Goeie vergelijking!quote:
Opeens schiet het me te binnen, het ritme doet me denken aan ditquote:Op zaterdag 28 januari 2023 21:10 schreef NailQueen het volgende:
[..]
In de hoogte klinkt het op Dreamer van Voyager
Ik snap er geen hol van, ze hebben een mogelijke esf winnaar.quote:Op zaterdag 28 januari 2023 21:43 schreef Momo het volgende:
Petunija 9de in de televote, geen goed teken in deze fase....
Als je puur naar resultaten zou kijken zou je denken dat het Beatrich versus Ruta Mur wordt voor PiN. Hopelijk gaan de Leetowers snel Petunija omarmen en ook op haar stemmen in de televote.quote:Op zaterdag 28 januari 2023 21:46 schreef NailQueen het volgende:
Wij feliciteren Beatrich alvast met de winst
Ze zijn gek als ze haar niet sturen.quote:Op zaterdag 28 januari 2023 21:47 schreef Momo het volgende:
[..]
Als je puur naar resultaten zou kijken zou je denken dat het Beatrich versus Ruta Mur wordt voor PiN. Hopelijk gaan de Leetowers snel Petunija omarmen en ook op haar stemmen in de televote.
Vorig jaar wist Augustė Vedrickaitė van een 7e plaats in de televote in de voorronde naar een 3e plaats in de televote in de finale te klimmen, maar verder verandert er normaal gesproken weinig in de televote tussen de heats en de finale. Degene die in ronde 1 de meeste stemmen krijgt wint uiteindelijk ook steeds de finale. Ik ben dus bang dat het gat te groot is om te dichten voor Petunija.quote:Op zaterdag 28 januari 2023 22:12 schreef Em31 het volgende:
Derde bij de jury en negende () bij de televote voorspelt wel heel weinig goeds, toch?
Kan er hier internationaal gestemd worden? Want in Litouwen heb je aan iets van 25.000 stemmen meestal genoeg om de televoting te winnen, dus een paar duizend fanstemmen zouden kunnen helpen.quote:Op zondag 29 januari 2023 10:02 schreef Greys het volgende:
Ze heeft in elk geval veel steun in het Eurovisie fandom.
[ twitter ]
Ja daar ben ik dus ook bang voor. Ik zie het echt niet gebeuren dat ze nu ineens wel zou winnen. Zag dat ze wel overweegt de act aan te passen, wellicht weer meer intiem met de backings aan de piano. Maar hoe het van 9e bij het publiek ineens 1e zou kunnen worden.. denk het ook niet. Maar ik hou me vast aan het laatste procentje hoop. 😅quote:Op zondag 29 januari 2023 10:10 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Kan er hier internationaal gestemd worden? Want in Litouwen heb je aan iets van 25.000 stemmen meestal genoeg om de televoting te winnen, dus een paar duizend fanstemmen zouden kunnen helpen.
Vanuit Litouwen zelf lijkt het me overigens kansloos. Ondanks dat er weinig gestemd is, lijkt me dat dit publiek toch wel redelijk hetzelfde is als wat er naar de nationale finale kijkt.
Helemaal eens! Ik vind het allemaal ook niet zo bijzonder, en vind het nummer Bridges in Estland dan vele malen beter, ook al is dat ook niet bijster origineel. En ben ook van geworden van Rūta Mur, verslavend ritmequote:Op zondag 29 januari 2023 08:27 schreef blackswangreen het volgende:
Bij Petunija denk ik steeds dat ze 'Goodbye, Ruby Tuesday' inzet in het refrein. Ik vind het niet zo heel bijzonder als sommigen hier, beetje saai zelfs. Ik snap wel dat de televoter het niet heeft omarmd (al gaat het hier om zulke kleine aantallen dat als haar familie meestemt ze ineens wel wint)
Ruta Mur heeft wel iets intrigerends, Talk Talk meets Sam Smith. Qua nummer niet echt een hoogvlieger maar het zet wel een bepaalde sfeer neer.
Ja, dus? Is het zo vreemd dan om die mensen naar de Litouwse TV te laten meekijken?quote:Op zaterdag 4 februari 2023 17:37 schreef Greys het volgende:
Spannend! Maar er is zo véél vanavond en ik heb visite dus kan alleen online bij jullie af en toe ff checken hoe het overal gaat.Maar ik duim voor ons Petuun.
slechts fragmenten gehoord omdat ik Elsie Bay in Noorwegen prefereerde, maar wat ik hoorde klonk okquote:Op zaterdag 4 februari 2023 20:57 schreef Greys het volgende:
Ik kijk stiekem Petuun ff op m'n foon mee maar die is ook weleens beter bij stem geweest of niet?(Er praten mensen doorheen hier dus hoor het niet zo goed, maar het leek veel minder goed? Qua stem dan, qua beeld veel beter zo in het zwart.)
Ze heeft inderdaad beter gezongen, zeker niet slecht maar kan veel beter.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 21:02 schreef Greys het volgende:
Ik plak deze ff zodat ik het straks als de mensen hier weg zijn even goed kan horen of het nou echt minder was of meeviel en ik hoop het laatste.
[ twitter ]
Ja, het slappe aftreksel van Il Volo met tien keer minder volume en nul charisma. Ik snap er ook weinig van, want dat gaat verdomd weinig doen op het Songfestival denk ik. Petunija zou ook niet winnen maar dat is tenminste nog wat meer kippenvel en Ruta is toch echt een stuk toffer dan die vier kwelers. Vreemde smaak daar.quote:Op zondag 5 februari 2023 01:10 schreef Cyan9 het volgende:
Ik vind de televote winnaar erg opmerkelijk.
Ruta en Petunija zouden beide prima keuzes zijn.quote:Op zondag 5 februari 2023 10:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja, het slappe aftreksel van Il Volo met tien keer minder volume en nul charisma. Ik snap er ook weinig van, want dat gaat verdomd weinig doen op het Songfestival denk ik. Petunija zou ook niet winnen maar dat is tenminste nog wat meer kippenvel en Ruta is toch echt een stuk toffer dan die vier kwelers. Vreemde smaak daar.
Hier wil ik niets van wetenquote:Op zondag 5 februari 2023 10:11 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja, het slappe aftreksel van Il Volo met tien keer minder volume en nul charisma. Ik snap er ook weinig van, want dat gaat verdomd weinig doen op het Songfestival denk ik. Petunija zou ook niet winnen maar dat is tenminste nog wat meer kippenvel en Ruta is toch echt een stuk toffer dan die vier kwelers. Vreemde smaak daar.
Ja ik vind Litouwen en Estland echt wel genoeg keuzes hebben tot kwalificatie, hier Petunijna, maar ook Ruta Mur en Paulina en Beatrich. Al moet het wel goed gestaged worden in Liverpool. Letland vind ik een stuk minder qua kwaliteit dit jaar.quote:Op maandag 6 februari 2023 19:04 schreef molloot200 het volgende:
Ik ben er eigenlijk wel zeker van dat Litouwen naar de finale gaat als ze een beetje een solid optie kiezen en die hebben ze best wel in deze voorronde
Viktorija Faith had in de eerste semi 133 televotesquote:Op zondag 5 februari 2023 13:10 schreef Momo het volgende:
Er wordt ook niet veel gestemd in Litouwen. Je kan best ver komen met veel familieleden en vrienden en eventueel een aantal simkaarten.
En Il Senseo Koffie zijn ook nog eens met 4quote:Op maandag 6 februari 2023 20:19 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Viktorija Faith had in de eerste semi 133 televotes![]()
Dat haal je met een beetje vingervlugheid zelf al.
Van alle ESF-shows die er zaterdag zijn, heeft Duncan niet de meest spectaculaire uitgekozen.quote:Op dinsdag 7 februari 2023 11:40 schreef Mlita het volgende:
Duncan is in Litouwen, hij is jurylid zaterdag en gaat optreden. DUNCAN stem voor Petunija
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |