Stukje comorbiditeit.quote:Op donderdag 22 december 2022 22:09 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Dacht ik. Even opgezocht en was dus een bipolaire stoornis. Excuses.
Zin in kaastengelsquote:Op donderdag 22 december 2022 22:11 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Nu heb ik trek in een kaassouflé
Bek verbrandenquote:Op donderdag 22 december 2022 22:11 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Nu heb ik trek in een kaassouflé
Ik moet wel even opmerken dat het natuurlijk geen topniveau is als er 12 vlammetjes in een doosje zitten om er dan maar 6 op te eten.quote:
ja het is lekker met jequote:Op donderdag 22 december 2022 22:12 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik moet wel even opmerken dat het natuurlijk geen topniveau is als er 12 vlammetjes in een doosje zitten om er dan maar 6 op te eten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 22 december 2022 22:13 schreef onlogisch het volgende:
Ondertussen zie ik een hoop eentjes en tweetjes rechtsonderin mijn scherm.Ok.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sterkheidsbaas van alles.
quote:Op donderdag 22 december 2022 22:13 schreef onlogisch het volgende:
Ondertussen zie ik een hoop eentjes en tweetjes rechtsonderin mijn scherm.@Arcee huilt om de eentjes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
quote:Op donderdag 22 december 2022 22:13 schreef onlogisch het volgende:
Ondertussen zie ik een hoop eentjes en tweetjes rechtsonderin mijn scherm.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |