abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_207328375
Ik ben er wel bang voor dat Price v Soutar/Clemens morgenavond wordt gegooid terwijl dat het minst interessante affiche gaat zijn.
pi_207328396
quote:
9s.gif Op vrijdag 30 december 2022 11:47 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ik ben er wel bang voor dat Price v Soutar/Clemens morgenavond wordt gegooid terwijl dat het minst interessante affiche gaat zijn.
er wordt morgenavond helemaal niks gegooid.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207328411
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 11:27 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Voor kerstpakketten betaal je uiteindelijk zelf. Dat eet en drinkgedoe is cringe. Geef gewoon 100-200¤ heb je meer aan en kost werkgever net zoveel
Zeker niet. Kerstpakketten vallen onder de werkkostenregeling; 1,7% van de totale loonsom mag gebruikt worden voor onbelaste vergoedingen.
pi_207328441
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 11:48 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
er wordt morgenavond helemaal niks gegooid.
Alleen vuurwerkbommen
pi_207328451
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 11:48 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
er wordt morgenavond helemaal niks gegooid.
Zondag dan hi ha ho
  vrijdag 30 december 2022 @ 11:50:39 #156
419487 Wertha
Te midden van het moeras
pi_207328460
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 11:49 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Alleen vuurwerkbommen
Lawinepijlengenot
pi_207328736
quote:
15s.gif Op vrijdag 30 december 2022 10:11 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Eens zien wat er nog in de vriezer ligt. Pingkastvoer in elk geval. Sorry :{
Thats also okay :*
-
pi_207328762
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 december 2022 10:41 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Airfryer spul gok ik
Je zou denken dat we achter lopen..
-
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:19:10 #159
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207329027
Straks een Belgisch onderonsje.
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_207329032
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:19 schreef capuchon_jongen het volgende:
Straks een Belgisch onderonsje.
Joepie.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207329054
Hoop dat Huybrechts wint. Niet dat ik dat een sympathieke speler vind of zo verder, maar dimitri loopt helemaal als een zombie rond daar.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:23:15 #162
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207329116
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:19 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Joepie.
Geloof me dit is een hoogdag voor het Belgische dartssport

Mooi artikel op sporza:

quote:
Van den Bergh vs. Huybrechts op WK darts: leerling en leermeester, ploegmaats en nu ook rivalen

Met Dimitri Van den Bergh en Kim Huybrechts staan vandaag de twee vaandeldragers van het Belgische darts tegenover elkaar in de achtste finale van het WK. Beide heren delen een lange geschiedenis, maar op het podium van Alexandra Palace zal straks de vriendschap even opzij worden geschoven. Een dubbelportret.

Een nieuwe topper vult de leemte
Het is 30 december 2011. Darts heet in België nog gewoon vogelpik. Enkel aan de muren van de lokale kroeg of tussen de prijzen van het schietkraam op de kermis kan je een dartsbord aantreffen.

Toch staat er die dag een Belg in de kwartfinale op het wereldkampioenschap darts. Kim Huybrechts, een talent van 26 dat nog maar net komt piepen op het hoogste niveau, kijkt de Engelsman Andy Hamilton in de ogen. Huybrechts verliest de partij, maar "The Hurricane" geeft wel zijn visitekaartje af op het allergrootste podium.



Voor het eerst in jaren kan een Belg zo nog eens gensters slaan in de dartssport. In de jaren 90 hadden spelers als Erik Clarys en Leo Laurens - ver buiten de schijnwerpers - nog voor successen gezorgd, maar sindsdien volgde de grote leemte.



Tot Huybrechts het darts in ons land reanimeert. De Belg - die de sport met de paplepel meekreeg in het café van zijn ouders - groeit razendsnel door tot de wereldtop. In 2012 bekampt hij de legendarische Phil Taylor in finale van de Players Championships, een majortoernooi. Taylor blijkt te sterk, maar voor Huybrechts ligt een grote toekomst in het verschiet.



Huybrechts neemt een jong talent onder zijn vleugels
In de jaren die volgen blijft Huybrechts een stabiele topper met een vaste stek in de top zestien van de wereldranking. Grote toernooizeges blijven uit, maar hij wordt wel tweemaal uitgenodigd voor de prestigieuze Premier League, een lucratief competitieformat voor de tien beste spelers ter wereld. Sportief en financieel loopt alles gesmeerd.



Ondertussen droomt ook een andere Belg van de grote podia. Dimitri Van den Bergh, een ruw talent, heeft zich enkele jaren eerder laten opmerken in de Antwerpse jeugdcategorieën. Al snel spendeert hij al zijn vrije tijd in het dartscafé van de familie Huybrechts op het Sint-Jansplein.


Als jonge tiener sluit Van den Bergh zich ook aan bij het lokaal jeugdteam genoemd naar Ludo, vader Huybrechts. Zoon Kim ziet het talent van Van den Bergh en neemt de jonge darter onder zijn vleugels. Met de "Ludo's" traint Van den Bergh uren en uren, mentor Huybrechts leert hem de kneepjes van het vak.



Maar terwijl Van den Bergh aan de weg omhoog timmert, stokt de motor bij Huybrechts. Het verlies van zijn moeder in 2017, vijf jaar nadat hij ook zijn vader al moest afgeven, valt hem heel zwaar. De Belgische nummer één in het darts krijgt te kampen met een depressie. De eenzame ster aan het dartsfirmament in ons land taant, "The Hurricane" lijkt uitgestormd.



Dancing Dimi zorgt voor dartsgekte
Ondertussen gaat het Van den Bergh wel voor de wind. Op zijn 21e verovert hij als beste jongere op de jeugdranking zijn tourkaart in de PDC. Van den Bergh kan zich op het hoogste dartsniveau verder gaan ontwikkelen.



Dat doet hij met rasse schreden. Bij zijn WK-debuut in 2016 stuurt de onervaren Van den Bergh meteen het nummer 9 van de wereld, Ian White, naar huis. Van den Bergh gooit hoge ogen in de dartswereld. Een jaar later bevestigt hij zijn status van toptalent, door het wereldjeugdkampioenschap te winnen. De trein is vertrokken.



Van den Bergh doet er in 2018 nog een WK-titel bij de jeugd bij, maar schittert ook opnieuw op het elite-WK. Na een fantastische run strandt hij in de kwartfinale tegen de latere wereldkampioen Rob Cross. Van den Bergh wordt de volgende Belgische wereldtopper in de rij en neemt de scepter over van Huybrechts.



In 2020 wint "Dancing Dimi" - een verwijzing naar zijn kenmerkende dansjes voor een wedstrijd - als eerste Belg ooit een majortoernooi: het World Matchplay. De successen van Van den Bergh zorgen voor een ongeziene dartsgekte in België, de sport leeft als nooit tevoren.


Ploegmaats worden rivalen
Terwijl de carrière van Van den Bergh in een hoogconjunctuur zit, komt ook Huybrechts stilaan terug boven water. Op de World Cup of Darts in 2018, het belangrijkste landentoernooi in de sport, beslissen de twee Belgische toppers de handen opnieuw in elkaar te slaan.



Huybrechts, die de vijf voorgaande jaren steevast een team vormde met zijn broer Ronny, verdedigt samen met Van den Bergh de Belgische kleuren op de World Cup. Met succes, want ze raken meteen tot in de halve finale. Vele jaren na die eerste ontmoeting schitteren de twee vrienden nu ook zij aan zij op het podium.



Vrijdag komen die twee vrienden elkaar opnieuw tegen. In Alexandra Palace zullen Van den Bergh en Huybrechts niet naast elkaar, maar wel tegenover elkaar staan in de achtste finale. Huybrechts stuurde eerder titelverdediger Peter Wright naar huis, Van den Bergh veegde op zijn beurt de vloer aan met reekshoofd Krzysztof Ratajski.



De clash tussen Huybrechts en Van den Bergh op het WK wordt hoe dan ook symbolisch voor het darts in België. Want op het belangrijkste toernooi van allemaal zullen de leerling en de leermeester nu ook rivalen worden. De vriendschap wordt voor één keertje vergeten.
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_207329133
quote:
8s.gif Op vrijdag 30 december 2022 10:40 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Ik mag weer toekijken dus @:de_boswachter @:poepz0r
Op het krukje in het hoekje
U MAD?
pi_207329229
"het schietkraam"? Zijn jullie dom of zo? :?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:32:05 #165
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_207329298
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:19 schreef capuchon_jongen het volgende:
Straks een Belgisch onderonsje.
Voor wie juichen we?
What can change the nature of a man?
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:32:45 #166
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_207329319
Vogelpik _O-
What can change the nature of a man?
pi_207329557
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:32 schreef Coco het volgende:
Vogelpik _O-
Parodie op een land
pi_207329561
pi_207329563
Mooie verjaardag heb je gemaakt @Neef_Wuppie
pi_207329675
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:44 schreef Wereldgozer het volgende:
Mooie verjaardag heb je gemaakt @:Neef_Wuppie
Graag gedaan.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  vrijdag 30 december 2022 @ 12:51:05 #171
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_207329824
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:32 schreef Coco het volgende:

[..]
Voor wie juichen we?
Hoop dat ze beide verliezen maar dat kan niet.
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:51:41 #172
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207329845
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:32 schreef Coco het volgende:
Vogelpik _O-
Hier in de volksmond zeggen we gewoon vogelpik _O_
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 30 december 2022 @ 12:51:54 #173
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_207329850
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:32 schreef Coco het volgende:

[..]
Voor wie juichen we?
Van den Bergh.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  vrijdag 30 december 2022 @ 12:52:13 #174
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207329859
Ik juich voor de hamster.
pi_207329868
Kim zit nog leven in, dansende Belg niet.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:53:05 #176
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207329884
quote:
9s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:29 schreef Dr_Flash het volgende:
"het schietkraam"? Zijn jullie dom of zo? :?
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:53:27 #177
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207329893
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:51 schreef tja77 het volgende:

[..]
Hoop dat ze beide verliezen maar dat kan niet.
Vieze vuile Belgenhater :r
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  vrijdag 30 december 2022 @ 12:53:32 #178
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_207329895
Vogelpik is echt een heel raar woord.

Knettergekke Belgen
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 30 december 2022 @ 12:53:50 #179
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_207329902
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:23 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
Geloof me dit is een hoogdag voor het Belgische dartssport

Mooi artikel op sporza:
[..]

Jeetje. Andy Hamilton in de WK-finale, met z'n ranzige vingerkluiven. Terry Jenkins het jaar ervoor in de halve finales. Wat een bijzondere tijden.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 30 december 2022 @ 12:54:13 #180
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_207329913
quote:
De schietkraam. Niet het schietkraam.

Wel het schietkraampje.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_207329935
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:53 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Jeetje. Andy Hamilton in de WK-finale, met z'n ranzige vingerkluiven. Terry Jenkins het jaar ervoor in de halve finales. Wat een bijzondere tijden.
Vooral Hamilton was opmerkelijk. Jenkins niet zo.
pi_207329937
quote:
"de" schietkraam.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:55:05 #183
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_207329939
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:51 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
Hier in de volksmond zeggen we gewoon vogelpik _O_
Dit is geil.

@de_boswachter
What can change the nature of a man?
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:55:26 #184
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207329949
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:54 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
"de" schietkraam.
het schietkraam is Vlaams.
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 30 december 2022 @ 12:55:43 #185
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_207329961
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Vooral Hamilton was opmerkelijk. Jenkins niet zo.
Terugkijkend vooral, zo'n "Oh ja"-gevoel had ik er bij. In positieve zin bij Jenkins, want Jenkins _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 30 december 2022 @ 12:56:04 #186
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_207329972
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:55 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
het schietkraam is Vlaams.
Nee, dat is dus een foute zin.

"De schietkraam is Vlaams" is een correcte zin.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  vrijdag 30 december 2022 @ 12:56:19 #187
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207329979
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 10:47 schreef fetX het volgende:
Enorm punthoofd.

En van harte makker @:neef_wuppie
Al bij het toilet weg?
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 12:56:48 #188
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207329992
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:55 schreef heywoodu het volgende:

[..]
Terugkijkend vooral, zo'n "Oh ja"-gevoel had ik er bij. In positieve zin bij Jenkins, want Jenkins _O_
Ik mis Jenkins. Ook niet zo oud toen ie stopte. Was altijd een goede show in mijn herinnering.
pi_207330004
Hebben jullie wel eens een bacon oliebol gegeten? Die lijkt me wel lekker met mayo.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_207330011
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:55 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
het schietkraam is Vlaams.
Het bomderop.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207330023
Withlock in een WK finale, dat is pas een vreemde gedachte inmiddels.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
  vrijdag 30 december 2022 @ 12:58:04 #192
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_207330026
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:57 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Hebben jullie wel eens een bacon oliebol gegeten? Die lijkt me wel lekker met mayo.
Liever zure mat!
pi_207330030
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:57 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Hebben jullie wel eens een bacon oliebol gegeten? Die lijkt me wel lekker met mayo.
ja hoor, hartige oliebollen gaan prima. Met stukjes spek, of gebakken uitjes, of kleine blokjes oude kaas :~
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207330044
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:58 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Liever zure mat!
Vul jij nog ff je Nostra in mattie?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 12:59:19 #195
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207330060
quote:
14s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:58 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
ja hoor, hartige oliebollen gaan prima. Met stukjes spek, of gebakken uitjes, of kleine blokjes oude kaas :~
Voor een Belg klinkt dat heel raar :r
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_207330064
Oliebollen zijn voor smerig dikke varkens.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
  vrijdag 30 december 2022 @ 12:59:32 #197
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207330065
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:57 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Hebben jullie wel eens een bacon oliebol gegeten? Die lijkt me wel lekker met mayo.
Walgelijk varken.
Met pijn en moeite derde
pi_207330080
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:59 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
Voor een Belg klinkt dat heel raar :r
Ja zal best. Probeer maar. Zal je verbazen hoe lekker ^O^
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 13:00:08 #199
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207330082
ik zou wel graag willen dat de oliebollentraditie tijdens oud en nieuw eens naar België komt. Nu gaan we morgenavond weer uitgebreid eten .
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_207330085
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:32 schreef Coco het volgende:

[..]
Voor wie juichen we?
Depri Dimi _O_
pi_207330092
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:59 schreef LordVoldermort het volgende:
Oliebollen zijn voor smerig dikke varkens.
Morgen even een zak halen :~
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207330103
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:59 schreef LordVoldermort het volgende:
Oliebollen zijn voor smerig dikke varkens.
Als je gewoon voldoende sport kun je best eens wat ongezonds eten.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:02:11 #203
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207330134
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:00 schreef Nober het volgende:

[..]
Als je gewoon voldoende sport kun je best eens wat ongezonds eten.
Iedere dag darten dus om al die oliebollen met mayo en bacon te compenseren, dan blijf je dun.
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:03:33 #204
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_207330168
quote:
3s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:58 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Vul jij nog ff je Nostra in mattie?
Sjaak afhaak. Te veel achter

RIP
pi_207330193
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:03 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Sjaak afhaak. Te veel achter

RIP
-O-

Ik pis je bad wel even warm
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207330302
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:00 schreef capuchon_jongen het volgende:
ik zou wel graag willen dat de oliebollentraditie tijdens oud en nieuw eens naar België komt. Nu gaan we morgenavond weer uitgebreid eten .
Dacht dat Vlaanderen en Nederland wel een beetje hetzelfde waren qua tradities.

De supermarkten doen zelfs oliebollen bakken en verkopen dus misschien ook bij de Jumbo of Albert Heijn (Delhaize?) in Vlaanderen?
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:08:36 #207
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207330306
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:32 schreef Coco het volgende:

[..]
Voor wie juichen we?
Ik juich altijd voor het depressieve Dimitri dansje.
Met pijn en moeite derde
pi_207330388
Er dans een ontzettend smerig dik wijf in het top 2000 cafe. Dikker dan alle darters die we vandaag gaan zien.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_207330438
Huybrechts god
pi_207330447
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:11 schreef LordVoldermort het volgende:
Er dans een ontzettend smerig dik wijf in het top 2000 cafe. Dikker dan alle darters die we vandaag gaan zien.
Ik ken users die hier niet vies van zijn
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:13:01 #211
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_207330458
quote:
Of Michael van Gerwen onder de indruk zou zijn van zijn spel? Dirk van Duijvenbode begint te lachen. "Totaal niet. Hij denkt: die Dirkie staat hier te missen en Mikey mist niet."

Al bij de loting wisten de darters dat, mits ze beiden zouden presteren zoals ze van zichzelf verwachten, ze in de vierde ronde van het WK een landgenoot zouden treffen.

'Ally Pally', drie weken lang het kloppende hart van de dartssport, is na een paar dagen verwennerij klaar voor een Hollandse kraker: Van Duijvenbode tegen Van Gerwen, vanavond rond 21.30 uur Nederlandse tijd.
Geen vrienden van elkaar

De een is torenhoog titelfavoriet (Van Gerwen) en lijkt de cruise control richting de finale al ingedrukt te hebben. De ander (Van Duijvenbode) is een onuitputtelijke vechtmachine die soms lijkt te genieten van een beetje tegenslag.

Teamgenoten zijn het, sinds dit jaar. Ze hebben dezelfde sponsor, hetzelfde management. Maar vrienden? Nee, dat zijn het niet. "We zijn nog nooit bij elkaar over de vloer geweest", merkt Van Duijvenbode op. "Maar ik denk dat we elkaar prima gasten vinden."

Volgens 'Aubergenius' moet je ook helemaal geen vrienden willen binnen het darts. "Je probeert het op goede kennissen te houden. Want je kunt wel vrienden zijn, maar als je tegen elkaar moet, ben je vijanden."

"Hij is mijn volgende pion. Die tik ik het liefst om, want anders gaat mijn pion om. Zo moet je het benaderen", vertelt hij aan de Nederlandse pers in Londen.

Leren van Van Gerwen

De deeltijd medewerker van een auberginekwekerij in 's-Gravenzande kan op een bepaald vlak wel wat van Van Gerwen gebruiken, geeft hij toe. "Als ik zijn vertrouwen zie en hoor, dat zal ik nooit worden. Dat is wel iets waar ik van kan leren."

"Van Gerwen denkt nooit na over verliezen, dat is gewoon geen optie in zijn hoofd. Dat heb ik nog niet of misschien krijg ik het wel helemaal niet. Ik ben daar wat meer timide in. Dat is een groot verschil tussen ons."

Al meteen na zijn winst op Mensur Suljovic woensdagavond sprak Van Gerwen zijn voorkeur uit voor Van Duijvenbode als tegenstander in de volgende ronde.

"Dan wordt het een lekkere, snelle wedstrijd en dat is leuk om te spelen", aldus de Brabander, die overigens met Vincent van der Voort wel een innige vriendschap onderhoudt binnen de sport.

Heroïsche dartsavond vol uitspattingen?

De twee kunnen elkaar met hun speelsnelheid en emotionele uitspattingen na een hoge score of finish tot hoog niveau stuwen. Tel daar een uitzinnig Alexandra Palace bij op en alle ingrediënten zijn aanwezig voor een heroïsche dartsavond op het WK.

Van Gerwen is duidelijk de favoriet. Gebaseerd op resultaten uit het verleden (Van Gerwen leidt het onderlinge klassement met 8-1), de huidige vorm en het verwachtingspatroon rondom de Nederlanders.

"Tsja, ik zeg altijd maar zo: een verwachtingspatroon betaalt je rekening niet. En een vriendschap ook niet. Je moet gewoon je ding doen", is het nuchtere en kenmerkende verweer van Van Duijvenbode.

Hij weet dat hij beter moet. Hun toernooigemiddeldes zeggen veel: na twee partijen staat Van Duijvenbode op (afgerond) 94 punten per beurt, Van Gerwen scoort 106: twaalf punten per drie pijlen hoger. En dat is veel.

Als Van Gerwen dit WK niet onder de indruk is van Van Duijvenbode, is Van Duijvenbode dat dan wel van Van Gerwen? "Neuh, ik ben niet zo snel onder de indruk." Om te besluiten met: "Joh, we zien het vrijdagavond wel."
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:21:34 #212
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_207330741
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 12:53 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
Vieze vuile Belgenhater :r
Sorry, iets teveel negatieve ervaringen met Belgen.
Maar vooruit, hamsterhoofd mag vandaag verliezen, die dansende kneus de ronde erna.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:23:27 #213
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207330812
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:12 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Ik ken users die hier niet vies van zijn
@Neef_Wuppie

Alhoewel hij er wél vies van is
Met pijn en moeite derde
pi_207330823
Van den Bergh v Clayton is voor de mensheid een betere match-up.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:26:01 #215
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207330879
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:23 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Van den Bergh v Clayton is voor de mensheid een betere match-up.
Hamster in topvorm is wel genieten. Ik hoop er stiekem op.
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 13:30:31 #216
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207331013
Volgens is het de eerste keer dat ik stress heb voor een dartswedstrijd
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_207331034
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:30 schreef capuchon_jongen het volgende:
Volgens is het de eerste keer dat ik stress heb voor een dartswedstrijd
Bang dat beide Belgen uitgeschakeld worden?
pi_207331042
Arjen in Duitsland _O_
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:32:53 #219
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331051
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:32 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Bang dat beide Belgen uitgeschakeld worden?
Hij is al een toernooisysteem aan het bedenken waarin beide Belgen door kunnen gaan.
Met pijn en moeite derde
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 13:33:00 #220
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207331054
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:32 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Bang dat beide Belgen uitgeschakeld worden?
hahah behandel me niet alsof ik heel dom ben.
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:34:36 #221
181124 chufi
Hace frio o no?
pi_207331078
Ah wat een grap ,,,hahaha
Cuando haya sol, hay Chufi
Musica Español
Come On
pi_207331083
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:33 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
hahah behandel me niet alsof ik heel dom ben.
Deze quote gaat in een hoop user sigs belanden ben ik bang.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:34:59 #223
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331085
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:33 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
hahah behandel me niet alsof ik heel dom ben.
@Caland
Met pijn en moeite derde
pi_207331098
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:33 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
hahah behandel me niet alsof ik heel dom ben.
;)
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_207331115
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:33 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
hahah behandel me niet alsof ik heel dom ben.
Je vroeg er om. ;)
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 13:37:26 #226
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207331138
Lichte voorkeur voor Kim
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_207331152
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:37 schreef capuchon_jongen het volgende:
Lichte voorkeur voor Kim
Moeten zij weten
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:38:26 #228
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207331164
Bij de Belg heb ik het idee dat ik naast veldrijden luister.
pi_207331171
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 13:38:50 #230
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207331172
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:38 schreef H0D3NPYL het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Gelukkig dat hij niet Adolf Huybrechts noemt
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_207331181
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:30 schreef capuchon_jongen het volgende:
Volgens is het de eerste keer dat ik stress heb voor een dartswedstrijd
Voor wie ben je?
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:39:29 #232
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207331184
quote:
7s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:38 schreef H0D3NPYL het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 13:39:30 #233
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207331185
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:38 schreef Immerdebestebob het volgende:
Bij de Belg heb ik het idee dat ik naast veldrijden luister.
Belgische VTM2 de meeste NLers kunnen dit niet ontvangen.
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Moderator vrijdag 30 december 2022 @ 13:39:52 #234
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_207331195
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:39 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]
Voor wie ben je?
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:37 schreef capuchon_jongen het volgende:
Lichte voorkeur voor Kim
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:40:10 #235
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331205
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:38 schreef Immerdebestebob het volgende:
Bij de Belg heb ik het idee dat ik naast veldrijden luister.
en dan gaat nu Kim gooien, de eerste pijl belandt mooi in de tripel 20, de tweede pijl heeft een kleine afzwaaier en belandt in de 1, en de laatste pijl vlakt in de 20 waardoor een redelijke score van 81 wordt gegooid
Met pijn en moeite derde
pi_207331206
Vorige keer nog zeiken over de eerste middagpartij en nu is Dimi prompt een ochtendmens, bipolair of wat
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:40:56 #237
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331222
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:40 schreef Doevelaer het volgende:
Vorige keer nog zeiken over de eerste middagpartij en nu is Dimi prompt een ochtendmens, bipolair of wat
Hangt een beetje af wanneer de angstremmers inwerken.
Met pijn en moeite derde
pi_207331235
quote:
Andere helft van het scherm ziet er beter uit hoor
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207331247
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:38 schreef Immerdebestebob het volgende:
Bij de Belg heb ik het idee dat ik naast veldrijden luister.
Ik zie beide heren nog niet over de balkjes springen
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:42:25 #240
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207331257
quote:
10s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:41 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Andere helft van het scherm ziet er beter uit hoor
Dit is het beste part.
pi_207331260
Scholten aids :{
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_207331269
Ik denk dat de weegschaal gigantisch doorslaat ri. Kim wanneer ze er beide tegelijk op stappen.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:43:10 #243
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_207331272
Lulmeijer Ron
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:43:28 #244
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331277
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:42 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Ik zie beide heren nog niet over de balkjes springen
Dimitri mooi in zijn dartslichaam gegroeid

Met pijn en moeite derde
pi_207331283
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:42 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Dit is het beste part.
In ieder geval het grootste part
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:44:25 #246
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207331289
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:42 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Ik zie beide heren nog niet over de balkjes springen
U vraagt wij draaien:

pi_207331296
Installatiebedrijf

PIELS
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207331299
Even zappen tijdens de Dimi act
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_207331310
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:44 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
U vraagt wij draaien:

[ afbeelding ]
Brian Megens aids
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:45:23 #250
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_207331317
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:37 schreef capuchon_jongen het volgende:
Lichte voorkeur voor Kim
Enorme afkeer van deze Hamster.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:45:37 #251
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331323
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:44 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Even zappen tijdens de Dimi act
Ik ga reuze genieten van het depressieve Dimitri dansje :)
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:45:53 #252
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_207331327
Happy ellende
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_207331337
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Ik ga reuze genieten van het depressieve Dimitri dansje :)
Dat mag. :)
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:46:24 #254
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_207331340
Ach mensen, wat een ellende toch. Dat het maar snel voor bij moge zijn.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:46:36 #255
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331343
Dimitri mooi met de pot gele gel zijn haartjes strak naar achteren getrokken
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:46:41 #256
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_207331345
Because im manisch.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:47:09 #257
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_207331351
Crappy
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:47:16 #258
307622 Perox
(niet de echte)
pi_207331353
Net op tijd :)
We hebben een nieuwe TT nodig.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:47:30 #259
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_207331361
Papzak
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:47:36 #260
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_207331363
Belgelijk
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:47:42 #261
307622 Perox
(niet de echte)
pi_207331367
quote:
5s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:47 schreef Kopiko het volgende:
Crappy
"Because I'm crappy..." :z :z :z
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:47:51 #262
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207331371
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:45 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Brian Megens aids


Deze foto met The Count kon ik niet laten lopen.
pi_207331384
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:47 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Deze foto met The Count kon ik niet laten lopen.
Dartsfit

Geil naveltruitje van Hankey wel
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:48:18 #264
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331386
Because depressie :)
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:48:30 #265
307622 Perox
(niet de echte)
pi_207331391
Ik ben voor den hamster. oO<
pi_207331415
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:47 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Deze foto met The Count kon ik niet laten lopen.
sexy tattoo
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_207331432
Dimitri heeft echt een uitstraling alsof die levensmoe is.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:49:52 #268
91359 Machielovic
Geluk zit van binnen
pi_207331436
Gezicht van Kim staat op onweer :)
pi_207331463
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:48 schreef Perox het volgende:
Ik ben voor den hamster. oO<
Welke van de twee?
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:50:39 #270
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207331469
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:49 schreef LordVoldermort het volgende:
Dimitri heeft echt een uitstraling alsof die levensmoe is.
Dat is ook zo neem ik aan. Het was ook uit met die ernstig zieke vriendin van hem?
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:50:55 #271
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_207331477
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:47 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Deze foto met The Count kon ik niet laten lopen.
CountGOAT _O_
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:51:03 #272
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331484
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:49 schreef LordVoldermort het volgende:
Dimitri heeft echt een uitstraling alsof die levensmoe is.
Hij gooit alsof hij er ook maar snel klaar mee wil zijn.
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:51:17 #273
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_207331487
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:47 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Deze foto met The Count kon ik niet laten lopen.
Robert WagnerGOD.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_207331492
quote:
5s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:50 schreef Kopiko het volgende:

[..]
CountGOAT _O_
Stukje voelen.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:52:11 #275
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331518
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:50 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Dat is ook zo neem ik aan. Het was ook uit met die ernstig zieke vriendin van hem?
Die heeft ie allang weggedaan

Hij heeft nu een ander meisje en ook al een kindje.
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:52:16 #276
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_207331520
Sinds wanneer heeft Kim een darteritushikje in zijn worp?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_207331530
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:50 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Dat is ook zo neem ik aan. Het was ook uit met die ernstig zieke vriendin van hem?
Zou zij net als Silvia 50% van het vermogen hebben meegenomen?
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:52:53 #278
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_207331536
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Die heeft ie allang weggedaan

Hij heeft nu een ander meisje en ook al een kindje.
Is dat net zo’n onderdanige serveerster als die Belgische wielrenners altijd hebben?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_207331561
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Die heeft ie allang weggedaan

Hij heeft nu een ander meisje en ook al een kindje.
Foto zodat wij kunnen beoordelen of die terecht klaar is met het leven.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:54:04 #280
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331578
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:52 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Zou zij net als Silvia 50% van het vermogen hebben meegenomen?
50% van het vermogen meenemen om uit te geven aan drank God net als Silvia
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:54:14 #281
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_207331586
Kim scoort als een amateur
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_207331599
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:54 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
50% van het vermogen meenemen om uit te geven aan drank God net als Silvia
Silvia gaf zelfs Piet aan God
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:56:03 #283
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207331637
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:54 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
50% van het vermogen meenemen om uit te geven aan drank God net als Silvia
Ik treur nog steeds om Piet ;( Dat was zo sneu.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:56:13 #284
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_207331642
Depri act
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:56:26 #285
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_207331648
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:53 schreef LordVoldermort het volgende:

[..]
Foto zodat wij kunnen beoordelen of die terecht klaar is met het leven.
Met pijn en moeite derde
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:56:28 #286
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_207331650
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:54 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
50% van het vermogen meenemen om uit te geven aan drank God net als Silvia
En 90% van de overloop onderpissen.
pi_207331654
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:56 schreef Szura het volgende:
Depri act
Stukje oxazepam
pi_207331657
Is Dimi schizofreen?
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
pi_207331658
Kort in de middag
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_207331661
Huybrechts 82 gemiddeld, haha.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:56:54 #291
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_207331666
quote:
Hier was hij zo te zien net klaar met iets anders.
pi_207331668
set met 3-0 pakken tegen de darts in en erbij lopen alsof het vuurpeloton om de hok staat te wachten. Dimitri hou op met deze ONZIN
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_207331670
quote:
Wat een bijzonder kapsel.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”
pi_207331674
quote:
Dat kan een vent zijn.
Je hebt in totaal 88 likes gekregen van onze moderators.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:57:43 #295
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_207331692
quote:
Schaar uitgeschoten?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_207331693
quote:
Pruik gespot
pi_207331700
quote:
1s.gif Op vrijdag 30 december 2022 13:47 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Deze foto met The Count kon ik niet laten lopen.
Gooide altijd bij ons in Rosmalen :') wist niet dat hij aan veldrijden deed lol
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:58:30 #298
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_207331702
Bijzonder slot ook op de achtergrond
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:58:32 #299
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_207331703
Dimi's wangetjes krijgen ook steeds meer de proporties van een hamster.
  vrijdag 30 december 2022 @ 13:58:51 #300
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_207331709
Kim had al gezegd geen ochtendmens te zijn. Dit wordt niks.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')