Ah Jerrold dus....trio kriebelenquote:Op zondag 25 september 2022 02:06 schreef chufi het volgende:
Oohh Myrthe met Djedi en Jerrold close op de bank
Ruben ziek jaloers als hij dit ziet.quote:Op zondag 25 september 2022 02:08 schreef chufi het volgende:
Myrthe kriebelt ze geil en kruipt straks bij Kenzi in bed
ja die kans bestaat .. denk dat ie al in bed ligtquote:Op zondag 25 september 2022 02:09 schreef engine het volgende:
[..]
Ruben ziek jaloers als hij dit ziet.
Maar geen verslaving.quote:Op zondag 25 september 2022 01:58 schreef engine het volgende:
10 euro aan peuken en 10 euro aan wijn per dag zegt Jeffrey.
Maak dat de kat maar wijsquote:
Ik tikte dat vroeger ook makkelijk aan en dan nog een geeltje wiet erbij.Dat was ontspanning.quote:Op zondag 25 september 2022 01:58 schreef engine het volgende:
10 euro aan peuken en 10 euro aan wijn per dag zegt Jeffrey.
In deze setting kan het ook prima.Mooi om te zien.quote:Op zondag 25 september 2022 02:14 schreef engine het volgende:
[..]
Maak dat de kat maar wijs![]()
Al lijkt hij ook best prima zonder te kunnen.
vraagt zich welke haren?quote:Op zondag 25 september 2022 02:20 schreef engine het volgende:
Sowieso altijd getrimd of kaal. Het gaat over haren.
Buschquote:Op zondag 25 september 2022 02:36 schreef mario390 het volgende:
[..]
vraagt zich welke haren?
de van busch of van hoofd
Ze hebben elkaar genoeg te vertellen in ieder gevalquote:
Alleen moeilijk te verstaan dat gefluisterquote:Op zondag 25 september 2022 04:48 schreef engine het volgende:
[..]
Ze hebben elkaar genoeg te vertellen in ieder geval
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat jij dat kan zien in het donker, ik weet bij licht nog niet steeds niet wie wie isquote:Op zondag 25 september 2022 06:25 schreef Flow3r het volgende:
waar is Babet heen , in Eunice bed ?![]()
[ afbeelding ]
ik weet toevallig dat Babet boven slaapt, maar zag haar op die cap die ik eerder maaktequote:Op zondag 25 september 2022 06:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dat jij dat kan zien in het donker, ik weet bij licht nog niet steeds niet wie wie is
Wat maakt dat nou uit? Je maakt die shit af en toe schoon.quote:Op zondag 25 september 2022 07:11 schreef Rhosyn het volgende:
Waarom spuugt Jeffrey zijn tandpastaslijmspeeksel in de keukengootsteen? Ze hebben toch een badkamer?
Viespeuk!!
Ik vind het vies!quote:Op zondag 25 september 2022 07:14 schreef tonja het volgende:
[..]
Wat maakt dat nou uit? Je maakt die shit af en toe schoon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |