Ik dacht dat ze jarig was ofzoquote:Op maandag 23 januari 2023 22:25 schreef Candaasje het volgende:
Leuk die goede bedoelingen, maar nu heb ik niks gereekst...![]()
@:miss_sly dit was bedoeld als het vervolg van de SC... help
Iets uit een zwart gat trekkenquote:
Dit ja. Bah wat naarquote:Op maandag 23 januari 2023 22:28 schreef Blues het volgende:
Met pijn in m'n buik lees ik over Lucky's moeder![]()
Maar... alle vondsten zijn dan wel weer
quote:Op maandag 23 januari 2023 22:31 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Iets uit een zwart gat trekkenKun je goudgeld mee verdienen
Redder van een universum door we topic uit een zwart gat te trekken ben ik nog nooit geweest. Klinkt wel supertofquote:Op maandag 23 januari 2023 22:34 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Redder van het (CUL SC)universumMijn dank is groot
*kwartier respectvolle stilte*quote:Op maandag 23 januari 2023 22:36 schreef miss_sly het volgende:
[..]
[..]
Redder van een universum door we topic uit een zwart gat te trekken ben ik nog nooit geweest. Klinkt wel supertof
Nee joh, zonde van de tijd.quote:Op maandag 23 januari 2023 22:50 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
*kwartier respectvolle stilte*
Te laat, je hebt ze al gehadquote:
Dat is een leuke binnenkomer ja😜quote:Op maandag 23 januari 2023 22:55 schreef Blues het volgende:
Oh we waren met 6 (!!!!!) personen op de poli WTF![]()
Ik zei theatraal toen ik vanochtend als laatste binnenkwam: IK VAL FLAUW![]()
![]()
Ze schrokken![]()
Die laatste zinquote:Op maandag 23 januari 2023 23:19 schreef AnneX het volgende:
[..]
Dat is een leuke binnenkomer ja😜
Zijn jullie nu bij?
Nog even over moeders. Er staan er toch wel twee op eenzame hoogte of eigenlijk diepte! Voor eentje geldt dan nog het NAH. En dan nog.
En er zijn toch ook twee mooie mensen gegroeid na wat aanloop.en
Yesquote:Op maandag 23 januari 2023 23:19 schreef AnneX het volgende:
[..]
Dat is een leuke binnenkomer ja😜
Zijn jullie nu bij?
Nog even over moeders. Er staan er toch wel twee op eenzame hoogte of eigenlijk diepte! Voor eentje geldt dan nog het NAH. En dan nog.
En er zijn toch ook twee mooie mensen gegroeid na wat aanloop.en
Ja, het lijkt me echt wel heel fijn. Nou zeggen 'ze' wel altijd dat het nadelig kan zijn als je te jong een prothese neemt, want ze gaan niet eeuwig mee en moeten misschien een keer vervangen worden. Ik ben nu 45 en dat is hier dus weer 'piepjong' (itt tot bij de gynaecoloogquote:Op dinsdag 24 januari 2023 00:17 schreef AnneX het volgende:
Oh yinu …afgelopen vrijdag sprak ik een vrouw, die de week daarvoor een nieuwe heup had gekregen. En ook al weer met de trein reisde en trappen liep om te komen werken. Na een ski ongeval een jaar eerder en veel pijn en krukken, is zij pijnvrij.
Dat zou wel prettig zijn als de pijn daarmee weg zou gaan!
@:Tele6 wij reden vanmiddag terug door de polder langs een weiland en daar zaten zeker 60 zwanenVoor jou heb ik snel geteld. Geen tijd voor een foto, want er reed iemand vlak achter ons.
Mn.X rijdt daar vaker en zei dat daar Altijd zwanen lopen en scharrelen. Tussen de schapen n.b.
Je wil toch ook in je ‘hoogtijdagen een beetje pijnvrij mobiel zijn lijkt me. Voor dat ommetje naar de supermarkt op je 80ste zou ik niet willen wachten. Je leeft nú.quote:Op dinsdag 24 januari 2023 00:27 schreef yinu het volgende:
[..]
Ja, het lijkt me echt wel heel fijn. Nou zeggen 'ze' wel altijd dat het nadelig kan zijn als je te jong een prothese neemt, want ze gaan niet eeuwig mee en moeten misschien een keer vervangen worden. Ik ben nu 45 en dat is hier dus weer 'piepjong' (itt tot bij de gynaecoloog). Maar ja. Dan gaan ze er dus van uit dat je 90 wordt ofzo. Ik heb dit uiteindelijk maar nét gehaald, met de hakken over de sloot. Moet ik dan nog 10 jaar pijn lijden en aftakelen. En dan een lekkere nieuwe heup (of 2, in mijn geval), en dan? Dan zijn er nog geen garanties. Dus ik wil op zich wel liever eerder. Zeker als ik merk hoe ik me nu voel - en me dus pas echt realiseer hoeveel pijn ik normaal heb.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |