Is dat een soort Koreaanse versie van Bachelor in Paradise?quote:Op dinsdag 27 december 2022 22:52 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Eerst nog een aflevering Band of Brothers kijken.
Frikandel in de gang godinquote:Op dinsdag 27 december 2022 22:52 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Ik kan wel uitstekend dekken genot
De eerste keer dat ik met een paardenmeisje was, dacht ik dat ik stront onder mijn schoen had zitten. Het zweet brak me uit. Bleek zij gewoon ontiegelijk te stinken naar paard.quote:
Schreudered.quote:De verstandhouding tussen Daley Blind en trainer Alfred Schreuder heeft vlak voor het WK het vriespunt bereikt, zo weet het Algemeen Dagblad te melden. De krant schrijft over een ‘vertrouwensbreuk’ en weet dat de coach van Ajax alle internationals appte om hen succes te wensen, behalve Blind. In de spelersgroep zou daar met verbazing over gesproken zijn.
Ik heb alleen whatsapp dus niks voor mijquote:Op dinsdag 27 december 2022 22:53 schreef KingRoland het volgende:
[..]
chinese app
facebook, instagram en whatsapp in 1 zeg maar.
Als hij hier had gewonnen had hij de lastigste horde wel gehad. Hierna Searle/Sousa, daarna waarschijnlijk Noppert.quote:Op dinsdag 27 december 2022 22:44 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ray zou pas in aanmerking komen voor PL als ie halve finale haalt. Dat lijkt me zeer vergezocht
Bizar dat een passant zo de kans krijgt om de boel te slopen. Alfred tòch echt een Feyenoorder dusquote:
Meteen naar de Chinees.quote:Op dinsdag 27 december 2022 22:54 schreef Caland het volgende:
Geen interview, Barney is meteen weggegaan
Minachting van het publiek
Ik had vorige week een vergadering en zat vlak naast een vent die stonk gruwelijk naar zweet. Vergadering duurde maar 2.5 uurquote:Op dinsdag 27 december 2022 22:53 schreef Wertha het volgende:
[..]
De eerste keer dat ik met een paardenmeisje was, dacht ik dat ik stront onder mijn schoen had zitten. Het zweet brak me uit. Bleek zij gewoon ontiegelijk te stinken naar paard.
Hoe gaat @onlogisch dit omkeren.quote:Op dinsdag 27 december 2022 22:55 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Hij heeft inderdaad een enorme lul
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |