Of welk ander moment van de dag.quote:Op donderdag 19 januari 2023 19:34 schreef Document1 het volgende:
Haten niet echt maar vervelend vind ik dat ze in de ochtend hele gesprekken kan voeren terwijl ik alleen maar denk KOFFIE.
Een echte win-win voor jouquote:Op donderdag 19 januari 2023 16:01 schreef Managarm het volgende:
Mijn vriendin leest alles half en doet dan aannames gebaseerd op halve informatie, echt irritant.
Ze moet tegenwoordig wel opruimen, we hadden een afspraak: ik stoppen met roken, zij meer helpen met opruimen. Ze is nu al 10 jaar de sigaar (pun intended).
Dit. Waarom zou je in godsnaam thuis niet zittend plassen?quote:Op donderdag 19 januari 2023 22:02 schreef Stepperoller het volgende:
Ik plas thuis zittend, dus geen probleem met de bril.
quote:Op donderdag 19 januari 2023 13:11 schreef SimonDeKrijger het volgende:
Mijn grootste irritatie die ik laat voor wat het is, is dat als ik een telefoongesprek voer met iemand anders dat ze dan er doorheen gaat lopen lullen
Ok, moet je ook niet zeiken als ie m niet meer omhoog doet en er op spettert.quote:Op donderdag 19 januari 2023 14:29 schreef roos94 het volgende:
[..]
Mijn man poept met de bril omlaag.
Mijn dochter en ik gebruiken toilet altijd met de bril omlaag.
Dus de bril omlaag wordt veel vaker gebruikt dan bril omhoog.
1x man plast bril omhoog
1x man poept bril omlaag
1x ik poep bril omlaag
1x ik plas bril omlaag
1x dochter poept bril omlaag
1x dochter plast bril omlaag
Daarom gewoon bril omlaag.
Zo herkenbaar, maar m'n vriendin begint altijd hele verhalen te lullen zodra ik wil gaan slapen.quote:Op donderdag 19 januari 2023 19:34 schreef Document1 het volgende:
Haten niet echt maar vervelend vind ik dat ze in de ochtend hele gesprekken kan voeren terwijl ik alleen maar denk KOFFIE.
Dit eigenlijk, stress afreageren.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 13:18 schreef RockNijntje het volgende:
Ruzie uitlokken met mij / Over ieder klein ding gaan dwarsliggen wanneer hij stress heeft door werk of om een andere reden niet goed in zijn vel zit.
quote:Op vrijdag 20 januari 2023 14:15 schreef Heph844 het volgende:
Mijn vrouw heeft de neiging om een verhaal te beginnen, tijdens het verhaal een zijtak in te slaan en vervolgens nooit meer het oorspronkelijke verhaal af te maken.
Weet je wat ik hoorde tijdens de lunch? Maria, je weet wel die ook bij dat weekendje weg was laatst waarin we […verhaal over dat weekendje weg…]. Aaargh, vertel gewoon wat er met Maria is!
Gefeliciteerd. Je hebt een'vleesetende pony' vrouw.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 14:15 schreef Heph844 het volgende:
Mijn vrouw heeft de neiging om een verhaal te beginnen, tijdens het verhaal een zijtak in te slaan en vervolgens nooit meer het oorspronkelijke verhaal af te maken.
Weet je wat ik hoorde tijdens de lunch? Maria, je weet wel die ook bij dat weekendje weg was laatst waarin we […verhaal over dat weekendje weg…]. Aaargh, vertel gewoon wat er met Maria is!
Leuk voor het topic ‘waarom dumpte je je ex?’quote:Op vrijdag 20 januari 2023 16:06 schreef Halcon het volgende:
Momenteel vrijgezel.
Ergernissen in vorige relaties waren o.a.:
- er doorheen gaan tetteren, blaten of dingen vragen als ik geconcentreerd met iets bezig was of in gesprek was.
- amper wat lusten qua eten, waardoor leuk en spontaan ergens uit eten gaan bijna onmogelijk was.
- gezeik dat ik me niet laat controleren.
- van alles willen weten, maar als ik dan wat uitleg, snel afhaken.
- laks met dingen. Brieven e.d. gewoon maar in een la mikken en er dan niet meer naar omkijken.
Dat ben ik dan nog vergeten. "bonuskinderen" met weinig manieren.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 16:27 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Leuk voor het topic ‘waarom dumpte je je ex?’
‘Wou me niet minstens dagelijks pijpen’.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 16:28 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat ben ik dan nog vergeten. "bonuskinderen" met weinig manieren.
Dan zou ik er al niet eens aan beginnenquote:Op vrijdag 20 januari 2023 16:29 schreef Lienekien het volgende:
[..]
‘Wou me niet minstens dagelijks pijpen’.
Controleren op wat of door wie precies?quote:Op vrijdag 20 januari 2023 16:06 schreef Halcon het volgende:
- gezeik dat ik me niet laat controleren.
Stress is moordend. Mijn coronaire arteriën zitten vol met plaque; puur door de stress.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 16:46 schreef Mr_Belvedere het volgende:
Ik heb te veel mensen kapot zien gaan vanwege stress.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |