Kun je m niet resetten terwijl hij aan de lader hangt dan?quote:Op zondag 23 april 2023 09:35 schreef PoesInDoos het volgende:
Hoi! Ik kom even binnenvallen;
Vorig jaar een Fitbit Charge 5 gekocht, de batterij ging zo'n 7 dagen mee bij gewoon gebruik. Gisteravond was hij opeens katsleeg, zomaar. Heb hem opgeladen en daarna op de tafel laten liggen. Vanochtend was hij wéér leeg.
Nu is het zo dat als ik hem aan de oplader hang hij wel oplaadt, maar zodra ik hem er af haal hij per direct op 0% springt, resetten is dus geen optie.
What to do?
Geprobeerd, doet niks. 3x knopje indrukken van de lader. Heb hem ook al ontkoppeld en herkoppeld aan m'n telefoon, ook niks. Baal hier enorm van, kan ook nergens papieren of mailtjes vinden waar ik hem heb gekochtquote:Op zondag 23 april 2023 09:51 schreef SQ het volgende:
[..]
Kun je m niet resetten terwijl hij aan de lader hangt dan?
Echt uit- en aanzetten he. Dat doe je toch niet via de lader?quote:Op zondag 23 april 2023 09:53 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Geprobeerd, doet niks. 3x knopje indrukken van de lader. Heb hem ook al ontkoppeld en herkoppeld aan m'n telefoon, ook niks. Baal hier enorm van, kan ook nergens papieren of mailtjes vinden waar ik hem heb gekocht
Voor zover ik weet kan dat alleen via de instellingen IN de Fitbit, waar ik niet bij kan komen omdat de batterij gelijk dood is zodra ik hem van de lader haal.quote:Op zondag 23 april 2023 09:54 schreef SQ het volgende:
[..]
Echt uit- en aanzetten he. Dat doe je toch niet via de lader?
Ik heb soms ook wel eens extreme battery drain op mijn sense, maar een harde reboot werkt tot nu toe eigenlijk altijd wel.
Neequote:Op zondag 23 april 2023 10:21 schreef Leandra het volgende:
Maar heel lang ingedrukt houden is een reset toch?
Zo lang dat het echt lastig is zeg maar.
Nee de C5 heeft geen knopjes op de device zelf. Ik heb ook niet last van een black screen maar van een batterij die ineens drainedquote:Op zondag 23 april 2023 10:26 schreef Leandra het volgende:
Oh, ik zie dat de Charge 5 idd een knopje op de lader heeft.
Maar helemaal uitzetten via de balk op de zijkant lukt niet?
Of is die er niet?
Ik las het net ook... ook iemand die al een ander apparaat gekocht had en dat die C5 ineens weer normaal ging werkenquote:Op zondag 23 april 2023 10:34 schreef PoesInDoos het volgende:
Ik lees op USA fora dat er veel mensen dit probleem hebben, zij het een paar weken eerder dan mij. Ik wacht het maar even af, misschien zit er ergens een bug ofzo.
Yes, dat lukte zonet opeens. Heb hem gereset en hij hangt nu weer aan de lader. Ben benieuwd of hij het dit keer blijft doen, ik ga écht niet na 11 maand een nieuwe kopenquote:Op zondag 23 april 2023 10:44 schreef Leandra het volgende:
Kun je naar de instellingen terwijl hij aan de lader ligt?
https://help.fitbit.com/m(...)t,%20and%20Erase.htm
En dan de restart via het scherm?
Wat dacht je van dat ding onder garantie aanmelden voor reparatie? Eerst via leverancier, maar anders fitbit zelf.quote:Op zondag 23 april 2023 10:51 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Yes, dat lukte zonet opeens. Heb hem gereset en hij hangt nu weer aan de lader. Ben benieuwd of hij het dit keer blijft doen, ik ga écht niet na 11 maand een nieuwe kopen
Ik kan mijn aankoopbewijs niet vinden, dat heeft dus weinig nut.quote:Op zondag 23 april 2023 11:07 schreef JF_ het volgende:
[..]
Wat dacht je van dat ding onder garantie aanmelden voor reparatie? Eerst via leverancier, maar anders fitbit zelf.
Leverancier zal dan moeilijk doen, ook al kunnen ze de koop vaak prima terugvinden in hun systeem. Beetje aandringen wil wel eens helpen, alhoewel het aan de keten ligt of dat werkt.quote:Op zondag 23 april 2023 11:15 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Ik kan mijn aankoopbewijs niet vinden, dat heeft dus weinig nut.
Ik heb het er op gewaagd en een mail gestuurd. Kreeg als reactie; ''Wegens de recente gebeurtenissen kan het ons meer dan 7 werkdagen kosten om te reageren.''quote:Op maandag 24 april 2023 08:43 schreef JF_ het volgende:
[..]
Leverancier zal dan moeilijk doen, ook al kunnen ze de koop vaak prima terugvinden in hun systeem. Beetje aandringen wil wel eens helpen, alhoewel het aan de keten ligt of dat werkt.
Maar ik zou t toch echt eens bij fitbit proberen. Je hebt sowieso twee jaar fabrieksgarantie in eu, waar je m gekocht hebt binnen nederland maakt dan niet uit. En geen enkele charge 5 is ouder dan twee jaar want zolang zijn ze nog niet te koop...
Die overname door Google is al van veel langer geleden, ze zijn het alleen nu wel met elkaar aan het verweven.quote:Op maandag 24 april 2023 10:08 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Ik heb het er op gewaagd en een mail gestuurd. Kreeg als reactie; ''Wegens de recente gebeurtenissen kan het ons meer dan 7 werkdagen kosten om te reageren.''
What the.. ? Bedoelen ze de overname van Google of zijn er toch meer mensen met een kapotte C5?
Ik laat het jullie weten als er nieuws is, iedereen bedanktquote:Op maandag 24 april 2023 10:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die overname door Google is al van veel langer geleden, ze zijn het alleen nu wel met elkaar aan het verweven.
Verwacht niet dat dat de oorzaak is.
Geen idee wat wel trouwens.
Super!quote:Op maandag 24 april 2023 14:31 schreef PoesInDoos het volgende:
Noujaaaa zegFlabbergasted! Binnen een uur reactie van de klantenservice en kreeg net het aanbod voor vervanging of 50% korting op een ander model. Heb gekozen voor vervanging.
Ik heb eerder contact gezocht met de KS en dat ging toen niet zo keurig als nu, vandaar dat ik eerst hier kwam lopen zeuren
Kijk!quote:Op maandag 24 april 2023 14:31 schreef PoesInDoos het volgende:
Noujaaaa zegFlabbergasted! Binnen een uur reactie van de klantenservice en kreeg net het aanbod voor vervanging of 50% korting op een ander model. Heb gekozen voor vervanging.
Ik heb eerder contact gezocht met de KS en dat ging toen niet zo keurig als nu, vandaar dat ik eerst hier kwam lopen zeuren
Volgens mij ken ik die verhalen nog uit het Dieettopicquote:Op zondag 30 april 2023 10:18 schreef Hupje het volgende:
@:PoesInDoos Hier prima ervaringen met de klantenservice van Fitbit. Een Fitbit kóóp je niet, die lease jeIk heb er pas 1 tegen de volledige prijs gekocht in mijn leven
![]()
Vrijdag ging mijn 5e Fitbit stuk. Er brak wat af, dat heb ik nog nooit gehadKlantenservice belooft vervanging, dus ben benieuwd. Ik had net een maand een replacement bandje.
Ik heb niet het idee dat ik nou zo onvoorzichtig ben met mijn spullen, maar de klantenservice doet zo niet moeilijk over vervangen oid dat ik vermoed dat het allemaal vaker voorkomende klachten zijn.quote:Op zondag 30 april 2023 10:20 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Volgens mij ken ik die verhalen nog uit het DieettopicSucks to be you
Er is ook niemand die dat zegt, je hebt gewoon héél veel pech.. Ik zou er moedeloos van worden!quote:Op zondag 30 april 2023 10:31 schreef Hupje het volgende:
[..]
Ik heb niet het idee dat ik nou zo onvoorzichtig ben met mijn spullen, maar de klantenservice doet zo niet moeilijk over vervangen oid dat ik vermoed dat het allemaal vaker voorkomende klachten zijn.
Heel eerlijk, als ik geen vervanging krijg maar moet betalen, kan het zijn dat ik een ander merk ga zoeken nu alle toffe features weg zijn.
Die stress score kan ook lichamelijke stress zijn hè? Als ik bijvoorbeeld zwaar getraind heb, of ziek ben ziet hij het herstel ook als stress. Daardoor gaat je body battery achteruit.quote:Op woensdag 26 april 2023 19:05 schreef oppiedoppie het volgende:
Ik heb sinds 3 maand een Garmin Vivosmart 5 en die bevalt mij prima. Een waterdichte omdat ik zwem plus sauna doe.
Ik hou het sporten bij plus gewicht en ben er 10 kilo mee afgevallen.
Het mooist vind ik de slaapscore welke ervoor heeft gezorgd dat ik daar meer inzicht in kreeg. Dat ik soms na 8 uur slaap moe wakker wordt weet ik inmiddels dat ik te weinig rem heb gehad. Mijn slaapscore is eigenlijk erg goed, 83 gemiddeld.
Vind het ook leuk om de stappen bij te houden maar dat verschilt enorm per dag. Van 3000 tot 13000, zullen steeds meer worden deze zomer door wandelen en kanoën.
Over de bingo waar ik over las is mij niks bekend, dat kan wss niet op de garmin.
Ook grappig is de stressfactor. Ik maak me niet zo snel ergens druk omen dat klopt dus met een gemiddelde score van 33, wat erg laag is.
Al met al een leuke gadget, jammer alleen dat hij elke dag om mijn lokatie vraagt wat hij mi niet hoeft te weten. En leuk dat hij meld als de telefoon over gaat. En dat hij de telefoon kan laten piepen als ik die weer eens kwijt ben.
Blijf het knap vinden hoe goed dat ding alles kan meten. Gistermiddag heb ik stukje gefietst en probeerde hem een beetje voor de gek te houden door langzaam te fietsen en wat met mn arm te zwaaien maar hij 'wist' dat ik fietse.quote:Op woensdag 3 mei 2023 22:26 schreef cafca het volgende:
[..]
Die stress score kan ook lichamelijke stress zijn hè? Als ik bijvoorbeeld zwaar getraind heb, of ziek ben ziet hij het herstel ook als stress. Daardoor gaat je body battery achteruit.
Maar een mooi hulpmiddel om een indicatie te krijgen van je algemene fitheid, ja
Ja, grappig. Alleen bij spinning gaat het fout, daar registreert ie wel een iets verhoogde hartslag en wat stappen, maar lang niet de werkelijke inspanning. Mijn vorige (Vivosmart 3) deed dat wel goed, maar de Vivosmart 4 niet.quote:Op donderdag 4 mei 2023 07:27 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Blijf het knap vinden hoe goed dat ding alles kan meten. Gistermiddag heb ik stukje gefietst en probeerde hem een beetje voor de gek te houden door langzaam te fietsen en wat met mn arm te zwaaien maar hij 'wist' dat ik fietse.
Zo was ik vorig jaar eens aan het mountainbiken (lees; grasmaaien....)quote:Op donderdag 4 mei 2023 08:28 schreef Bami het volgende:
Mijn fitbit vertelde me erg content dat hij mijn hardloop sessie automatisch geregistreerd had. Ik was een ledikant aan het schoonmaken.
Ik heb ook al jaren geen fitbit gekocht en toch een hip nieuw modelquote:Op zondag 30 april 2023 10:31 schreef Hupje het volgende:
Ik heb niet het idee dat ik nou zo onvoorzichtig ben met mijn spullen, maar de klantenservice doet zo niet moeilijk over vervangen oid dat ik vermoed dat het allemaal vaker voorkomende klachten zijn.
Heel eerlijk, als ik geen vervanging krijg maar moet betalen, kan het zijn dat ik een ander merk ga zoeken nu alle toffe features weg zijn.
Bovenstaande zijn dus de gegevensschermen van standaard-activiteiten, niet die van workouts.quote:U kunt voor elke activiteit de lay-out en inhoud van gegevensschermen weergeven, verbergen of wijzigen.
Houd MENU ingedrukt.
Selecteer Activiteiten en apps.
Selecteer de activiteit om deze aan te passen.
Selecteer de activiteitinstellingen.
Selecteer Gegevensschermen.
Selecteer een gegevensscherm dat u wilt aanpassen.
Ik benader m'n workouts via de activiteit waar 'ie onder valt en dan kan ik gewoon de bijpassende datafields aanpassen/het schermpje dat ik wil selecteren. Dus niet specifiek voor de workout, maar afhankelijk van het type waar ik 'm onder laat vallen. Wel een ander model (Venu 2s), maar volgens mij maakt dat voor de werking niet uit.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 10:36 schreef Black-Death het volgende:
Vraag met betrekking tot de Garmin Fenix 6 Pro. Ik zet regelmatig workouts in Garmin Connect, die dan op mijn horloge staan tijdens de training. Werkt perfect.
Maar ik wil de gegevensschermen die ik zie tijdens de workout wijzigen. Ik vind niet hoe dat moet.
Wel weet ik hoe ik de gegevensschermen moet aanpassen als ik gewoon ga hardlopen etc. Maar ik vind nergens de gegevensschermen van de workout.
[..]
Bovenstaande zijn dus de gegevensschermen van standaard-activiteiten, niet die van workouts.
Enig idee iemand?
Ik doe dat ook op die manier, en kan dan alle gegevensschermen aanpassen. Maar niet het gegevensscherm dat erbij komt tijdens een voorgeprogrammeerde workout. In dat schermpje staat dan nog of je juiste tempo loopt, tijd, en afstand afgelegd. En in dát schermpje wil ik mijn hartslag nog zien.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 11:08 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik benader m'n workouts via de activiteit waar 'ie onder valt en dan kan ik gewoon de bijpassende datafields aanpassen/het schermpje dat ik wil selecteren. Dus niet specifiek voor de workout, maar afhankelijk van het type waar ik 'm onder laat vallen. Wel een ander model (Venu 2s), maar volgens mij maakt dat voor de werking niet uit.
Net even gecheckt, maar daar krijg ik standaard m'n hartslag al bij. Geen idee dus.quote:Op dinsdag 9 mei 2023 11:14 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Ik doe dat ook op die manier, en kan dan alle gegevensschermen aanpassen. Maar niet het gegevensscherm dat erbij komt tijdens een voorgeprogrammeerde workout. In dat schermpje staat dan nog of je juiste tempo loopt, tijd, en afstand afgelegd. En in dát schermpje wil ik mijn hartslag nog zien.
Hmm we zoeken verder. Thnx voor je hulp iigquote:Op dinsdag 9 mei 2023 11:18 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Net even gecheckt, maar daar krijg ik standaard m'n hartslag al bij. Geen idee dus.
Mijn enige Fitbit (de Alta HR) uit 2018 leeft nog, zelfs met licht beschadigd scherm. De batterij is alleen enorm slecht geworden. Misschien minder ruw omgaan met je Fitbit?quote:Op zondag 30 april 2023 10:18 schreef Hupje het volgende:
@:PoesInDoos Hier prima ervaringen met de klantenservice van Fitbit. Een Fitbit kóóp je niet, die lease jeIk heb er pas 1 tegen de volledige prijs gekocht in mijn leven
![]()
Vrijdag ging mijn 5e Fitbit stuk. Er brak wat af, dat heb ik nog nooit gehadKlantenservice belooft vervanging, dus ben benieuwd. Ik had net een maand een replacement bandje.
Ik heb het ook van het Infinity bandje dat je weer onder het andere deel moet schuiven, maar niet van de sportsband (die met al die gaatjes en een normale sluiting), het ligt bij mij echt aan dat andere sluitsysteem.quote:Op woensdag 7 juni 2023 18:05 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik heb irritatie aan mijn huid door het standaard bandje van mijn fitbit sense 2. Welk materiaal bandje kan ik het best bestellen om huidirritatie tegen te gaan. Het bandje moet ook tegen chloorwater kunnen, omdat ik vaak zwem.
In mijn andere post van 30-4 zeg ik dat ik niet lomp doe. Ik ben niet de meest handige, dus stoot me wel eens (maar doe niet moeilijk over een kras), maar kapotte schermverlichting of gps, daar kan ik bijv zelf toch echt 0,0 aan doen.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:08 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Mijn enige Fitbit (de Alta HR) uit 2018 leeft nog, zelfs met licht beschadigd scherm. De batterij is alleen enorm slecht geworden. Misschien minder ruw omgaan met je Fitbit?
De sportsband heb ik nu besteld via amazon. Bedankt voor de tip.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:24 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik heb het ook van het Infinity bandje dat je weer onder het andere deel moet schuiven, maar niet van de sportsband (die met al die gaatjes en een normale sluiting), het ligt bij mij echt aan dat andere sluitsysteem.
Garmin Instinct, wat een fijn ding. Sowieso snap ik mensen niet die niet voor Garmin gaan.quote:Op donderdag 8 juni 2023 13:08 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Mijn enige Fitbit (de Alta HR) uit 2018 leeft nog, zelfs met licht beschadigd scherm. De batterij is alleen enorm slecht geworden. Misschien minder ruw omgaan met je Fitbit?
Ik heb momenteel een Garmin Instinct Solar (laadt zichzelf deels op met zonne energie). Heeft net als de Fitbit een stappen- en verdiepingenteller, stressmeter, kan wél echt verschillende soorten activiteiten loggen itt de Fitbit Alta en is robuust en waterdicht. En het belangrijkste; de batterij gaat erg lang mee. Ik wil niet meer terug. Had hiervoor een Garmin Forerunner 220 en de Fitbit, maar de Forerunner kon op zijn einde nog maar max. 3 uur loggen (lastig, bij marathontrainingen) en ook alleen maar hardloopactiviteiten aan, terwijl ik ook fiets, hike, fitness en wandel. De Instinct logt bij fitness activiteiten soms zelfs welke spiergroep je traint (het werkt niet helemaal feilloos).
Laatst in het bos verloor ik gps. Maar meestal doet ie het prima, voor wat ik er mee doe.quote:Op dinsdag 13 juni 2023 15:36 schreef Mrmime het volgende:
Sinds vandaag in het bezit van een Charge 5. Wil hem gebruiken voor algemene check gezondheid, en ook bij het hardlopen. lees wel her en der dat de GPS af en toe niet helemaal top is, wat zijn jullie ervaringen hiermee?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |