Ze hebben elkaar genoeg te vertellen in ieder gevalquote:
Alleen moeilijk te verstaan dat gefluisterquote:Op zondag 25 september 2022 04:48 schreef engine het volgende:
[..]
Ze hebben elkaar genoeg te vertellen in ieder geval
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat jij dat kan zien in het donker, ik weet bij licht nog niet steeds niet wie wie isquote:Op zondag 25 september 2022 06:25 schreef Flow3r het volgende:
waar is Babet heen , in Eunice bed ?![]()
[ afbeelding ]
ik weet toevallig dat Babet boven slaapt, maar zag haar op die cap die ik eerder maaktequote:Op zondag 25 september 2022 06:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat jij dat kan zien in het donker, ik weet bij licht nog niet steeds niet wie wie is
Wat maakt dat nou uit? Je maakt die shit af en toe schoon.quote:Op zondag 25 september 2022 07:11 schreef Rhosyn het volgende:
Waarom spuugt Jeffrey zijn tandpastaslijmspeeksel in de keukengootsteen? Ze hebben toch een badkamer?
Viespeuk!!
Ik vind het vies!quote:Op zondag 25 september 2022 07:14 schreef tonja het volgende:
[..]
Wat maakt dat nou uit? Je maakt die shit af en toe schoon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |