Bij Klopp zag je geljik al een verbetering, vergelijkbaar met EtH nu bij MU. Al was het bij Klopp ook de wijze van voetballen en de spectaculaire wedstrijden en niet te vergeten zijn persoonlijkheid die de supporters enthousiast maakten.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 12:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja maar Klopp heeft ook de tijd gehad om het op te bouwen, hun probleem is in zekere zin vergelijkbaar qua selectie dan, paar goeie spelers vertrokken en er minder goeie voor aangetrokken plus sleet op wat oudgedienden.
Bij Ajax zijn er wat teveel vertrokken en is ook minder kwaliteit aangetrokken maar ondanks dat kan je er echt wel een team van maken wat kampioen wordt, echter daar lijkt Alfred wat moeite mee te hebben.
Dat hangt natuurlijk ook van het niveau af waar je begint, toen Klopp begon was het niet geweldig net als toen Ten Hag bij Ajax en ManU begon.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 16:49 schreef SamCooke het volgende:
[..]
Bij Klopp zag je geljik al een verbetering, vergelijkbaar met EtH nu bij MU. Al was het bij Klopp ook de wijze van voetballen en de spectaculaire wedstrijden en niet te vergeten zijn persoonlijkheid die de supporters enthousiast maakten.
Bij Chelsea zijn de supporters Tuchel al weer aan het toezingen.
Klopt, daarom zijn Liverpool/Chelsea ook totaal niet vergelijkbaar met de reactie op Ajax/Schreuder.quote:Op vrijdag 20 januari 2023 16:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat hangt natuurlijk ook van het niveau af waar je begint, toen Klopp begon was het niet geweldig net als toen Ten Hag bij Ajax en ManU begon.
Met een nipte nederlaag is die waarschijnlijk ook tevreden. Was zelfs in staat om die slachting tegen Napoli op 80% goed te lullen.quote:
Dat artikel waarin Brobbey iemand een aansteller durfde te noemen?quote:Op vrijdag 20 januari 2023 21:00 schreef Frozen-assassin het volgende:
De T. heeft weer wat gevonden. Lekker keihard stoken maar het ligt nooit aan waterhoofd
Morgen gaat echt zo kut wordenquote:Op zaterdag 21 januari 2023 07:54 schreef Bugno3 het volgende:
'Ik heb al vaker gezegd dat er een goede energie is en dat er goed getraind wordt.'
'Dat kon je zien in de eerste helft tegen NEC. Tegen Den Bosch was het zakelijk en tegen FC Twente was het eerste kwartier onder de maat. Daarna hebben we het met tien man goed gedaan en dan moet je tevreden zijn met het punt. Er is meer perspectief ook in de kleedkamer. Er zijn jonge jongens bijgekomen, nadat er wat jongens zijn vertrokken.'
TOPSPORTKLIMAATED
Als je uitgaat van 6-0 dan kan het alleen maar meevallen natuurlijkquote:Op zondag 22 januari 2023 08:59 schreef Scorpie het volgende:
Ik teken voor een 3-1 nederlaag, maar vrees voor een 5 of 6-0 afstraffing.
En dan zie ik het nog niet gebeuren dat Schreuder eruit gaat
En daar gaat het in de media vrijwel niet over. Er wordt gewezen naar allerlei omstandigheden, maar de kern wordt gemist. Schreuder weet niet wat winnaarsmentaliteit is. Daarbij handelt hij eerst in zijn eigen belang ("Hoe kan ik zo goed mogelijk uit dit interview komen?") in plaats van dat hij staat voor verantwoordelijkheid.quote:Op zaterdag 21 januari 2023 22:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Morgen gaat echt zo kut wordendie instelling is gewoon pure aids. Middelmatigheid is de nieuwe norm.
Dat lijkt me aannemelijker, die wedstrijd wordt zo gehypet, dan blijft er op het veld meestal weinig over.quote:Op zondag 22 januari 2023 09:35 schreef Marsenal het volgende:
Gelijkspel met mager voetbal en Schreuder blijft nog even.
https://nos.nl/artikel/24(...)allemaal-boekhoudersquote:Op zondag 22 januari 2023 09:58 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
En daar gaat het in de media vrijwel niet over. Er wordt gewezen naar allerlei omstandigheden, maar de kern wordt gemist. Schreuder weet niet wat winnaarsmentaliteit is. Daarbij handelt hij eerst in zijn eigen belang ("Hoe kan ik zo goed mogelijk uit dit interview komen?") in plaats van dat hij staat voor verantwoordelijkheid.
Daarbovenop nog de "onverstoorbaar"-act, waar natuurlijk niemand in trapt. Zelfs kinderen van 4 hebben al door wanneer iemand niet authentiek is en geen natuurlijk overwicht heeft.
Hopelijk wel dan een reglementaire 0-3 zonder een dartpijl in iemands lichaam.quote:Op zondag 22 januari 2023 09:19 schreef Malavita het volgende:
We gaan het meemaken vandaag. Wellicht komt 1 van die wilde verhalen die voorbijkomen over chaos en wordt het een reglementaire 0-3
Of het gaat alsnog lopen en het wordt op eigen kracht 0-3.
in rotterdam weet je het nooit, hoop dat het meevaltquote:Op zondag 22 januari 2023 11:19 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Hopelijk wel dan een reglementaire 0-3 zonder een dartpijl in iemands lichaam.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |