Denk je dat die post van @Drizzt ook was gemaakt met die AI?quote:Op vrijdag 30 december 2022 22:28 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Laten we wel wezen, DRT is gewoon toe aan wat nieuwe mods
In feite moeten de FA's nu al bezig zijn met mods voor het komende WK. Haal een bult stevige kerels die het duel met de users niet schuwen, en als dat mogelijk is, een paar woordkunstenaars. Balvaste spitsen, snelle buitenspelers, verdedigers die er de beuk in gooien (á la @:de_boswachter ). DRTis vechtvoetbal, maar als je wat leuke mods kunt halen is er een grote kans dat DRT gewoon bovenin meedoet. Moet je wel mods hebben die het toetsenbord opvreten, desnoods de muis, en we kunnen komend seizoen bovenin meedoen. Doet afgrijselijk veel pijn om dit te moeten zeggen, maar het is nou eenmaal de realiteit.
Haal oude koeien uit de gracht. pipoquote:Op vrijdag 30 december 2022 22:27 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ik heb een pittige mening over mods die janken als er een poll over hun wordt gemaaktwat een kleinzerig figuur zeg. Zonde. Het warme bad is ineens pislauw.
En dan floept de stream eruit.quote:Op vrijdag 30 december 2022 22:29 schreef Coco het volgende:
[..]
Leuk, maar we houden het bij de sky stream.
Nee die is gewoon knettergekquote:Op vrijdag 30 december 2022 22:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Denk je dat die post van @:drizzt ook was gemaakt met die AI?
KOM VECHTENquote:Op vrijdag 30 december 2022 22:29 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Haal oude koeien uit de gracht. pipo![]()
Was het al vergeten jij maakt er een ijskoud bad van
Laat die stakkers ook een keer, kunnen wij ff pissenquote:Op vrijdag 30 december 2022 22:30 schreef Stoorzendert het volgende:
Nu worden we echt keihard uitgelachten door die viaplay nerds
Op KPN 225 ook wederom nietquote:
Breng al je vrienden meequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
Wat zou jij met deze post doen @capuchon_jongen ?quote:Op vrijdag 30 december 2022 22:30 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Alles naar de kk tering. We kunnen naar bed.
Nou nou nou nou nou.quote:Op vrijdag 30 december 2022 22:30 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Alles naar de kk tering. We kunnen naar bed.
Kan altijd nog.quote:Op vrijdag 30 december 2022 22:31 schreef de_boswachter het volgende:
Zoveel verwacht van dit potje. Vaseline stond al klaar. Nooit open hoeven te draaien helaas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |