en fan van Andrew Tate als ik die sparkling water ziequote:
That's what she saidquote:
Ik wel tray klokquote:Op zondag 25 december 2022 13:02 schreef Het_Bokje het volgende:
Hop, vinger d'r in en doorrroeren![]()
Eckte klacht: Geen Kerstpakket van UWV ontvangen
Verwacht je van wajong dan nog een pakket voor thuiszittenquote:Op zondag 25 december 2022 13:21 schreef einzeinz het volgende:
Jij krijgt tenminste iets. Wees gewoon dankbaar
Beter! ff een netje met vogelpinda's uit een tuin trekken en klaar is Geerd!quote:
lUsT Ik GenEEnS… ok roos2014quote:Op zondag 25 december 2022 12:54 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]
Behalve dat water de flatbread en shoarma die zat er niet in.
Even serieus. Een kerstpakket enkel gevuld met ingredienten om couscous te maken(lust ik geneens)
Hoe verzin je t? Dit was letterlijk het hele pakket.
Het leukstr is nog dat alleen die onderkant van de tajine pan in het pakket zat, deksel zat er niet bij lolquote:Op zondag 25 december 2022 17:56 schreef Speedfight het volgende:
Ik vind m ook stom ja. Vooral die tajine die je nooit gaat gebruiken.
Dan hoef je die dus ook niet op te bergen.quote:Op zondag 25 december 2022 18:34 schreef roos94 het volgende:
Het leukstr is nog dat alleen die onderkant van de tajine pan in het pakket zat, deksel zat er niet bij lol
Heb vroeger als bijbaan kerstpakketten ingepakt.quote:Op zondag 25 december 2022 18:34 schreef roos94 het volgende:
[..]
Het leukstr is nog dat alleen die onderkant van de tajine pan in het pakket zat, deksel zat er niet bij lol
Nee bah, couscous vind ik niet lekker. Parelcouscous daarentegen.. Maar dat heeft niks met de gewone te makenquote:Op zondag 25 december 2022 13:20 schreef Jordy-B het volgende:
Het is wel meuk die je zelf nooit zou kopen, en dat verwacht je van een kerstpakket.
Couscous is heel lekker. Gewoon een keer maken. En anders heb je een verjaardagscadeau voor iemand die van koken houdt.
Probeer je ons nou een beetje jaloers te makenquote:Op zondag 25 december 2022 19:21 schreef roos94 het volgende:
Mijn man werkt op de it afdeling van een groot gamingbedrijf en hij kreeg een 50euro cadeaubon en een triple A game. Dat zijn de betere "pakketten"
Wat was er kut aan? Of heb je de TT niet gelezen?quote:Op zondag 25 december 2022 19:42 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik deed een product aanprijzen van een leverancier op LinkedIn en kreeg een extra pakket van zo’n ¤150,-
quote:Op zondag 25 december 2022 13:21 schreef einzeinz het volgende:
Jij krijgt tenminste iets. Wees gewoon dankbaar
Weet niet of je in de WIA zit of dat je geld van de overheid ontvangt, omdat je geen baan kan vinden.quote:
Dit ja. Lekker duurzaam ook om iedereen een doos vol troep aan te bieden waarvan je weet dat het bij 90% achterin de kast of in de kliko wordt geflikkerd.quote:Op maandag 26 december 2022 00:41 schreef kevinrsd het volgende:
[..]Nou als mijn WG hiermee komt aanzetten dump ik de hele zooi op z'n bureau. Ook altijd in een veel te grote doos met van dat nep hooi erin. WG mag dankbaar zijn dat TS nog bij hem blijft werken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |