Oh, deze verandering is wel nice. Ik vind duels in voorrondes echt zo'n zinloos concept.quote:
Ja maar wat als ze namens San Marino gaat.quote:Op woensdag 23 november 2022 16:31 schreef Momo het volgende:
[..]
De artiesten en nummers voor deze editie zijn al bekend gemaakt eerder zie FiK topic.
Daar wint waarschijnlijk weer een San Remo rebound en dan breekt Ronela het enige theater van San Marino helemaal af.quote:Op woensdag 23 november 2022 17:16 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja maar wat als ze namens San Marino gaat.
Lekker hoor! Beetje KEiiNO - Spirit In The Sky, maar ach.... ik vind dit een uitstekend nummer waar Duitsland wel eens wat beter mee zou kunnen scoren.quote:
Dustin The Turkey vind ik nog steeds het grootste dieptepunt in de geschiedenis van het songfestival.quote:Op woensdag 23 november 2022 11:39 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Die heeft dat niet in zijn eentje bewerkstelligd natuurlijk, maar het team heeft het ESF wel uit het moeras van Leto Svet en Dustin The Turkey getrokken naar een professionele show met betere muziek.
Het lied dat ze inzendt voor het ESF schreeuwt voor mij echt zero points.quote:Op woensdag 23 november 2022 18:49 schreef Momo het volgende:
Een artiest die ik ken ik graag meedoen voor Duitsland aan het songfestival. Ze is redelijk bekend op YouTube met 356k volgers. Ik ken haar van het meedoen met Ayreon met haar Gurdy instrument.
Het nummer:
Oh, ik vond het wel meevallen eerlijk gezegd qua nummer (al zie ik het ook niet in de top 10 komen hoor), al ben ik het eens dat het wel redelijk cliche songfestival is, zeker gezien wat ze normaal schrijft was dit wel met schrijf een ESF nummer in haar hoofd denk ik. Vind het wel gewoon catchy en vrolijk. Vind het gewoon leuk om iemand te zien die interesse heeft die normaal in een ander wereldje zit. Duitsland heeft wel meer van dit soort input buiten de vijver waar ze nu uit vissen met radiovriendelijke nummers.quote:Op woensdag 23 november 2022 19:59 schreef Greys het volgende:
[..]
Het lied dat ze inzendt voor het ESF schreeuwt voor mij echt zero points.Het zal vast een lief mens zijn en een goede zangeres zijn maar dit lied is toch niks? Het is tekstueel één groot cliché en het heeft muzikaal echt niks bijzonders.
Laat ik het zo zeggen: als Mia en Dion met dit waren gekomen zou ik zeggen 'OMG nee dit haalt de finale nooit'.
Op zich heeft het wel wat, maar de productie is veel te soft. Het mag wat meer rocken. Nu is het een beetje een gezapig geheel.quote:
Helaasquote:Op donderdag 24 november 2022 23:12 schreef Momo het volgende:
Trouwens @:molloot200 aan E-an-na gevraagd of ze dit jaar meedoen met de Roemeense voorronde, ze zeggen dat ze daar nu geen tijd voor hebben en bezig zijn met een nieuw album.
Zou me niet verbazen als ze hiermee proberen een beetje de Space Man tactiek te gebruiken. Nummer eerst een tijdje rond laten zingen en daarna pas officieel bekendmaken (of in dit geval selecteren) als Eurovisie lied.quote:Op zaterdag 26 november 2022 17:42 schreef Momo het volgende:
Is het de bedoeling dat de artiesten eerst hun nummer promoten op social media denk ik? En dan kijken waar de meeste reactie op komt, zou dat de tactiek zijn?
Gegeven de Duitse inzendingen de afgelopen paar jaar, na Michael Schulte, op zich geen slechte keuze.quote:Op zaterdag 26 november 2022 18:03 schreef Cee het volgende:
[..]
Zou me niet verbazen als ze hiermee proberen een beetje de Space Man tactiek te gebruiken. Nummer eerst een tijdje rond laten zingen en daarna pas officieel bekendmaken (of in dit geval selecteren) als Eurovisie lied.
Panetoz hebben we ook eerder gezien.quote:Op maandag 28 november 2022 20:12 schreef Funhouse het volgende:
En we hebben een kleine Melfest leak
[ afbeelding ]
Je kan op de post-its een aantal namen en songtitels zien. Ik herken o.a. Wiktoria, Tone Sekelius, Theoz en volgens mij ook Jon Henrik Fjällgren (samen met iemand anders)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |