En nog bovenaan staan er van uitgaande dat we Vitesse wel weer simpel pakken. Zegt genoeg over de Eredivisie.quote:
Ja doei als je az topper noemt dan mag je rangers ook topper noemen maar dat komt niet goed in dit tweetje natuurlijkquote:
Napoli heeft drie sterkhouders moeten vervangen, niet vijf of zes. En klaarblijkelijk hebben ze daar veel betere vervangers weten te halen, die er direct konden staan en ook nog eens in het gewenste systeem passen.quote:Op zondag 6 november 2022 19:23 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ja bij Napoli moest ook de helft vervangen worden en dat gaat ook erg slecht zo te zien.
Het doet gewoon pijn aan je ogen om naar dit gepruts te moeten kijken.quote:Op zondag 6 november 2022 19:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En nog bovenaan staan er van uitgaande dat we Vitesse wel weer simpel pakken. Zegt genoeg over de Eredivisie.
Nou een aantal van die aankopen van ons hebben dusdanig weinig speeltijd gehad van Schreuder dat we dat nog niet weten, Luca en Coneiao zien er in die glimpsen gewoon goed uit, net zoals Brobbey. Bassey is dan wat minder en Bergwijn pieken en dalen.quote:Op zondag 6 november 2022 19:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Napoli heeft drie sterkhouders moeten vervangen, niet vijf of zes. En klaarblijkelijk hebben ze daar veel betere vervangers weten te halen, die er direct konden staan en ook nog eens in het gewenste systeem passen.
Ik snap dat wel, die jongen is duidelijk totaal uit vorm dat gaat je dan ook niet in de koude kleren zitten. Dan speelt het WK ook nog mee, daarom reageerde Xavi ook zo, die moest deze wedstrijd ook bewijzen dat die iets zou toevoegen bij de WK-selectie en die speelde ook dramatisch.quote:
Kan het je aanraden om net zoals mij niet te vaak te kijken zolang Schreuder coach isquote:Op zondag 6 november 2022 19:27 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Het doet gewoon pijn aan je ogen om naar dit gepruts te moeten kijken.
Een Ajax in goede doen had inderdaad acht a tien punten los kunnen staan van de rest.quote:Op zondag 6 november 2022 19:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En nog bovenaan staan er van uitgaande dat we Vitesse wel weer simpel pakken. Zegt genoeg over de Eredivisie.
Waarvan 2 spelers waar Ajax ook interesse in had . Neemt niet weg dat het nergens op lijkt en dat simpele automatismen teveel zijn blijkbaar.quote:Op zondag 6 november 2022 19:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Napoli heeft drie sterkhouders moeten vervangen, niet vijf of zes. En klaarblijkelijk hebben ze daar veel betere vervangers weten te halen, die er direct konden staan en ook nog eens in het gewenste systeem passen.
En ajax mist dus blijkbaar de kwaliteit of mentale kracht om na een 2-0 achterstand terug te komen tegen PSVquote:Op zondag 6 november 2022 19:17 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ajax heeft op papier nog altijd een duidelijk betere selectie dan PSV. Maar PSV doet het over het algemeen goed tegen Ajax omdat die het initiatief willen. Dan dan vallen er gaten en kan PSV heel effectief toeslaan op de tegenaanval. Niet voor niets eindigen ze de wedstrijd vandaag ook met 35% balbezit. En dat is ook de enige manier hoe PSV het kan, want Ajax echt met dominant voetbal van het veld tikken (zoals Napoli bijvoorbeeld deed) heeft PSV gewoon de kwaliteiten niet voor.
[..]
Dit is inderdaad iets dat je Scheuder wel kunt aanrekenen. Hij lijkt bang om bepaalde namen te passeren.
Vibe bij het WK?quote:Op zondag 6 november 2022 19:32 schreef Jeroboam het volgende:
De vibe bij het WK is niet goed en de vibe bij Ajax met Schreuder aan het roer is ook niet goed. Zo´n vibe ga je echt niet makkelijk omdraaien en zeer waarschijnlijk gaat dat helemaal niet meer goed komen. Helaas gaat dat WK gewoon door maar Schreuder kun je makkelijk ontslaan. Dat kun je nu nog makkelijk doen of je gaat in maart concluderen dat het een kutseizoen is (weten we nu eigenlijk al).
Bassey vind ik ook gewoon een prima aankoop. Die wordt alleen continue geswitched tussen centraal en linksback en daar wordt je als speler nou niet bepaald zelfverzekerder van. Dat is uberhaupt het grote manco van Schreuder, hij zorgt ervoor dat er op geen enkele positie een speler met vertrouwen staat te ballen. Tadic en Bergwijn worden continue geswitched van kant, Brobbey en Kudus continue gewisseld in de spits. Berghuis en Klaassen hebben zowat alle posities op het middenveld al gehad, Rensch van rechts naar de bank naar linksback etc....quote:Op zondag 6 november 2022 19:28 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Nou een aantal van die aankopen van ons hebben dusdanig weinig speeltijd gehad van Schreuder dat we dat nog niet weten, Luca en Coneiao zien er in die glimpsen gewoon goed uit, net zoals Brobbey. Bassey is dan wat minder en Bergwijn pieken en dalen.
Ik weet niet of het verschil met PSV en Feyenoord zo groot is eigenlijk. Natuurlijk, het hadden meer punten kunnen zijn, maar de selectie steekt er kwalitatief niet meer zo ver bovenuit als afgelopen jaren.quote:Op zondag 6 november 2022 19:31 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Een Ajax in goede doen had inderdaad acht a tien punten los kunnen staan van de rest.
Jij hebt waarschijnlijk geen ruggengraat maar zie de acties in sommige Duitse stadions van dit weekend.quote:
Ajax hoeft sowieso niet 0-2 achter te komen tegen PSV. In deze matige vorm zouden ze zelf ook wat meer gas terug moeten durven te nemen en PSV meer van de bal gunnen, zo maak je het PSV namelijk moeilijker en creëer je ruimte voor jezelf. Dan moeten die ook wat meer gaan voetballen en daar liggen de kwaliteiten niet.quote:Op zondag 6 november 2022 19:33 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
En ajax mist dus blijkbaar de kwaliteit of mentale kracht om na een 2-0 achterstand terug te komen tegen PSV
Wat heeft dat met Ajax te maken?quote:Op zondag 6 november 2022 19:38 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Jij hebt waarschijnlijk geen ruggengraat maar zie de acties in sommige Duitse stadions van dit weekend.
Nou nou, wat een jenkerds. Dacht dat De Jong erg was maar die Simons heeft het geleerd van hem. Pisventje.quote:Op zondag 6 november 2022 19:30 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Lekker naar PSV sturen. Past met z'n hoofd prima bij De Jong en Simons.
Dit is Ajax onwaardig voetbal waar we naar kijken.quote:Op zondag 6 november 2022 19:27 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Het doet gewoon pijn aan je ogen om naar dit gepruts te moeten kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |