Jamaarjamaarjamaar.. dat heeft Rasjj toch al lang bewezen dat ze manipulatief is en controle over alles wil houden?quote:,,Het betreft de stelling dat Rachel Hazes een door haar zoon geschreven brief aan Coldeweijer zou hebben gelekt, dat Rachel Hazes in haar eigen belang heeft ingegrepen in de behandeling van haar zoon in een kliniek in Spanje, dat Hazes zeer narcistisch en manipulatief zou zijn, dat zij controle over haar zoon wil houden, dat hij voor altijd in haar macht is en dat André Hazes als gevolg van het lekken van de brief definitief het contact met zijn moeder heeft verbroken", laat de advocaat van Hazes weten.
En straks Antwee weer overspannen en kan dat Hazes-gedoetje weer niet doorgaanquote:Op donderdag 29 december 2022 16:19 schreef Inca het volgende:
Snap die hele rechtszaak niet word toch en wellus nietus spelletje
Dat zou de stunt van 2023 zijn..quote:Op donderdag 29 december 2022 20:21 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Wat nu als de familie Hazes en aanhang Yvonne er ingeluisd hebben? En dat de gehele clan daar aankomt bij het gerechtshof.
😂 🍿
#depuzzelisbijnacompleetquote:Op donderdag 29 december 2022 20:21 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Wat nu als de familie Hazes en aanhang Yvonne er ingeluisd hebben? En dat de gehele clan daar aankomt bij het gerechtshof.
😂 🍿
Dus dat ook Roxeanne, haar man en Monique hier aan meegewerkt hebben en ook letterlijk achter Rachel staan in de rechtbank...quote:Op donderdag 29 december 2022 20:21 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Wat nu als de familie Hazes en aanhang Yvonne er ingeluisd hebben? En dat de gehele clan daar aankomt bij het gerechtshof.
😂 🍿
Die hebben helemaal niet de intelligentie om zoiets te bedenken.quote:Op donderdag 29 december 2022 20:21 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Wat nu als de familie Hazes en aanhang Yvonne er ingeluisd hebben? En dat de gehele clan daar aankomt bij het gerechtshof.
😂 🍿
Nee Roxeanne niet, die leeft haar eigen leven nu.quote:Op donderdag 29 december 2022 20:58 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dus dat ook Roxeanne, haar man en Monique hier aan meegewerkt hebben en ook letterlijk achter Rachel staan in de rechtbank...
When hell freezes over, maar ook daar zal het gas wel duur zijn dus niets verbaast me meer.
Nah, ik denk niet dat Monique achter Rachel gaat staan, zeker niet inzake dit Sarah-verhaal.quote:Op donderdag 29 december 2022 21:07 schreef Bep-Vetklep het volgende:
[..]
Nee Roxeanne niet, die leeft haar eigen leven nu.
Van Mo zou het me niet verbazen, die waait met alle winden mee als het maar aandacht oplevert en ze bij André in de buurt kan zijn.
Niet in deze specifieke situatie, maar in de uitspraak in de Samantha Steenwijk-zaak. Staat ook wat in over of Yv als journalist gezien moet worden.quote:Op donderdag 29 december 2022 15:23 schreef JourneyBlue het volgende:
https://www.rtlboulevard.(...)deo-andre-rechtszaak
[..]
Huh? Welke rechter en wanneer?
Ik was er al bang voor. Ze hanteert dus die uitspraak als handleiding/schild.quote:Op donderdag 29 december 2022 21:45 schreef Andromache het volgende:
[..]
Niet in deze specifieke situatie, maar in de uitspraak in de Samantha Steenwijk-zaak. Staat ook wat in over of Yv als journalist gezien moet worden.
Ik denk niet dat dit de manier is van Yvonne. Fake shitquote:
Dus hier haalt ze haar juice vandaanquote:
Roddelpraat doet het ook op deze manier, en daar schuift ze geregeld aan. Ik denk dus niet dat het fake is, dit is hoe ze rollen.quote:Op vrijdag 30 december 2022 17:29 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dit de manier is van Yvonne. Fake shit
Yvonne heeft wel iets van klassequote:Op vrijdag 30 december 2022 17:51 schreef Bep-Vetklep het volgende:
[..]
Roddelpraat doet het ook op deze manier, en daar schuift ze geregeld aan. Ik denk dus niet dat het fake is, dit is hoe ze rollen.
Ok fake dus VetKlepquote:Op vrijdag 30 december 2022 18:20 schreef Bep-Vetklep het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]https://www.ditjesendatje(...)-gecremeerde-kroket/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |