Niet. Oneindig.quote:Op woensdag 28 december 2022 19:08 schreef Polenbatser het volgende:
Weet iemand hoe lang je de tijd hebt om een geaccepteerd bod te betalen? Een koper heeft een bod op één van mijn artikelen uitgebracht en ik heb geaccepteerd. Nu moet ik dus wachten op de betaling, maar die komt maar niet. En eerlijk gezegd denk ik niet dat die nog gaat komen ook, want twee dagen na acceptatie heeft ze het artikel doodleuk aan haar favorieten toegevoegd, maar niet betaald. Is best een prijzig artikel, waarop ze van mij aardig wat korting heeft gekregen, maar heb nu dus het gevoel dat ze gewoon aan het testen is voor hoeveel ik het weg doe en het misschien ooit later eens wil kopen ofzo. Zie nergens dat ik het bod kan annuleren? Heb geen zin in iemand die besluit twee maanden later het artikel voor de overeengekomen prijs te kopen. Ik kan het artikel natuurlijk verwijderen en weer opnieuw toevoegen om het bod te verwijderen, maar dan zijn de andere mensen die hem nu favoriet hebben hem ook kwijt dus. Wat zouden jullie doen? Vind het nogal asociaal om te bieden en dan niet te kopen en al helemaal zonder enige vorm van communicatie.
Ha, de vraag die ik wist dat ging komen.quote:Op woensdag 28 december 2022 19:50 schreef Mariposas het volgende:
Intrekken van een bod kan niet. Wat wel kan is weer een nieuw bod doen, maar dan voor de oorspronkelijke prijs. Je kunt die persoon ook blokkeren.
Wat maakt het eigenlijk uit als je het over 2 maanden alsnog zou verkopen voor het bod dat jij hebt gedaan? Waarom nu oké maar over 2 maanden niet?
Me 2. Ben de laatste tijd alleen de lui om er wat op te zetten terwijl ik echt veel kinderkleding heb dat weg mag.quote:Op donderdag 29 december 2022 18:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
Net een mooi nep leren jasje gescoord en een lange plissé rok
Wel grappig, ik heb een hekel aan winkelen. Maar op Vinted kan ik echt urenlang rondstruinen mocht ik de tijd hebben.
Ik heb niet echt wat wat ik erop kan zetten. Ik koop alles op Vinted of ik krijg het voor nopquote:Op donderdag 29 december 2022 18:22 schreef Donna het volgende:
[..]
Me 2. Ben de laatste tijd alleen de lui om er wat op te zetten terwijl ik echt veel kinderkleding heb dat weg mag.
Kan dat niet meer nee? Dat is wel een groot gemis want PayPal is wel echt heel handigquote:Op zondag 1 januari 2023 10:20 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik betaalde altijd met Paypal op Vinted, maar dat kan niet meer, erg jammer
laat maar, klagen helptquote:Op donderdag 5 januari 2023 12:12 schreef VKV het volgende:
Krijgen jullie ook een foutmelding bij het openen van je inbox op Vinted?
Ik zie prijzen tussen 35 en 200 euro, potentiële goudmijn!quote:Op zondag 1 januari 2023 12:26 schreef Sunshine1982 het volgende:
Mijn moeder vond nog mijn oude rolschaatsen. Waren best duur toen, ze zijn van het merk RSI. Aardig wat kilometers vroeger op gemaakt, want rolschaatsenNu liggen ze al jaren te verstoffen.
Ga ze schoonmaken en op Vinted zetten. Ben benieuwd of er een markt voor is en ik heb eigenlijk geen idee wat ik ervoor kan vragen. Ze zijn in goede conditie. 25 euro ofzo?
Sinds corona is rolschaatsen weer helemaal hip, dus er is denk ik best wel markt voor!quote:Op zondag 1 januari 2023 12:26 schreef Sunshine1982 het volgende:
Mijn moeder vond nog mijn oude rolschaatsen. Waren best duur toen, ze zijn van het merk RSI. Aardig wat kilometers vroeger op gemaakt, want rolschaatsenNu liggen ze al jaren te verstoffen.
Ga ze schoonmaken en op Vinted zetten. Ben benieuwd of er een markt voor is en ik heb eigenlijk geen idee wat ik ervoor kan vragen. Ze zijn in goede conditie. 25 euro ofzo?
Homer zeker... Alhoewel, dan zouden er nog 3 weken bij komen.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 19:46 schreef H0D3NPYL het volgende:
Iets van Vinted uit NL opsturen, hoe lang duurde het?
Gisteren is iets opgestuurd uit NL en verwachte afleverdatum is 20-24 jan
Verschilt. Homerr duurt een paar dagen. Dag of 3 bij mij nu steeds.quote:Op dinsdag 17 januari 2023 19:46 schreef H0D3NPYL het volgende:
Iets van Vinted uit NL opsturen, hoe lang duurde het?
Gisteren is iets opgestuurd uit NL en verwachte afleverdatum is 20-24 jan
Hoezo dan? Frankrijk is een veel groter land. Die 'bak' voor transport is daar eerder vol. PostNL en DHL halen elke dag overal pakketjes op, maar dat doet Homerr niet om duurzamer te zijn. Zij knopen alle transporten aan elkaar vast. En dan kan het vanuit het buitenland net zo snel of zelfs sneller gaan. In de zomerperiode duurt het soms wel bijna 3 weken. Dan hebben ze gewoon minder ritten.quote:Op donderdag 19 januari 2023 12:32 schreef H0D3NPYL het volgende:
Wel gek dat het met Homerr vanuit Frankrijk ongeveer even lang duurt als vanuit Nederland
In mijn ervaringen tot nu toe dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |