Ik denk ook dat het Rutte het zo zag eigenlijk. Tot-ie werd gedwongen er iets aan te doen.quote:Op dinsdag 8 november 2022 16:32 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat laatste is onzin, als je zo redeneert was het nu ook het een probleem van de burgemeester van Ter Apel en niet van Rutte.
De ironie is dat Rutte ooit de macht greep met een theatrale motie van wantrouwen bij de APB, ingediend omdat Balkenende volgens hem niet regeerde, maar alles vooruitschoof en wegdelegeerde. “Regeer of stap op”.quote:Op dinsdag 8 november 2022 16:52 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk ook dat het Rutte het zo zag eigenlijk. Tot-ie werd gedwongen er iets aan te doen.
Ik denk eigenlijk dat die wet het gemiddelde VVD-lid weinig kan schelen. Ze zullen eerder een verhitte sessie waarom deze roekeloze stunt nou weer nodig was.quote:Op dinsdag 8 november 2022 16:16 schreef Hanca het volgende:
Wel blij dat de VVD om is, nu kijken hoe ze dat verkopen in het congres. Krijgt iemand de rol van Eurlings om te vertellen dat hij onbeperkt vertrouwen in Rutte heeft?
De moties liggen al klaar hoor, paar honderd ondertekenaars.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:19 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat die wet het gemiddelde VVD-lid weinig kan schelen. Ze zullen eerder een verhitte sessie waarom deze roekeloze stunt nou weer nodig was.
De inhoudsloosheid van vooraf al opgestelde moties, misschien wel het meest treurige stukje democratie.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De moties liggen al klaar hoor, paar honderd ondertekenaars.
De gemiddelde VVDer trapt in de leugens van Wilders, helaas.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:19 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat die wet het gemiddelde VVD-lid weinig kan schelen. Ze zullen eerder een verhitte sessie waarom deze roekeloze stunt nou weer nodig was.
Dan kan Rutte een 2022 variant voor "Congressen kopen geen straaljagers" bedenken.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De moties liggen al klaar hoor, paar honderd ondertekenaars.
Moties bij een congres worden vooraf ingediend, maar daar is er ook geen debat. Er komt bij de motie wel een appreciatie van het bestuur en/of de fractie.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:23 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
De inhoudsloosheid van vooraf al opgestelde moties, misschien wel het meest treurige stukje democratie.
Wij van de VVD lopen nooit weg voor problemen.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:04 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
De ironie is dat Rutte ooit de macht greep met een theatrale motie van wantrouwen bij de APB, ingediend omdat Balkenende volgens hem niet regeerde, maar alles vooruitschoof en wegdelegeerde. “Regeer of stap op”.
Ik vraag me af hoe hij nu naar dat moment terugkijkt. Hij is geen haar beter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:45 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wij van de VVD lopen nooit weg voor problemen.Nee we schuiven de problemen vooruit, zo rolt de VVDSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze hebben wat tijd gekocht vandaag. De kans dat het kabinet voor de kerst is gevallen is nog steeds aanzienlijk imo.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De moties liggen al klaar hoor, paar honderd ondertekenaars.
Hoe gaat een verzoek aan Segers en Kaag de instroom beïnvloeden? Of de reactie op dat verzoek?quote:Op dinsdag 8 november 2022 18:27 schreef Spablauw214 het volgende:
Maar ze hebben gelijk. Geen enkele toezegging en Segers en Kaag zullen gewoon nee verkopen op het verzoek om de instroom te verlagen.
Die verdragen kunnen genegeerd worden, of een uitzondering op bedongen worden. Het zijn geen natuurwetten.quote:Op dinsdag 8 november 2022 15:46 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Los daarvan kan de VVD helemaal niet bepalen hoeveel asielzoekers er het land in komen. Daar zijn verdragen voor.
Tuurlijk joh, dat dat werkte ook allemaal prima op het stikstof- en klimaatdossierquote:Op dinsdag 8 november 2022 18:38 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Die verdragen kunnen genegeerd worden, of een uitzondering op bedongen worden. Het zijn geen natuurwetten.
Bij stikstof is dat inderdaad ook de oplossing.quote:Op dinsdag 8 november 2022 18:42 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Tuurlijk joh, dat dat werkte ook allemaal prima op het stikstof- en klimaatdossier.
De vraag is hoe dan? Hoe wil je nog minder asielzoekers?quote:Op dinsdag 8 november 2022 18:27 schreef Spablauw214 het volgende:
[ twitter ]
Woedend.gif
Maar ze hebben gelijk. Geen enkele toezegging en Segers en Kaag zullen gewoon nee verkopen op het verzoek om de instroom te verlagen.
Het verdrag van de rechten van de mens kan en wil je niet zo maar negeren. En ja, als de VVD dat wil, moet CU inmiddelijk de stekker uit het kabinet trekken, want dan is de VVD geen haar beter dan Wilders.quote:Op dinsdag 8 november 2022 18:38 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Die verdragen kunnen genegeerd worden, of een uitzondering op bedongen worden. Het zijn geen natuurwetten.
Heeft hier niets mee te maken.quote:Op dinsdag 8 november 2022 18:49 schreef Hanca het volgende:
[..]
Het verdrag van de rechten van de mens kan en wil je niet zo maar negeren.
Een aantal dingen die meteen kunnen gebeuren:quote:Op dinsdag 8 november 2022 18:57 schreef papert het volgende:
[..]
Wat zou jij dan concreet doen als je het voor het zeggen had?
Daarin staat dat iedereen recht heeft op het aanvragen van asiel in ieder land, dat heeft er dus alles mee te maken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |