Hoezo is er wat van gezegdquote:Op donderdag 19 januari 2023 15:43 schreef MacDeMarco het volgende:
de febo trekt de hysterie van cheche ook niet meer
Deze overdatumbakvis vindt Danny aardiger dan ik zelf gedacht had. Rustige zachte stem en vriendelijk.quote:Op donderdag 19 januari 2023 15:38 schreef MacDeMarco het volgende:
ik denk dat het tussen cheche en chacha gaat, danny zie ik niet vertrekken. zullen vast veel bakvisjes op stemmen.
quote:Op donderdag 19 januari 2023 15:47 schreef zodeju het volgende:
[..]
Deze overdatumbakvis vindt Danny aardiger dan ik zelf gedacht had. Rustige zachte stem en vriendelijk.
Dat valt wel mee denk ik....zo lekker lijf heeft hij niet. Er is wat vreemds aan zijn proporties.quote:Op donderdag 19 januari 2023 15:42 schreef ben34567 het volgende:
[..]
Charlotte heeft een heel grote voorsprong in alle polls dus ze lijkt veilig. Maar tussen Danny en Chelsea denk ik inderdaad dat Chelsea het huis verlaat omwille van de vrouwelijke kijkers die alleen voor Danny stemmen omdat hij een 'lekker' lijf heeft.
Zie geen echte humor bij hem.quote:Op donderdag 19 januari 2023 15:42 schreef MacDeMarco het volgende:
bart mag van mij ook wel weg vind hem niks aan
Hij heeft wat weg van Jamai.quote:Op donderdag 19 januari 2023 15:50 schreef zodeju het volgende:
[..]
Dat valt wel mee denk ik....zo lekker lijf heeft hij niet. Er is wat vreemds aan zijn proporties.
quote:
ja met groen truiquote:Op donderdag 19 januari 2023 15:57 schreef bigbrotherfan91 het volgende:
is dat die met die groene trui of is dat jolien?
met al die blondjes haha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |