Dat is maar deels waar. De boeren hebben de grootste stem bij de waterschappen. Een groot deel van het water wordt daarom nog altijd afgevoerd naar zee. De gewassen houden namelijk niet van te natte voeten.quote:Op zaterdag 14 januari 2023 08:44 schreef Elan het volgende:
[..]
Goed voor het grondwaterpeil, dan kun je van de zomer wat meer lijden.
Voor mijn humeur is het wat minder die zeikregen
Omschakeling van waterlozend naar watersparend land kost dan ook miljarden en vele jaren. Is niet iets wat je in een paar jaar oplost.quote:Op zaterdag 14 januari 2023 08:51 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Dat is maar deels waar. De boeren hebben de grootste stem bij de waterschappen. Een groot deel van het water wordt daarom nog altijd afgevoerd naar zee. De gewassen houden namelijk niet van te natte voeten.
Vooral in de laaggelegen gebieden, Flevoland bijvoorbeeld. Maar die zaten afgelopen zomer ook niet met een problematisch laag peil. Voor met name Brabant is het echt een zegen dit zeikweer.quote:Op zaterdag 14 januari 2023 08:51 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Dat is maar deels waar. De boeren hebben de grootste stem bij de waterschappen. Een groot deel van het water wordt daarom nog altijd afgevoerd naar zee. De gewassen houden namelijk niet van te natte voeten.
Dan wil ik ook nog een waterlinie aanleggen bij je in de buurt.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 21:46 schreef Djeez het volgende:
Wat! Een! Regen! Ik denk dat dit weekend nog diverse wateren buiten hun oevers gaan treden. Het water staat overal aan de rand, en het water hier in verschillende wasbakken loopt nauwelijks nog weg
Toch wordt er nog te weinig mee gedaan, vind ik. Er valt nu immers voordat de lente begint echt meer dan voldoende regen, maar de berichten over droogte komen hoe dan ook in april of mei wel weer in de media.quote:Op zaterdag 14 januari 2023 08:53 schreef Dven het volgende:
[..]
Omschakeling van waterlozend naar watersparend land kost dan ook miljarden en vele jaren. Is niet iets wat je in een paar jaar oplost.
Het is dan ook een fantastische dag om binnen te zittenquote:
Maar, ik wil naar buiten.quote:Op zaterdag 14 januari 2023 12:49 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Het is dan ook een fantastische dag om binnen te zitten
Dat kan!quote:
Komt door koude bovenluchten. Als de intensiteit niet hoog genoeg is smelt het gewoon wegquote:Op zaterdag 14 januari 2023 08:52 schreef Jor_Dii het volgende:
Maandag zou er ‘s ochtends vanuit het zuiden sneeuw of natte sneeuw kunnen gaan vallen. Temperaturen lijken me echter te hoog (3-5 graden).
Geloof er zelf ook niet in..quote:Op zaterdag 14 januari 2023 13:06 schreef koos_vriendloos het volgende:
[..]
Komt door koude bovenluchten. Als de intensiteit niet hoog genoeg is smelt het gewoon weg
Hier ook voor 10 minuten en dan regent het verderquote:Op zaterdag 14 januari 2023 12:54 schreef aloa het volgende:
[..]
Dat is waar![]()
Om half 3 is het droog hier.
Hopelijk zo wat droger voor een klein rondje. Mijn hond wordt ook echt niet blij van al die regen..quote:Op zaterdag 14 januari 2023 13:48 schreef TommyL0204 het volgende:
Ja onwijs fijn. Aldus een hondenbezitter
Ik haat mensen als jouquote:Op zaterdag 14 januari 2023 13:43 schreef DemonRage het volgende:
Lekker binnenzitweer.
Niet naar buiten hoeven, relaxen, gamen, series/film koekeloeren, chips en drinken erbij. Geniet0n!
En vanuit de luie stoel naar buiten kijken hoe fietsers en honduitlaters zich een weg door het barre, boze regenweer banen terwijl je lekker droog binnen zit met al het comfort van de wereld.
Heer-lijk!!
Vandaag valt het hier nog mee. Het regent wel de hele dag maar tot nu toe is er 'pas' 9 mm gevallen. Donderdag was de 24 uur score bijna 40 mm.quote:Op zaterdag 14 januari 2023 13:29 schreef Jor_Dii het volgende:
Geloof dat er op veel plekken ook al meer is gevallen dan normaal de gehele maand januari
Die van mij gaat juist heel lekker op regen haha.quote:Op zaterdag 14 januari 2023 13:49 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Hopelijk zo wat droger voor een klein rondje. Mijn hond wordt ook echt niet blij van al die regen..
Ben je van suiker?quote:Op zaterdag 14 januari 2023 13:50 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik haat mensen als jou
Ik zit al uren te wachten tot ik eindelijk even naar buiten kan.
Ik snap wel dat een zuurpruim als jij niet begrijpt waarom sommige anderen niet bepaald vrolijk worden van hele dagen binnen zitten terwijl het buiten van dit zaadweer is, maar dan verwacht ik ook dat dat gewoon wederzijds is.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |