Sheraldo Becker had er ook heen gekund, net als naar Bournemouth en Nottingham. Bleef in Berlijnquote:Op zaterdag 21 januari 2023 12:41 schreef Slobeend het volgende:
Everton is geen leuke club voor Danjuma. Erg jammer.
Dit was erg matig ja, gewoon in een keer nemen.quote:Op zaterdag 21 januari 2023 15:05 schreef Caland het volgende:
Ziyech moet altijd één keertje inhouden he
Vermoeiond
Auba is ook echt niets meer sinds hij weg is bij Dortmund. Zonde.quote:Op zaterdag 21 januari 2023 15:26 schreef RudyL het volgende:
Ik had geen rekening gehouden met de wissels. Ze werden er voorin niet sterker op met Aubameyang en Chukuenogiets
Heeft het in zijn eerste periode in Engeland erg goed gedaan.quote:Op zaterdag 21 januari 2023 15:55 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Auba is ook echt niets meer sinds hij weg is bij Dortmund. Zonde.
Had Veltman weer een hoofdrol?quote:Op zaterdag 21 januari 2023 22:48 schreef Littlerabbit het volgende:
Deze post heeft nooit plaatsgevonden
Geef zo'n domme troll nou geen aandacht.quote:Op zaterdag 21 januari 2023 17:43 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Heeft het in zijn eerste periode in Engeland erg goed gedaan.
Ik vond het wel een 0-0 wedstrijd, Klopp maakt z'n spelers kapot met zijn manier van voetballen, die slijten nog wat harder dan een gemiddelde PL speler en dat lag al hoog, als je daar niet jaarlijks vers bloed van niveau instopt krijg je wat we nu zien.quote:Op zaterdag 21 januari 2023 15:11 schreef RudyL het volgende:
Hoe Liverpool is veranderd van een voetbalmachine naar een machteloos elftal is toch wel wonderbaarlijk.
Mudryk maakt nog de winnende zo rond de 89e minuut. Dat zou verdiend zijn.
60 goals maar niks winnenquote:Op zondag 22 januari 2023 16:48 schreef -XOR- het volgende:
Jammer, net de grote Haalandshow gemist blijkbaar.
Is het nu ook al een show als je twee goals cadeau krijgt en er eentje na een perfecte voorzet van KdB binnen knikt?quote:Op zondag 22 januari 2023 16:48 schreef -XOR- het volgende:
Jammer, net de grote Haalandshow gemist blijkbaar.
Hopelijk bewijst hij mijn ongelijk, maar dit kan natuurlijk eigenlijk niet bij zo'n grote club.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |