maar reed die trein of stond die stil? (sinds het bommetje vorige week)quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 14:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Yup, ik zag zelfs beelden van volbeladen goederenwagons....
quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 15:07 schreef Giggio het volgende:
[..]
ze kunnen het dus wel als ze willen!!
Pas als de aardappels en suiker op zijnquote:
Als je zoekt op RAL9001 verschillen ook alle afbeeldingen, dusja...quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 14:33 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Klopt prima. De kleur blauw verschilt wel vaker per vlag. Is ook wat discussie over schijnt. Mijn exemplaar komt uit Oekraïne zelf, dus zal vast goed zitten. Ik heb een variant met de trident erop. Als je zoekt op afbeeldingen flag ukraine, dan zie je dat de kleur blauw her en der verschillend is
Oh samogon ❤️quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 15:10 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Pas als de aardappels en suiker op zijn
Eerder in de reeks kwam ze al eens voorbij omdat ze Oekraïense vluchtelingen aan het pesten is. Zou niet weten waarom het een probleem is dat er een paar posts over haar gaan nu ze is opgepakt. Tis niet alsof het nu alleen nog maar over haar gaat he.quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 15:25 schreef timmmmm het volgende:
Kunnen we aub iets kritischer zijn op wat we wel en niet nieuwswaardig vinden? Een willekeurige Rus die ergens in het buitenland wordt gearresteerd is me echt een (opgeblazen) brug te ver hoor
ik vraag me af of dit de eerste keer is dat hij Oekraine een "pro-westers land" noemt?quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 15:30 schreef Starhopper het volgende:
[..]
De raketten zijn op? Of komt hij tot inkeer?
quote:
quote:
Dat hij het een land noemt is sowieso al bijzonder volgens mij.quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 15:31 schreef Frutsel het volgende:
[..]
ik vraag me af of dit de eerste keer is dat hij Oekraine een "pro-westers land" noemt?
Als dat Poetin's woorden zijn dan is dat inderdaad een wijziging van zijn toon. Maar het zou net zo goed een opmerking van dat medium kunnen zijnquote:Op vrijdag [quote]
[b]Op [url=https://forum.fok.nl/topic/2659438/6/25#p206321657]vrijdag 14 oktober 2022 15:32 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dat hij het een land noemt is sowieso al bijzonder volgens mij.
Of gewoon een foute vertaling. Zou niet de eerste keer zijn.quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 15:52 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Als dat Poetin's woorden zijn dan is dat inderdaad een wijziging van zijn toon. Maar het zou net zo goed een opmerking van dat medium kunnen zijn
Local currency?quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 12:37 schreef Slayage het volgende:
Erdoğan doing business, as always![]()
[ twitter ]
"private owner", komt uit de US en via Canada en IJsland naar Europa gevlogen. Wick lijkt me gewoon een tussenlanding te zijn geweest voor brandstof.quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 15:52 schreef Starhopper het volgende:
Op ADSB zie ik verschillende militaire vliegtuigen die zijn opgestegen vanaf Wick. Niets geks maar deze komt er ook vandaan en er is niets over te vinden. Lijkt ook iets militairs te zijn? Of misschien een hoge pief ofzo?
https://www.flightradar24.com/MABPV/2dd6adf1
Paar pallets hiervan opsturen naar het Kremlinquote:Op vrijdag 14 oktober 2022 15:58 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Je kan misschien beter velletjes toiletpapier vragen voor je gas, d
Zonder starlink gaat Oekraïne het lastig krijgen. Dit is helaas best wel huge.quote:Op vrijdag 14 oktober 2022 11:11 schreef Tocadisco het volgende:
[ afbeelding ]
https://www.theguardian.c(...)22658f085fc6682b2dda
Elon...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |