Trump idemquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 17:29 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Daar heb je Musk niet voor nodig. De kranten staan er vol mee.
Nix mis mee. Trump is ten onrechte door de linkse kliek eraf gehaald.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 17:58 schreef 2dope het volgende:
[..]
Goed dat je het vraagt, heb het vorige deel van deze reeks nog ff teruggelezen en sinds begin oktober - toen het onderwerp weer flink oplaaide - moesten bepaalde mensen per se Trump er weer aan de haren bij trekken:
[..]
[..]
[..]
Ik ook niet!quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 17:59 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Maar ik ben niet Bojac.
Het oproepen tot ophangen van je eigen VP is een rechts dingetje?quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 18:05 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Nix mis mee. Trump is ten onrechte door de linkse kliek eraf gehaald.
Ja, proberen de verkiezingsuitslag ongedaan te maken omdat hij vond dat die niet eerlijk was verlopen, en mensen ertoe oproepen om tegen die verkiezingsuitslag te protesteren. Ga ik niet ontkennen, valt niet te ontkennen. Verdient ook geen schoonheidsprijs. Het is alleen geen staatsgreep en hij heeft de menigte ook niet opgeroepen/opgedragen om het Capitool te bestormen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 17:35 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Als ik met een knuffelbeer een slot probeer te forceren is het nog steeds een poging inbraak.
Trump wist heel goed wat hij deed.
De verkiezingsuitslag effectief laten worden, omdat hij vond dat die niet eerlijk waren verlopen. Daar is geen discussie over. Het is alleen geen staatsgreep.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 17:25 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Waarom denk je dat stemmen "gevonden" moesten worden ter grootte van wat hij miste in Georgia?
Waarom denk je dat fake electors werden geronseld?
Waarom denk je dat van Pence verlangd werd om de uitslag niet te certificeren?
Waarom denk je dat maandenlang de achterban gek is gemaakt met leugens over verkiezingsfraude waarna er een stop the steal feestje georganiseerd werd. Wat moest er gestopt worden?
Die intentie was er wel, maar goed. Daar komen we niet uit denk ik.. Agree to disagreequote:Op vrijdag 28 oktober 2022 18:08 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ja, proberen de verkiezingsuitslag ongedaan te maken omdat hij vond dat die niet eerlijk was verlopen, en mensen ertoe oproepen om tegen die verkiezingsuitslag te protesteren. Ga ik niet ontkennen, valt niet te ontkennen. Verdient ook geen schoonheidsprijs. Het is alleen geen staatsgreep en hij heeft de menigte ook niet opgeroepen/opgedragen om het Capitool te bestormen.
De rechtbanken in de VS denken daar anders over gezien de veroordelingen wegens sedition. Mischien wel relevanter dan hoe JIJ dat ziet?quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 18:08 schreef Repentless het volgende:
[..]
Ja, proberen de verkiezingsuitslag ongedaan te maken omdat hij vond dat die niet eerlijk was verlopen, en mensen ertoe oproepen om tegen die verkiezingsuitslag te protesteren. Ga ik niet ontkennen, valt niet te ontkennen. Verdient ook geen schoonheidsprijs. Het is alleen geen staatsgreep en hij heeft de menigte ook niet opgeroepen/opgedragen om het Capitool te bestormen.
Ik snap je, maar zoals je hier ziet kan een uitstapje best hoor.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 17:57 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Er valt als BNW'er niet te discussiėren met iemand die heilig in alles gelooft wat de media hem voorkauwt. En als ik dat toch zou doen hier krijg ik een post remove omdat ik BNW praat in NWS.
Snap je het?
Doe eens zelf wat onderzoek naar "ZHE INSURRECTION" en laat je ogen openen. Bekijk het van beide kanten.
Truth social is op sterven na dood.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 17:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Nah, die heeft zijn eigen toko, Truth Social en hij wil nooit meer terug op Twitter en we weten allemaal dat Trump altijd de waarheid vertelt
Musk postte eerder deze week een "meme" waarop hij, Trump en Kanye West als de Drie Musketiers afgebeeld waren. Neem dat voor wat het waard is maar het zegt wel wat over Musk, denk ik.quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 18:19 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Truth social is op sterven na dood.
Omdat Trump en Musk tijdens en tot kort na Trump z'n presidentschap publiekelijk aan het voetjevrijen waren en Musk later van Trump op de knieen moest is het natuurlijk nog even afwachten of, en in welke vorm Donald terugkomt.
Ah, nu weten we waar al die Twitter bots nu zittenquote:Op vrijdag 28 oktober 2022 18:25 schreef raptorix het volgende:
Vandaag is een historische dag voor mij, 1 van mijn posts is 229 keer geliked, hele halve balkje was blauwe van de likes
quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 18:26 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ah, nu weten we waar al die Twitter bots nu zitten
Ehhhh...ok?quote:Op vrijdag 28 oktober 2022 18:28 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik ben de enige persoon op Twitter die zowel door Dries Roelvink als Maxime Verhagen terug is getweet!!!!
Was ooit een wedstrijdje met een vriend, om zoveel mogelijk likes of replies van mensen met veel volgers te krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |