Kan je nog wel een vriend hebbenquote:Op zondag 20 november 2022 19:55 schreef Centenbak het volgende:
[..]
Ze is alleenstaand:
[..]
En gaat naar een sportschool in Limburg? Vreemd verhaal.
https://nl-nl.facebook.co(...)er/1107694549364666/
Te oudquote:Op maandag 21 november 2022 10:35 schreef AToontje87 het volgende:
Waar is de FOK-recherche? Vrouw niet knap genoeg?
https://www.bndestem.nl/b(...)vastzitten~a9b35d50/quote:Ex-partner (41) vermiste Silvana Heber blijft twee weken langer vastzitten
De ex-partner (41) van Silvana Heber uit Hoogeloon blijft twee weken langer vastzitten als verdachte in haar vermissingszaak. Dat heeft de rechter-commissaris bij de rechtbank Oost-Brabant dinsdagmiddag bekendgemaakt.
quote:Onprofessioneel en arrogant gedrag vanuit de eigenaar. Maakt sarcastische grappen over je moeder en bemoeit zich met privé zaken van de mensen die komen sporten. Een Kortom Uitermate Teleurstellende sportschool, geen aanrader.
Dat terzijde, pas op met het nemen van een jaarabonnement. Ik ben pas verhuisd naar een dorp dat een stuk verder weg ligt van de sportschool en er word niet meegewerkt aan een compromis, je zult toch het hele jaar door moeten betalen.
Dat laatste lijkt me toch normaal? Bij andere sportscholen krijg je ook geen tegemoetkoming. Jaarabonnement is jaarabonnement.quote:Op dinsdag 22 november 2022 16:56 schreef Jor_Dii het volgende:
Die reviews over die sportschool van hem zijn in ieder geval ook niet mals:
[..]
Gelukkig.quote:Op dinsdag 22 november 2022 15:03 schreef maily het volgende:
[..]
Op een veilig adres ondergebracht.
Staat op de eerste pagina van dit topic.
Ik denk het wel.quote:Op dinsdag 22 november 2022 18:48 schreef Jor_Dii het volgende:
Zal die vriend eindelijk gepraat hebben?
Mwah ... nog niet genoeg ....quote:Op dinsdag 22 november 2022 18:48 schreef Jor_Dii het volgende:
Zal die vriend eindelijk gepraat hebben?
Denk een hint gegeven bewust of onbewust.quote:Op dinsdag 22 november 2022 18:48 schreef Jor_Dii het volgende:
Zal die vriend eindelijk gepraat hebben?
Als je daar met de auto rijdt in het donker val je wel opquote:Op dinsdag 22 november 2022 19:10 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Laten we het hopen dat die zijn bek heeft opengetrokken. Maar het kan net zo goed iemand zijn geweest die daar met een hont liep en iets verdachts heeft gezien. Of een boer die daar ergens op het land bezig was. Of een mountainbiker.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 22 november 2022 16:36 schreef Jor_Dii het volgende:
Vanavond misschien bij Opsporing Verzocht?
Ze zijn wel gaan zoeken nadat zijn voorarrest met 14 dagen is verlengd hoop dat hij een aanwijzing heeft gegeven 🤔quote:Op dinsdag 22 november 2022 19:10 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Laten we het hopen dat die zijn bek heeft opengetrokken. Maar het kan net zo goed iemand zijn geweest die daar met een hont liep en iets verdachts heeft gezien. Of een boer die daar ergens op het land bezig was. Of een mountainbiker.
[ afbeelding ]
“Er is nieuws” zeggen ze bij de aankondiging…quote:Op dinsdag 22 november 2022 16:36 schreef Jor_Dii het volgende:
Vanavond misschien bij Opsporing Verzocht?
Ho ho, wel even bij de feiten blijven. Zij verliet hem.quote:Op dinsdag 22 november 2022 20:14 schreef stropdaz het volgende:
Ik snap sowieso niet waarom je iemand meot vermoorden, maar waarom dan ook nog de mond houden?
Wat doe je haar familie, bekenden, kinderen aan pffff.
Oeiquote:Op dinsdag 22 november 2022 20:49 schreef Jor_Dii het volgende:
Zwarte schermen geplaatst volgens Hart van Nederland, denkt dat ze haar gevonden hebben.
Joh. Die staan er al lang als je de foto' s bekijkt.quote:Op dinsdag 22 november 2022 20:49 schreef Jor_Dii het volgende:
Zwarte schermen geplaatst volgens Hart van Nederland, denkt dat ze haar gevonden hebben.
Als hij verdacht werd van moord notabene nog voordat ze uberhaupt wisten of ze nog in leven was zegt ook al wel een beetje genoeg. Duidelijke aanwijzingen dus dat hij voorbereidende maatregelen had getroffen o.i.d.quote:Op dinsdag 22 november 2022 20:51 schreef stropdaz het volgende:
[..]
Oei![]()
Heel even denk je nog ... ze is gevlucht voor hem, maar dan zijn dit de harde realiteiten
In het huis of zijn auto zullen wel sporen gevonden zijn, want die auto is direct in beslag genomen.quote:Op woensdag 23 november 2022 07:57 schreef ZarB het volgende:
[..]
Als hij verdacht werd van moord notabene nog voordat ze uberhaupt wisten of ze nog in leven was zegt ook al wel een beetje genoeg. Duidelijke aanwijzingen dus dat hij voorbereidende maatregelen had getroffen o.i.d.
De vermelde tarieven lijken mij nou ook niet echt bestendig met de huidige energieprijzen.quote:Op woensdag 23 november 2022 09:14 schreef Tengano het volgende:
Kan ook zijn dat hij wel eens uitlatingen en bedreigingen heeft gedaan die Silvana natuurlijk met haar familie gedeeld heeft. Die familie ging immers niet voor niets uit van het ergste en ze ging ook niet helemaal voor niks bij hem weg.
Die sportschool zal het wss ook niet meer lang volhouden.
En ik ben beniewd hoe lang deze mensen met hun blije porum nog op deze site willen blijven staan:
https://personaltrainingdekempen.nl/ervaringen/
Weerzinwekkend om te lezen allemaal.. nooit meer vrij laten zo'n figuur.quote:Op donderdag 1 februari 2024 19:29 schreef hilliebillie het volgende:
https://www.omroepbrabant(...)-op-zijn-ex-silvana#
Vandaag is de rechtszaak geweest. Over twee weken de uitspraak
Hij ziet zichzelf vooral als slachtoffer. En natuurlijk weer een die aan geheugenverlies lijdt.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 11:27 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Weerzinwekkend om te lezen allemaal.. nooit meer vrij laten zo'n figuur.
Het bewijs lijkt me inderdaad niet richting doodslag te gaan..quote:Op vrijdag 2 februari 2024 11:50 schreef Alloch87 het volgende:
Kan me niet voorstellen dat de rechter niet mee gaat in moord.
Dat is vrijlogischquote:Op vrijdag 2 februari 2024 11:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Hij ziet zichzelf vooral als slachtoffer. En natuurlijk weer een die aan geheugenverlies lijdt.
Voor hem belangrijker dat hij minder straf krijgt dan dat de nabestaanden weten wat er precies gebeurd is. Hun vragen zal hij niet beantwoorden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |