Lieve mensen!
Ik heb een topdag gehad gisteren.
Het was heel mooi om te zien hoe zestien vreemden (maar ook niet helemaal) stad en land afreisden om samen te komen met elkaar.
Voor een aantal was het misschien ook een mentale drempel die moest worden overwonnen om naar de meet te komen. Het was extra mooi om te zien hoe door iedereen de hele middag geanimeerde gesprekken werden gevoerd. Het ging niet eens zo gek veel over muziek, geloof ik. Ik heb zelfs nauwelijks telefoons gezien!
Het had van mij nog veel langer mogen duren, want ik heb niemand zo lang gesproken als ik zou willen.
De karaoke duurde daarentegen precies lang genoeg. Hoewel, als er niet werd ingegrepen stond ArnieAlberts er nu nog, denk ik.
Ik heb van meerdere kanten gehoord dat we zoiets snel weer moeten doen, dat lijkt me ook heel leuk, maar ik wil jullie wel een verzoek doen.
Als je iets wil doen, wacht dan niet tot een ander het regelt, maar 'make ik happen', Het is niet zo moeilijk. Er is genoeg animo binnen MUZ of FOK om af te spreken. Inmiddels zijn er zoveel telefoonnummers uitgewisseld dat je met een paar berichtjes tientallen mensen kan bereiken.
Dus wacht niet tot een ander iets onderneemt, maar stel zelf iets voor. De animo is er wel. En zo moeilijk is een reservering ergens maken niet.

Zo, nu is mijn Kerstvakantie echt voorbij. De eerste call met collega's is over... twee minuten.
Love you all!
Pip!