rij ongeslagen en dan toch ontslagen worden, dat kan alleen bij Ajax!
quote:Op vrijdag 27 januari 2023 07:32 schreef ThijsTH het volgende:
6 wedstrijden op rij ongeslagen en dan toch ontslagen worden, dat kan alleen bij Ajax!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |