En nog een nieuwe van Fred!quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 14:35 schreef Bobby100 het volgende:
[..]
wat mij betreft is 90% LTV echt niet ok met een looptijd van 18 maanden. Ik zit in het vastgoed en hoor om mij heen alleen maar dat erg geen deal meer doorgaat, taxatiewaarden onder druk staan en dat personeel al geloosd wordt.
Fred is wel erg haastig op zoek naar centjes.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 16:50 schreef Collin63 het volgende:
[..]
En nog een nieuwe van Fred!
Bij Kom dit keer!
[ code verwijderd ]
Code lukt niet om te plaatsen.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 16:51 schreef Zeghomaar het volgende:
[..]
Fred is wel erg haastig op zoek naar centjes.
quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 16:50 schreef Collin63 het volgende:
[..]
En nog een nieuwe van Fred!
Bij Kom dit keer!
Ja, die persoonlijke borgstellingen op de verschillende platformen zullen wel weinig waarde meer hebben als dit mis gaat.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 17:02 schreef leolinedance het volgende:
Linkje naar Fred op KOM
https://www.kapitaalopmaa(...)9b-8183-1a74c7d1e86e
Het is net hoe je er naar kijkt. Bij een inflatie van >10% is een rendement van pakweg 5% nog niet eens voldoende om je koopkracht op peil te houden, dan maar wat meer risico. Neemt niet weg dat ik het in hoofdlijnen wel eens ben met je kritiek richting MAXquote:Op dinsdag 25 oktober 2022 16:33 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Dat hoge rente meestal samengaan met een hoog risico is natuurlijk normaal. Maar bij Max is inmiddels wel gebleken dat het nog amateurs zijn die met heel veel geld van andere aan het freewheelen zijn geslagen.
Ik had de hoop dat het zich meer als een onroerend goed versie van FNC zou ontwikkelen. FNC is/was ook een platform met een hoger risico en hogere rentepercentages. Helaas, helaas, het komt zelfs niet in de richting.
Voor mij is de hoge inflatie overigens geen reden om hogere risico’s te willen nemen. Bij een hogere inflatie moet gewoon de hele markt mee bewegen en niet alleen de risico’s toenemen.
idem / Fred & Artem zijn mij beiden iets teveel aan het lenen. Van Fred ben ik al af (afgelost) en bij Artem loopt er nog één (met 1e hypo)(laat het zo voorlopig)quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 17:08 schreef Horsemen het volgende:
[..]
[..]
Ja, die persoonlijke borgstellingen op de verschillende platformen zullen wel weinig waarde meer hebben als dit mis gaat.
Als mensen via twee (of meer) platformen gaan lenen gaan bij mij alle alarmen af. De leningen van deze man sla ik dus van af nu over.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 17:08 schreef Horsemen het volgende:
[..]
[..]
Ja, die persoonlijke borgstellingen op de verschillende platformen zullen wel weinig waarde meer hebben als dit mis gaat.
Mooie rente! Ik kan me vergissen maar ik dacht dat deze geldnemer al een eerder project bij MAX heeftquote:Op dinsdag 25 oktober 2022 19:20 schreef eXistence het volgende:
Nieuwe lening (vanaf 27-10 15:00) van M¤ 1,34 voor 15% bij MAX:
https://maxcrowdfund.com/nl/invest
Klopt de 6 appartementen in Troisdorf zijn ook van hen. Ze betalen netjes op tijd de rente tot dusver.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 19:33 schreef Slingervinger het volgende:
[..]
Mooie rente! Ik kan me vergissen maar ik dacht dat deze geldnemer al een eerder project bij MAX heeft
Oogkleppen op bij KOM.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 17:02 schreef leolinedance het volgende:
Linkje naar Fred op KOM
https://www.kapitaalopmaa(...)9b-8183-1a74c7d1e86e
quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 12:49 schreef Tjalala het volgende:
Vooraankondiging nieuw maatschappelijk project WVJG:Project staat nu op de site maar heeft de rente nu al verhoogd naar 4%.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://waardevoorjegeld.nl/investeren/nij-abdij-de-heidepleats
Lijkt wat hoog, maar nog steeds ruim materieel. Lening wordt afgelost tot 0. Nog steeds wel interessante zekerheden.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 06:46 schreef quepos het volgende:
Zit net naar ECI Machinery te kijken op CCF,
Taxatiewaarde wordt geschat op 420k, w.o.z. waarde(1-1-2021) 306k.
Er staat op dit moment een vergelijkbaar huis te koop in dezelfde straat voor 375k.
Dus de taxatie lijkt me weer redelijk overdreven.
Rabo doet dit weer slim door een kleine lening over te houden met hypotheek op woonhuis. Het lukt mij niet om het taxatierapport van de cultuurgrond te downloaden.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 07:06 schreef Tjalala het volgende:
[..]
Project staat nu op de site maar heeft de rente nu al verhoogd naar 4%.
https://waardevoorjegeld.nl/investeren/nij-abdij-de-heidepleats
Vraag me af of het echt harder stijgt. Bij depositosparen heb ik al stijgingen van 0,75% gezienquote:Uiteraard volgt u ook alle ontwikkelingen op economisch terrein. Daarbij mag bekend zijn dat de rente snel oploopt op dit moment. Dat is ook van toepassing op nieuwe projecten die wij publiceren. En de rente bij onze projecten stijgt harder dan die van spaartegoeden.
Meegenomen. Project was in 1 minuut 15 seconden volgeschreven.quote:Op dinsdag 25 oktober 2022 10:43 schreef Slingervinger het volgende:
Morgen kortlopende bij NLi (zorghotel) https://platform.nlinvesteert.nl/invest/Heelhelder_BV
volgens mij was het betreffende pand aardig verbouwd (garage tot kantoor bijv.).quote:Op woensdag 26 oktober 2022 06:46 schreef quepos het volgende:
Zit net naar ECI Machinery te kijken op CCF,
Taxatiewaarde wordt geschat op 420k, w.o.z. waarde(1-1-2021) 306k.
Er staat op dit moment een vergelijkbaar huis te koop in dezelfde straat voor 375k.
Dus de taxatie lijkt me weer redelijk overdreven.
linkquote:Op woensdag 26 oktober 2022 10:36 schreef Slijker het volgende:
ECI machinery neem ik graag mee als ik op tijd ben. De zekerheden lijken me dik in orde afgezet tegen de geboden rente.
Iemand een linkje misschien?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zie het gevaar steeds verder oplopen. Ik blijf weg bij die twee.quote:Op woensdag 26 oktober 2022 11:27 schreef zeeland6 het volgende:
Gaan Fred en Artem in zaken ??
Van: Collin Crowdfund N.V.
26-10-2022 11:18
Beste investeerder,
U heeft eerder in een financiering van de ondernemer Fred Krautwurst geïnvesteerd. Opnieuw heeft Fred Krautwurst namens NHVP een investeringskans. Vandaar ontvangt u dit bericht.
We willen u graag wijzen op een nieuwe investeringskans die naar verwachting morgen (27-10) live gaat op ons platform. Voorafgaand aan de publieke livegang willen wij u een eerste investeringskans bieden.
Het betreft een financiering van NHVP B.V. 3 ter grootte van ¤ 800.000,- met de volgende kenmerken:
✓7,5% rente over de hele looptijd;
✓De looptijd is 18 maanden volledig aflossingsvrij;
✓De debiteur is de heer Artem Tolmachev. De debiteur is hoofdelijk aansprakelijk voor het gehele leenbedrag. Op dit moment is de privévermogenspositie van de ondernemer materieel op basis van de overwaarde van in zijn vastgoedportefeuille en de privé verhoudingen met de Teddy Kids Groep;
✓Er wordt een eerste hypothecaire inschrijving ter hoogte van ¤ 800.000,- op het onroerend goed aan de Chassésingel 1 en 1 C, 4811 HA te Breda, kadastraal bekend als sectie B nummer 8739 appartementsindex 1 en 2 te Breda, verkregen ten behoeve van de investeerders van Collin Crowdfund. Het onroerend goed kent een marktwaarde van ¤ 865.000,- op basis van een taxatierapport met waarde peil datum 3 oktober 2022;
✓De (huidige en toekomstige) huurpenningen van het onroerend goed aan de Chassésingel 1 en 1 C, 4811 HA te Breda, kadastraal bekend als sectie B nummer 8739 appartementsindex 1 en 2 te Breda worden verpand aan de investeerders van Collin Crowdfund;
✓De heer M.J.A.G. Krautwurst geeft een persoonlijke borgstelling af voor ¤ 800.000,-;
✓De Dun & Bradstreet kwalificatie is Minimaal risico;
✓De Collin Credit Score is Ruim voldoende.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |