Haha, ja, het hele subforum kan weer open.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:12 schreef CherryLips het volgende:
Net als er een stijging is van 101
Ja 👍quote:Op maandag 27 februari 2023 14:12 schreef CherryLips het volgende:
Net als er een stijging is van 101
Ja, dit zijn wel de mensen geweest met die et inzet en kennis van zaken in ieder geval mij op de been hebben gehouden.quote:Op maandag 27 februari 2023 14:12 schreef svann het volgende:
Bedankt voor dit topic @:GereDathan @:Federer-fan @:Oliver23 @:George_of_the_Jungle en natuurlijk de meepostende positieven.
Het was een rustpunt van positiviteit en feitelijkheden in roerige tijden.
Toch even teruggekeerd om dit moment mee te makenquote:Op maandag 27 februari 2023 14:11 schreef Federer-fan het volgende:
Dan stel ik voor dat dit mijn laatste post was, tot het moment dat het onverhoopt weer nodig is om verder te gaan. Heel veel dank voor iedereen voor de steun de afgelopen jaren. Zeker in de eerste anderhalf jaar voor de crisis heb ik veel positieve energie uit deze reeks gehaald.
Tot slot een prachtig compliment dat ik via de DM kreeg: "Hoi Goeroe, Wat Mozart was voor de muziek en wat Michelangelo was voor de schilderkunst, dat ben jij voor het rekenen. Wilde ik toch even zeggen."
Die kwam wel even binnen...
Alle goeds voor iedereen!
Was jij niet degene die het eerste deel opende? Ik was er vanaf het begin bij en heb de reeks heel lang gevolgd en erin gepost. Ik moest er net aan denken dus wil ook nog even mijn complimenten geven aan degenen die het zo lang hebben volgehouden. Het was echt een steun tijdens de meerdere donkere periodes waar het algemene topic vol liep met doemdenkers!!quote:Op maandag 27 februari 2023 11:57 schreef GereDathan het volgende:
Van mij mag het dicht, met pijn in het hart. Het was ontzettend fijn om elkaar hier te steunen, maar ik denk dat we ook verder moeten met onze levens nu.
Liefde voor alle posters en lezers en een groot compliment voor @:Federer-fan!![]()
Dat klopt, op maandag 30 maart 2020 besloot ik een eigen topic te openen met daarin meer duiding van de cijfers en een positieve insteek. Dit na onvrede in het algemene topic waar ik op veel weerstand stuitte en men, in ieder geval op dat moment, een vooral negatieve kijk had. In overleg met de mods heb ik toen een eigen topic gestart, niet wetende wat er zou gebeuren en we nu 93 delen verder zijn.quote:Op dinsdag 14 maart 2023 03:55 schreef falling_away het volgende:
[..]
Was jij niet degene die het eerste deel opende? Ik was er vanaf het begin bij en heb de reeks heel lang gevolgd en erin gepost. Ik moest er net aan denken dus wil ook nog even mijn complimenten geven aan degenen die het zo lang hebben volgehouden. Het was echt een steun tijdens de meerdere donkere periodes waar het algemene topic vol liep met doemdenkers!!![]()
![]()
![]()
Een mooi voorbeeld wat je aangeeft, ik denk dat bij de meeste mensen langzaam Corona uit het leven is verdwenen. In tegenstelling tot de komst van Corona en een big bang aan maatregelen is Corona heel langzaam naar de achtergrond verdwenen.quote:Op dinsdag 14 maart 2023 10:26 schreef alpeko het volgende:
Bedankt allen voor de bijdrages hier. Laatste tijd kwam ik er alleen nog om de duimpjes uit te delen maar tijdens de hoogtij dagen was dit een baken van rust en positiviteit t.o.v. het andere topic.
[ afbeelding ]
https://www.telegraaf.nl/(...)n-niet-meer-nodig-isquote:Na bijna drie jaar valt het doek definitief voor de GGD-teststraten. Vrijdag wordt daar voor de allerlaatste dag getest op corona, waarna alle overgebleven locaties sluiten. Wie zich toch nog wil laten testen, bijvoorbeeld voor een herstelbewijs voor het buitenland, moet dan naar commerciële aanbieders toe.
Aanleiding voor de sluiting is het besluit van minister Kuipers (Volksgezondheid) van afgelopen week dat testen op corona niet meer nodig is, ook niet bij klachten. En daarmee komt een eind aan bijna drie jaar grootschalig testen op corona.
Sinds 1 juni 2020 namen de GGD’en meer dan 31,6 miljoen testen af bij bijna 12 miljoen mensen. Daarvan was ongeveer een kwart (8 miljoen) positief.
Duizenden medewerkers hebben de testen afgenomen. Het hoogtepunt van het testen lag in januari en februari 2022. Op 25 januari werden de meeste testen op een dag gedaan: 156.269. In de week van 21 februari waren de meeste locaties open: 185. Afgelopen week werden er echter nog maar 1338 testen uitgevoerd. Ook voor de callcenters was het bikkelen. Op 24 januari 2022 ontvingen zij de meeste telefoontjes: 1,05 miljoen door 186.800 mensen.
quote:Voor het eerst sinds het coronavirus in februari 2020 opdook in Nederland ligt er niemand meer met corona op de intensive care. In de afgelopen dag hebben de laatste twee coronapatiënten de ic verlaten.
Maar dan iets verderop nog eventjes snel plaatsen: ''op de verpleegafdeling steeg het aantal patiënten''quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 16:44 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Weer een mooi mijlpaaltje
Voor het eerst geen patient op de IC meer.
https://www.nu.nl/binnenland/6277074/voor-het-eerst-sinds-start-van-pandemie-ligt-er-geen-coronapatient-meer-op-de-ic.html
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |