Te vers na het debacle van Herrey Kane denk ik.quote:Op zondag 1 januari 2023 13:26 schreef Cee het volgende:
Zag er gaaf uit inderdaad! Begrijpelijk dat ze dingen er uit knipten die voor de Britten wellicht weinig herkenbaar of relevant waren. Grote schande dat ze Herrey’s niet toonden, schande.
Beetje onbeschoft en ondankbaar om de Nederlanders er bijna allemaal uit te knippen. 😳 S10 had sowieso ook erbij gemoeten.quote:Op zondag 1 januari 2023 12:06 schreef NailQueen het volgende:
The Herreys, Carola, Antique, S10, Lenny Kuhr, Frizzle Sizzle, OG3NE, Michael Schulte, Sandra Kim, Edsilia (optreden) en Cornald Maas zijn uit de BBC uitzending geknipt.
Dus op Johnny Logan na is alles van voor 2005 eruit geknipt?quote:Op zondag 1 januari 2023 12:06 schreef NailQueen het volgende:
The Herreys, Carola, Antique, S10, Lenny Kuhr, Frizzle Sizzle, OG3NE, Michael Schulte, Sandra Kim, Edsilia (optreden) en Cornald Maas zijn uit de BBC uitzending geknipt.
Ik durf met zekerheid wel te zeggen dat de Avrotros S10 en Lenny Kuhr wel uitzendquote:Op maandag 2 januari 2023 19:28 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Dus op Johnny Logan na is alles van voor 2005 eruit geknipt?
Vreemde keuzes wel, geen Herreys, Lenny Kuhr of Michael Schulte maar dus kennelijk wel Senhit en Sheldon Riley.
Hoop dat de Nederlandse uitzending een evenwichtigere keuze maakt.
S10 lag nog fris in het geheugen maar ik denk dat de BBC zo min mogelijk Nederlands er in wilde.quote:Op maandag 2 januari 2023 19:13 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Beetje onbeschoft en ondankbaar om de Nederlanders er bijna allemaal uit te knippen. 😳 S10 had sowieso ook erbij gemoeten.
Woensdag hier op TV dacht ik?
Helemaal eensquote:
Ik wil een keer erheenquote:
Geen idee, ik ben het nog aan het verwerken.quote:Op woensdag 4 januari 2023 21:19 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Die kwam na Stefania Alexander Rybak toch?
Ik denk dat Cornald er straks nog bij komtquote:Op woensdag 4 januari 2023 21:24 schreef Funhouse het volgende:
Tot nu toe qua optredens niets anders dan de uitzending van de BBC, toch? Alleen de stukjes van Rylan eruit
Dat staat ze wel vakerquote:Op woensdag 4 januari 2023 21:28 schreef Fred_B het volgende:
Edsilia staat ook weer op standje brandalarm hč?
Publiek is ook weggefilterd. Alsof iedereen stil wasquote:Op woensdag 4 januari 2023 21:32 schreef H_T het volgende:
Hier werd uitgebreid doorheen gepraat in de zaal
Dat kwam omdat we hier in Nederland onze muil niet kunnen houden en de dag hardop doornemen als een liedje onder de 130bpm is.quote:Op woensdag 4 januari 2023 21:32 schreef NailQueen het volgende:
Het verbaast me dat Gjon Tears er in zit. Hij deed zijn best maar het kwam in de zaal totaal niet over.
quote:Op woensdag 4 januari 2023 21:33 schreef Cee het volgende:
[..]
Dat kwam omdat we hier in Nederland onze muil niet kunnen houden en de dag hardop doornemen als een liedje onder de 130bpm is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |